2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

yazdım valla hemen . sanırım bunu yapıcam çok hoşuma gitti. ama bulmzsam dondurulmuş. taze çelk çıktı gerçi hormonludur ama onalrdan dilimleyip koysam olurmu. ya da öyle üzerine çeşiti meyveler muz kvi. çilek ama şeffaf jöleyle. bulamzsam öylede olabilirmi. aam vişne süper olur. attlyla ekşi birarada ben çok severim.

OLur tabi.Bulamzsan öyle yaparsın ama büyük marketlerde genelde oluyor.Ama vişneli çok süper oluyor.

OLur tabi.Bulamzsan öyle yaparsın ama büyük marketlerde genelde oluyor.Ama vişneli çok süper oluyor.

Şimdi çilek de var gerçi.Ypabilirisn mesala ben bir kere çilekle yapmıştım ama jölesini vişne almıştım: )

tamam bunu yapıcam kararımı verdim. tepkileri sana sölerim.inşallah bulurum vişne. vişneler falan sulanmıyo dimi dondurulmuş ya.

kız lulu nerelrdesin sen bakiiim. bizden ayrı kalmaya karar vermedin inşallah.bak biz hamilelik konusundan uzaklaştıııkk.

Carna81, toprakceylin, sherin, karakaya, lulu55, ayseeem, GÜLPEMBE80, buurcuum

bayanlar nasılsınız.

tamam özlemcim buu yapıcam. çok teşkkür edrim tarif için. akşamdan yapıyımda kıvam tutsun.

tamam özlemcim buu yapıcam. çok teşkkür edrim tarif için. akşamdan yapıyımda kıvam tutsun.

Tamam canım inş güzel olur, afiyetle yersiniz.Yerkende beni anarsınız : )

Kızlar ben kaçtım ezel başlıyor, benimkide daha sporda bir sporumuz eksik zaten : )

Öptüm sizleri.:1hug:

enimde hiç beirtim yok. am olmazsa moralimi bozmıcam çünkü doktora gidicem ve eğer uygun görürse aşılam isticem belki hemn tutar dimi kızalr. beklemektense böle denicem bakalım.. hiçbi ağrım falan yok. sadece uykuya iraz düşkünlük bir d etatlı yeme isteği. ama ben normaldede aar ara böyleyimdir. oyüzden normal sayıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…