2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

merhaba carna bende 3 yıılık evliyim ve senin yaşadıklarını çok iyi anlıyorum.ben sıkmaya çalışmasam bile kendimi eşim sıkıyor ve inan yok denecek kadar azaldı artık ilişkimiz.sabırla iyi davranmaya çalışıyorum.şu yanlışlıkla hamile kalanlar gibi tesadüfende tutmuyor meret .:)istiyince olmuyor sanırım.

Ovulasyon testini alacağım ben önümüzdeki ay.Ovulasyon miksroskobu sınırsız kullanım.Hiç olmaz sa riskli günlerimi bilirim ona göre ilişki yaşarım diğer zamanlarda kafama göre takılırım yani, rahat olurum kaydirigubbakcemile3

slm kızlar,bu ay geçti adet oluyorum galiba,sabah kahverengi akıntı geldi bide belim ağrıyor,bu aralar mola verecam.kafamı dinlemem lazım biraz.

slm kızlar,bu ay geçti adet oluyorum galiba,sabah kahverengi akıntı geldi bide belim ağrıyor,bu aralar mola verecam.kafamı dinlemem lazım biraz.

sağlık olsunn cnmm bak bnde oldumm ama olması iyiymiş valla biraz daha gecikseydi kafayı yerdim heralde nolcak die.şuan çok rahatım bn 1 hafta sonraya motive ediyorum kendimi.mayısta topikte patlama olur inşşş herkes hamiş kalsınnn:Saruboceq::Saruboceq:

Birde 7 senelik evlilik öncesin de 2 senelik flört toplam 9 sene sonucunda bu kadar sık beraberlik sıkıyor insanı istermez için içine stres de girince anla işte ne hale geldiğimi.Şimdi bu hafta da olmadı diye nasıl depresyondayım, yarın misafir gelicekti inan kolumu kaldırıcak halde değilim.Mideme bir şey oturmuş gibi, aradım maalesef iptal ettim ve çok utandım yalan söylediğim için.

Geçen ay çok rahattım ben aynen senin gibi.Ama ilk ayda tutmayınca bu aydamı böle olucak diye başlıyorsun strese olumsuz düşüncelere falan.Bak seninde bu ay tutmasaydı 2. ayda stress yapardın kesini, kurardın kafanda, ilk ay şansın az olduğunu bilediğin halde hemde.

evet cnm kesin kafama takılırdı ya,ben kendime hazirana kadar rahat rahat takılma şansı tanımıştım haziranda mezun olucam nasipse ama hazirandan sonra ciddi ciddi başlarız artık diyodum eşimede,sanırım birazda rahat rahat takıldığımızdan oldu,birde sürekli dışardaydım okuldu gezmedi derken, kendimi dinliyodum bu belirtimidr falan diye ama kafama takmıyodum,sen en garanti ozaman al o testi bari diğer günlerde beraber olmazsın hiç istemeye istemeye,için den gelirse olursunda zorlamazsın bari kendini

bizimde ikinci denememiz ama bu sefer ilki kadar sıkmıyorum kendimi stres falanda yok ayın birinde regl oldum ayın sonu nasıl gelcek diyordum ama unuttum işlerin yoğunluğuyla yarı yapmışız ayı bile :kahve:

bizimde ikinci denememiz ama bu sefer ilki kadar sıkmıyorum kendimi stres falanda yok ayın birinde regl oldum ayın sonu nasıl gelcek diyordum ama unuttum işlerin yoğunluğuyla yarı yapmışız ayı bile :kahve:

evet valla senin tam yumurtlama dönemlerindir şu ara,inşallah olur cnm hayırlısıyla

sağlık olsunn cnmm bak bnde oldumm ama olması iyiymiş valla biraz daha gecikseydi kafayı yerdim heralde nolcak die.şuan çok rahatım bn 1 hafta sonraya motive ediyorum kendimi.mayısta topikte patlama olur inşşş herkes hamiş kalsınnn:Saruboceq::Saruboceq:

evet cnm.zaten bende uyuz olamaya başladım neden gelmıyor bu adet,şimdi kafam rahat zemuszemus inşallah mayısta olur.

inşşş canım olucak mayısta bnm 25nisanla 5 mayıs riskli gnlerim adetim bttkten sonrada incir kürüne başlıcam bakalım

Kızlar ben geldim...
Doktora gittim...Doktor yumurtalarıma baktı...Sağ yumurtan çok güzel dedi ama solda bişey yok...Yani tek yumurtam var...17 19 21 23 günlerinde çalışma verdi...Eğer adet olursan 3. günü gel dedi ilacın dozunu artırırız dedi ama olmazsan adetin geçerse 1 hafta içinde beni ara dedi...Sanırsam hastaneye çağıracak ozaman kan testi isteyecek...
Zaten adetim bittiği gibi 1 dolu 1 boş çalıştık tempo bozulmadanda böyle devam edeceğim çalışmalara...Doktorun verdiği günlerde zaten benim çalışma günlerimle aynı gün...
ınşallah bu ay tutar...

Kızlar ben geldim...
Doktora gittim...Doktor yumurtalarıma baktı...Sağ yumurtan çok güzel dedi ama solda bişey yok...Yani tek yumurtam var...17 19 21 23 günlerinde çalışma verdi...Eğer adet olursan 3. günü gel dedi ilacın dozunu artırırız dedi ama olmazsan adetin geçerse 1 hafta içinde beni ara dedi...Sanırsam hastaneye çağıracak ozaman kan testi isteyecek...
Zaten adetim bittiği gibi 1 dolu 1 boş çalıştık tempo bozulmadanda böyle devam edeceğim çalışmalara...Doktorun verdiği günlerde zaten benim çalışma günlerimle aynı gün...
İnşallah bu ay tutar...

hoşgeldinnn.inşşşş canım tutar bu ay:Saruboceq:

Kızlar ben geldim...
İnşallah bu ay tutar...

inşallah tutar canım :CüvCüv:

Kızlar ben geldim...
İnşallah bu ay tutar...

canım merhaba benım de sol tarafımdakı yumurtam cok guzel gelısmıstı sag tarafım bostu doktorum bana bır gun ara ıle ılıskı demıstı ama ben ısı sansa bırakmak ıstemıyıp 5 gun boyunca hergun ılıskı de bulunduk canım ınsallah senınde bu ay tutar

kızlar bişey soracağım adetime 4 gün var göğüslerim şişmedi göğüslerim şişmediği için kesinlikle hamile olma ihtimalim yok mu

2010 NıSAN AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENELER

suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
estamp..........................26 nisan..................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
candygirl85.....................30 nisan.................8.deneme

2010 NıSAN AYININ GÜZEL HAMıŞLERı

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BıZE UĞUR GETıRıRSıN ıNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DıYELıM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BıR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BıR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLıYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( ıŞTE ıLK DENEMEDE TUTTURAN BıR SÜPER ŞANSLI HAMıŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRıK EDıYORUZ -NAZAR DEĞMESıN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

valla bız de hep bı dolu bı boŞ ÇalıŞtık ve son 4 gÜndÜr hergÜn oldu. Bakalım sonuÇ ne olucak. Benım adet Öncesı 2-3 gÜn Önce bacaĞım aĞrır, Şımdı 2 gÜndÜr bıraz aĞrıyo aam Çok var daha 8-9 gÜn. Acaba ÜŞÜttÜm ondan mı aĞrıdı ama umudum gıttı bıraz.

X