2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ya sen hamile kalabiliyorsun.Neden aşılama yaptırıcaksın ki kalırsın bence sen.

canım valla bebeğimi düşünmediğim hiç bi gün yok.dayanmak çok zor. aşılamayla belki beklemeden stres olmadan gelir belki bebiş diyorum. beklemek okadar zorki. korunmak için verdiği sürede bile ben hapishane mahkumları gii tek tek gün saydım.

burcumm çok sevindim adet olmuşsun en azından için rahatladı..adetin biter sende tekrar denersin..hadi hayırlısı bakalım mayıs ayına kaldık...

özlemcim valla erkek hissediyorum sanki şu 3ayı atlatsak kesin konuşcamda,ama benim içime doğan erkek sanki,hiçte farketmez kızda olabilir,eşimin ablasıda diyo ilk anne hissedermiş bebeğin cinsiyetini diyo,bakalım hayırlısı

slm bütün yeni giren arkadaşlara,iyi gecelerrr,muhabbet iyi olcak gibi herkes burdaa :)

yaa ne yapayım özlemcim okadar biliyorumki,en kötü ihtimal gidip tatlı alıyorum tatlıcıdan bugün üşenmesem kazandibi alcaktım ama üşendim işte,aslında güzel bi tarif olsa okuyarak yaparımda hatta evlenirken koca bi kitap aldım ama dolapta duruyo iştebiraz sıkılyorum ya çok uğraşınca,belki alışırım zamanla,

Kız nesinden üşeniyorsun.Süt tatlıları falan en basit datlulardır.Sanki baklava açıyon haa:roflol: Kazandibi yi yapmaya değil birde almaya üşeniyorsun.Valla ben hep kendim yaparım datlularımı ve çok zevk alıyorum yapmaktan.1 2 yap bak sende zevk alır, üşenmezsin.

O kitapları bende aldım, 5 ciltlik ama hiçde bakmıyorum.Netten sağdan soldan , arkadaşlarımdan falan alıyorum.

olucak tatlım olucak. daha yeniş deniyosun zaten sanırım dimi. çok da istekli değilsen rahat olmalısın aslında.

ewet yeni ama ilk bebeğimi kaybedince içimde kocaman bi boşluk oldu sanki. Olmayacak diye değil benim korkum ama ben bu ay olmasını geçen ay kaybettiğim bebeğimin acısını unutmayı istiyorum

canım valla bebeğimi düşünmediğim hiç bi gün yok.dayanmak çok zor. aşılamayla belki beklemeden stres olmadan gelir belki bebiş diyorum. beklemek okadar zorki. korunmak için verdiği sürede bile ben hapishane mahkumları gii tek tek gün saydım.

Canım yaa, neler var onları düşün.Biz akibetimizi bile bilmiyoruz tıkalımı tüplerimiz nedir.Ama eğer çok stress yapıcaksan, yaptır aşılama.( bak kafama sokuyon böle şeyler :roflol:

Son düzenleme:
Kız sen bu ay hamile kalırsın:nazar: benide şimdiiden mayıs ayı listesine yazın kaydirigubbakcemile3 tembel öğrenciyim ben.

Kuşum öyle diyorlar ama nedense ben durgunum bu ay önceki aylara göre heyecanım yok bu ay...Kayınvalidemde Ocakta benim için Kuran-ı okutmuştu bugün yine okutmuş haberim olmadı...Allah inşallah kabul eder...

Canım yumurtalar değil yumurtam sadece sağda güzel bir yumurtam varmış solda yok oluşmamış...

sonuçta hamilelik oluşması için tek yumurta da yeerli canım. sen pozitif ol.

ewet yeni ama ilk bebeğimi kaybedince içimde kocaman bi boşluk oldu sanki. Olmayacak diye değil benim korkum ama ben bu ay olmasını geçen ay kaybettiğim bebeğimin acısını unutmayı istiyorum

anlıyoum canım. seni benden daha iyi kim anlayabilirki. senin kaç haftalıktı. neyse boşer bunalrı. geleceğe umutla bakmalıyız. benim oğlum bana bi kardeş gönderecek inanıyorum buna.

Canım yaa, neler var onları düşün.Biz akibetimizi bile bilmiyoruz tıkalımı tüplerimiz nedir.Ama eğer çok stress yapıcaksan, yaptır aşılama.8 bak kafama sokuyon böle şeyler :roflol:

öyle de. kendi derdine dağ gibi geliyo işte. bakalım doktor ne dicek. bilemiyorum.umudum başladı. bişekilde çaba harcıyacam bu yolda.

Kız sen bu ay hamile kalırsın:nazar: benide şimdiiden mayıs ayı listesine yazın kaydirigubbakcemile3 tembel öğrenciyim ben.

ohhhhhh hemen de havlu atmışsın bakıyorum da.

özlem kız baktım netten o tarz pastaalra sulancak gibi değil hiç aam millet hep 3 poşet faaln jöle kullanmış . az gelmez dimi benimki. bi de aldığımın üstünde dr. oetker gel yazıyo o dimi. daha önce yapmadım ben da. aaammmmmnnnn ne bunallttım dimi. alt trafı bi pasta yapıcaz.ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

Kızlar birde doktor bana dediki ağrın oldumu ewet oldu dedim klomen ağrı yapabilir dedi...

özlem kız baktım netten o tarz pastaalra sulancak gibi değil hiç aam millet hep 3 poşet faaln jöle kullanmış . az gelmez dimi benimki. bi de aldığımın üstünde dr. oetker gel yazıyo o dimi. daha önce yapmadım ben da. aaammmmmnnnn ne bunallttım dimi. alt trafı bi pasta yapıcaz.ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

Canım gelmez.Jole normalde 2, 5 çay bardağı su ile yapılır.Ama sen 1,5 çay bardağı ile yapıcaksın.Suyu bir kapta kaynat ateşten al joleyi dök içine o şeker gibidir güzelce karıştırark erit.Biraz ılıyınca pastanın üstüne dök.Dolaba at : )

Son düzenleme:
Kuşum öyle diyorlar ama nedense ben durgunum bu ay önceki aylara göre heyecanım yok bu ay...Kayınvalidemde Ocakta benim için Kuran-ı okutmuştu bugün yine okutmuş haberim olmadı...Allah inşallah kabul eder...

Olabilir kız kaçıncı denemen ister istemez heycan da kalmamıştır: ) genelde heycan olmayınca bi bakıyorsun hamilesin.Allah kabul etsin canım benim.

X