2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

üzülmüyorum alıştım artık,ama bu ay progestan da kulandım çoktan adet olmam lazımdı,hapı biteli 10 gün oldu ve hala tık yok

hayırlısı olsun cnm sağlıkla gelsinde geç olsun güç olmasın,mevsimlerden adetinde gelmemiş olabilir belki cnm istersen bi dr a sor emin olursun hem,sıkma canını
burcum kaldı bi şimdi bakalım o ne yaptı :)

Hadi yaa:sinifsinif:.Umutluydum senden.Doktoruna bir sorsaydın neden ilaç aldığın halde adet olmadığını.

ilaçları aldığım zaman dr.adet gününde gelir,gelmezse adetin 1 hafta 10 gün geçtiyse gel.ama istıyorum adetim gelsın artık,zaten test da negatif,temmuzda düğünümüz var biraz forma girmek lazım kaydirigubbakcemile3

ilaçları aldığım zaman dr.adet gününde gelir,gelmezse adetin 1 hafta 10 gün geçtiyse gel.ama istıyorum adetim gelsın artık,zaten test da negatif,temmuzda düğünümüz var biraz forma girmek lazım kaydirigubbakcemile3

Canım sen neden o ilacı alıyorsun.Regl olamıyormusun, geç mi oluyor?

Canım sen neden o ilacı alıyorsun.Regl olamıyormusun, geç mi oluyor?

31 günde regl oluyorum,2 düşük yaşadım için dr. bu ay klomen verdi,yumurtalarım birazda tembel,sonra dedi dur sana progestan da vereyım eğer yumurta dölenirse iyice tutunsun diye,ama ben okudum kadarıyla bu ilaç bittikten en geç 7 gün içinde adet olunur.

test yaptım negatif çiktı bilmiyorumkismile

Canim üzme kendini insallah bir dahaki aya :Saruboceq: Ama doktoruna danis bencede neden böyle gecikme olmus.

Herkese merhaba bu arada :)
Gecen gün resim ekleyecektim ama cikmak zorunda kaldim.Eve gelincede denedim olmadi, mesajimin az olusundan sanirim bilmiyorumkismile

ya kızlar ben nette bakıyorum son 3 ay adet tarihi ve bana bu ayın 15 yane bugun adet günüm,ve hesapladım 30 marta dr.gittim ve yumurtam 18mm biraz da buyuyene kadar 1-2 gün da bulur eğer 2-3 nisanda çatladıysa 14 gün ekleyerek adet günüm 15-16 nissan oluyor.

Ya arkadaslar benim migdem degil sanki bogazim bulaniyor :1shok:
diyeceksiniz ki o da nedir, böyle sanki bogazima kadar birsey geliyor
disari cikmaya calisiyor bogazimda dügümlenip kaliyor. Aranizda ayni sey olan var mi acaba?

ewet arkadaşım bu banada oluyo nefes aldıkça böyle midem sanki boğazımda bulanıyo (o nasıl oluyosa)her an kusacakmışım gibi :))

31 günde regl oluyorum,2 düşük yaşadım için dr. bu ay klomen verdi,yumurtalarım birazda tembel,sonra dedi dur sana progestan da vereyım eğer yumurta dölenirse iyice tutunsun diye,ama ben okudum kadarıyla bu ilaç bittikten en geç 7 gün içinde adet olunur.

Valaha canım, ya çok stres yaptın ya da bahardan dolayı geçti.Ama çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.İnşaallah hamilesindir de bir türlü regl olamıyorsun.Belki geç dölleneme falandır.

selam bayanlar ben ayın 10 unda yani tam günümde 35. günümde hastalandım soğan kürü yapmıştım pkoluyum hamilelik olmadı ama en azından adetim gecikmedi..
yeni tarihim 14 mayıs.........

iyiakşamlar kızlarrsositososito sabah yaptım testi 7buçuk falandı negatif çıktı sonrada eşim işten geldi yattık kayınvalideme gttim ondan hiç giremedim nete ee siz neler yapıosunuz hamiş haberi yok sanırım bugün.

iyi geceler,burcumm bizde bütün gün senden haber bekledik allah iyiliğini uyumuşsun sende,neyse canım sıkma canını inşallah bu aya olur cnm hala adet olmadın ama demi,sakın moralini bozma tatlım stress te ters etki yapıyo çünkü

yokk canım moralimi bozmıyorum zaten bu ay olmadı öteki aya inşş.evet daha gelmedi bnm kırmızılar stresten yada havalardan..

iyi geceler,burcumm bizde bütün gün senden haber bekledik allah iyiliğini uyumuşsun sende,neyse canım sıkma canını inşallah bu aya olur cnm hala adet olmadın ama demi,sakın moralini bozma tatlım stress te ters etki yapıyo çünkü

evet cnmm ya gece geç yatıorum kociş işte olunca,gelincede tutturuyo beraber yatalım die adam bnsiz gremio yatağa:))) sbah erken kimse yoktur die yazmadım gerçi pozitif çıksaydı yazardım hmn heralde.

öğretmenliğin bu yanları da zor sanırım

evet burcu böyle şeyleri de düşünmek zorundasın...ama hamilelikte öyle bir şey ki istediğin olmuyo..bakalım artık kısmetimiz de varsa olur..olmasa da artık başka bahar..
sen de tekrarlamışsın testii negatif çıkmış..demekki gecikmiş..ben bi arkadaş bu gün bana 10 gün erken adet olduğunu söyledii.hamilelik falan da düşünmüyo ..sanrım mevsimsel değişikler etkiliyo...

X