2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hamiş olan arkadaşımızı tebrik ediyorum testi negatif çıkan arkadaşlar üzülmeyin inşallah mayısta bizimde bebişimiz gelecek bakalım benim bu ay incir kürü işe yarayacakmı ben sürekli doktora gittiğim için anlrız yumurtalarda deişiklik var mı size haber veririm herşeyin hayırlısı kızlar

arkadaşalr ben 1-2 ay daha olmazsa yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum....nasıl bir yol izleniyo tecrübeli arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim..

ya arkadaslar yumurtanın olustugunu ve catladıgını kasıktakı agrıdan anlamıyor muyuz.benim her ay 10. yada 12. gunumde kasıklarımda agrım oluyor hafıf hafıf,inceden böyle.ovulasyon problemı olanlarda bu olmuyor mu.yoksa bu agrılar illaki ovulasyon anlamına gelmıyor mu?ben bu ay dr.a gıttım vajınal ultrason ıle baktı kıst falan da yok dedı.ben ovulasyonu test dısında baska nasıl anlayabılırım

iyiakşamlar kızlarrsositososito sabah yaptım testi 7buçuk falandı negatif çıktı sonrada eşim işten geldi yattık kayınvalideme gttim ondan hiç giremedim nete ee siz neler yapıosunuz hamiş haberi yok sanırım bugün.

canım olsun sakın uzulme ınsallah önumuzdekı aya burdan bagıra bagıra hamıleyım dersın :Saruboceq:

ya arkadaslar yumurtanın olustugunu ve catladıgını kasıktakı agrıdan anlamıyor muyuz.benim her ay 10. yada 12. gunumde kasıklarımda agrım oluyor hafıf hafıf,inceden böyle.ovulasyon problemı olanlarda bu olmuyor mu.yoksa bu agrılar illaki ovulasyon anlamına gelmıyor mu?ben bu ay dr.a gıttım vajınal ultrason ıle baktı kıst falan da yok dedı.ben ovulasyonu test dısında baska nasıl anlayabılırım

Kasik agrisi yumurtanin catladigi anlamina gelebilir ama öyle olmak zorunda degil. En kesini ovalasyon testi ama ates ölcme yöntemi ile de anlayabilirsin ancak ates ölcme yöntemi biraz karisik.. Her sabah yatakdan kalkmadan önce hep ayni yerden atesini ölcüp rapor tutuyorsun. Ayrintili bilgi zaten ates ölcme yöntemi adli konularda var.

kızzzzzlarrr sonunda geldi bnm kırmızılarda rahatladım valla.. denizcim bnm yeni tarih 17 mayıss.

aaa süper cnm çok sevindim ya enazından artık tarihimiz var adetin bittikten sonra hemen çalışmalara devam :) sana bi fikir eşin vardiyalı ya gececilikten geldikten sonra sabahta birlikte olabilirsin biz 4-5 kere öyle yapmıştık erkeğin spermleri daha hareketli olıyormuş sabahları daha çabuk ilerliyormuş :)

kızzzzzlarrr sonunda geldi bnm kırmızılarda rahatladım valla.. denizcim bnm yeni tarih 17 mayıss.

burcucum hayirlisi olsun canim, önümüzdeki ay umarim istegin gerceklesir, bebisin gelir yerimseniben
neyseki regl de gelmis, hafiflemissindir artik..

slm kızlar burcuum senle aynı şeyleri yaşadık vallahi en sonunda seninde gelmiş iyi bari ben bugün sabahtan dr.a gittim hormon testi yaptırayım diye o da bana ilk önce muayene ondan sonra test dedi daha endişelenmen için erken ama dedi olsun dedim bende en azından içim rahat olsun adetim bitsin de bütün testlerden bi geçiyim

slm kızlar burcuum senle aynı şeyleri yaşadık vallahi en sonunda seninde gelmiş iyi bari ben bugün sabahtan dr.a gittim hormon testi yaptırayım diye o da bana ilk önce muayene ondan sonra test dedi daha endişelenmen için erken ama dedi olsun dedim bende en azından içim rahat olsun adetim bitsin de bütün testlerden bi geçiyim

Ewet o kırmızıları beklemek çok zor son günlerde...
Kuşum sende hayırlısıyla bütün testlerini yaptırda için rahatlasın...Yalnız doktor hazır adet günündeyken neden hormon testini yaptırmadıki...1 ay daha beklemek zorunda kaldın böyle...Keşke başka doktorada görünseydin...Olsun belkide bu ay içinde bebişin gelirde kalmaz bunlara...

dr. öyle diyince bişey diyemedim canım başka dr.da yoktu o anda yani onların prosedürleri öyleymiş anladığım kadarıyla neyse zaten önemli olan da muayene hormon testinden bişey çıkacağını sanmıyorum zaten

Selam güzeller Naber? Kimler var bakayim? Biz iki gündür calismalara ara verdik esimin yogrulacagi tuttu... Tamda yumurtanin catlayacagi zamanlar...

Sherin ve Burcuum anladigim kadariyla yanlis alarmdi galiba ikinizde adet olmussunuz degil mi? Olsun kizlar artik ne olup ne olmadigini biliyorsunuz ya iciniz icinizi yemiyor en azindan.

Selam güzeller Naber? Kimler var bakayim? Biz iki gündür calismalara ara verdik esimin yogrulacagi tuttu... Tamda yumurtanin catlayacagi zamanlar...

:))) aaa 2 gün çok ama 1 gün ara verin ya gerçi 2günde boşluk olsa sperm maksimum 72 saat yaşıyo tam yumurtayı bulur tutunur o,ama siz yinede çok ara vermeyin

X