2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kız carna yanı Özlemcım aldım senın tatlı malzemelerını. Ama vıŞne bulamadım. Ben d etaze meyveler koyucam olur dımı ya. Muz, kıvı, Çılek ÜsrÜne Çıleklı jÖle. Ama yoksa sırf Çılekmı koysam. Ne dersın.

kız carna yanİ Özlemcİm aldım senİn tatlı malzemelerİnİ. Ama vİŞne bulamadım. Ben d etaze meyveler koyucam olur dİmİ ya. Muz, kİvİ, Çİlek ÜsrÜne Çİleklİ jÖle. Ama yoksa sırf Çİlekmİ koysam. Ne dersİn.

Bence sırf çilek koy.Ben hiç karışık meyveli yapmadım.Ya olmaz sulanırsa da diye sen yine tercihini tek meyveden yap.

hımmmmmmmm tamam canım öle yapıyim ozaman hem kırmızı kırmızı güzel olur dimi. ya üstünde jöle de olucak ya çilek sulanmaz dimi.

hemen stres yapma. Bende de garip garip şeyler. Arasıra kasık batması var okadar. Ama bence bende hamile değilim.

aslında deli gibi istemiyorum bebeği diyorum kendi kendime ama demekki içimde biyerlerde duruyo bastırılmış şekilde ama yok yok eminim kesin hamile değilim hayırlısı olsun sağol cevap yazdığın için

aslında deli gibi istemiyorum bebeği diyorum kendi kendime ama demekki içimde biyerlerde duruyo bastırılmış şekilde ama yok yok eminim kesin hamile değilim hayırlısı olsun sağol cevap yazdığın için

olucak tatlım olucak. daha yeniş deniyosun zaten sanırım dimi. çok da istekli değilsen rahat olmalısın aslında.

hımmmmmmmm tamam canım öle yapıyim ozaman hem kırmızı kırmızı güzel olur dimi. ya üstünde jöle de olucak ya çilek sulanmaz dimi.

Evet daha güzel olur.Dediğim gibi jölesini vişne olarak da kullanbilirsin.Sulanırmı bilmiyorum,çünkü ben hep dondurulmuş kullandum hep kışa denk geldiği için.Ama jole döküyoruz ya üstüne sulanmayabilir.

Sinem ne kolaycısın kız.ben hiç sevemedim şu pudingi ya : )

ohhhhhhhh afiyet olsun.yarasın bebişe. benimde apartmandan komşularım vardı. tramisu yaptım bende.

inşallah yaramıştır cnm,marifetli olunca tiramisu yapılıyo işte,keşke senin komşun olsaymışım :)) bende pudingin bütün çeşitlerini yapabiliyorum ama :))))eşimde şimdi kivi kesiyo bana canım benim besliyo beni :)))

ya ayın 24ünde gelirse benim kırmızılar göründü bana doktor yolu. gitmeliyim doktora. diceksiniz acelen ne daha ilk ay. ama kendimi öyle alıştırdım. ama gidersem çok pozitif olucam. doktor aşılamayı kabul ederse stres yapmamam gerekecek.ama nasıl olucak işte burası meçhul.

inşallah yaramıştır cnm,marifetli olunca tiramisu yapılıyo işte,keşke senin komşun olsaymışım :)) bende pudingin bütün çeşitlerini yapabiliyorum ama :))))eşimde şimdi kivi kesiyo bana canım benim besliyo beni :)))

ohhhhhhhhh sür sefasını bakalım hamişliğin. çok güzel günler bunlar.

Beslesin tabi işi ne kaydirigubbakcemile3 kız sence kız mı olacak seninki, irkek mi: )

canım merhaba benım de sol tarafımdakı yumurtam cok guzel gelısmıstı sag tarafım bostu doktorum bana bır gun ara ıle ılıskı demıstı ama ben ısı sansa bırakmak ıstemıyıp 5 gun boyunca hergun ılıskı de bulunduk canım ınsallah senınde bu ay tutar
Hım doktorun dediği günlerde zaten benim internetten hesapladığım otomatik hesaplayıcıyla aynı günler...Koçiş çok yorgun olmazsa o günlerde boşluk vermeyiz ozaman...
kızlar beklemede olan 2 arkadŞ vardı am İÇ gelmedİler ben de sİldİm.
İyi yapmışın kuşum...
sporstar, Carna81, mse121822, toprakceylin, WELCQME

kızlar naber....

Slm canım...Sen nasılsın...Ben iyiyim işte...

Evet daha güzel olur.Dediğim gibi jölesini vişne olarak da kullanbilirsin.Sulanırmı bilmiyorum,çünkü ben hep dondurulmuş kullandum hep kışa denk geldiği için.Ama jole döküyoruz ya üstüne sulanmayabilir.

Sinem ne kolaycısın kız.ben hiç sevemedim şu pudingi ya : )

ya acayip kafam takıldı. yaaaaaaaaaaa. sulanmasınnnn. herşeyi aldım ona göre..... azıcık bakiim netten.

ya ayın 24ünde gelirse benim kırmızılar göründü bana doktor yolu. gitmeliyim doktora. diceksiniz acelen ne daha ilk ay. ama kendimi öyle alıştırdım. ama gidersem çok pozitif olucam. doktor aşılamayı kabul ederse stres yapmamam gerekecek.ama nasıl olucak işte burası meçhul.

Ya sen hamile kalabiliyorsun.Neden aşılama yaptırıcaksın ki kalırsın bence sen.

yaa ne yapayım özlemcim okadar biliyorumki,en kötü ihtimal gidip tatlı alıyorum tatlıcıdan bugün üşenmesem kazandibi alcaktım ama üşendim işte,aslında güzel bi tarif olsa okuyarak yaparımda hatta evlenirken koca bi kitap aldım ama dolapta duruyo iştebiraz sıkılyorum ya çok uğraşınca,belki alışırım zamanla,

iyidir be welcomecim. iyi diyelim iyi olsunnn.gün sayıyoruz işte. senin yumurtalar iyi durumdaymış. inşalalh bebiş gelir bu ay.

X