2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

carnacım saçlarına bayıldım valla.birazda yanmışsın. çok güzel olmuş.yazıalrımdan mı olgun sandın. çıtır sayılırım y daha yeni 27den gün alıyorum ama yakında hafif karta da kaçarım heralde. baksana daha ortada çoluk çocuk da yok.

Evet.Yazılarından sanırım bilmem : ) Sen benden de küçüksün.Ben tohuma kaçıyorum 29 oldum 35 den sonra estetiğe başlarım ben : )

biliyorum cnm bikere yazmıştın ya memnun değilmişsin sanırım orda görmüştüm ama tanımadığım için yorum yapmamıştım,denizim valla bende seni bu hamaratlığınla biraz daha büyük sanıyodum ama ben bile 27yi dolduruyorum :))))

eeeeeeeeeeeee hadi kılar sizinkiler nerede.

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (9 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
denizim16, buurcuum, ekin_05, Carna81, karakaya, sporstar, elifbektas, GÜLPEMBE80, sellvi

ben yavaş yavaş çıkıcam eşim geliyo işten çıkmıştı ama işleri vardı dışarda şimdi gelir yemekleri ısıtayım,öptüm sizleriiii,resmimide kaldırıyorum :)

biliyorum cnm bikere yazmıştın ya memnun değilmişsin sanırım orda görmüştüm ama tanımadığım için yorum yapmamıştım,denizim valla bende seni bu hamaratlığınla biraz daha büyük sanıyodum ama ben bile 27yi dolduruyorum :))))

kim neden memnun değilmiş bakiiim. merak ettim. birzda meraklıyımdır yani.guclubacismile . ya ben biraz meraklıyım yemeklere yeni şeyler denemeye.herkesin çok güzel yapmışsın dmesine millete tarif evrmeey bayılırım.

kim neden memnun değilmiş bakiiim. merak ettim. birzda meraklıyımdır yani.guclubacismile . ya ben biraz meraklıyım yemeklere yeni şeyler denemeye.herkesin çok güzel yapmışsın dmesine millete tarif evrmeey bayılırım.

Canım ben konu açmıştım burnumu estetik yaptırdım.Fakat biraz eğrişik olmuştu memnum değildim.Sinem ondan bahsediyor : )

hımmmmmm anladım. gayet güzel gözüküyo valla. ben çok beğendim. çekici hatunsun.sen çalışıyomusun carnacım.bu arada adın ne.

Yok canım çalışmıyorum.Evdeyim çalışmayı sevmiyorum kaydirigubbakcemile3 İsmim Özlem.

boşver ya sen de gez toz bol bol. ozman sen de gün falan yapıyosundur.burda bizim okuldaki bütün hatunlar yapıyo. eskiden gün falan bilmezdim. şimdi müdavimi oldum . ma hm para biriktiriyoruz .iyioluyo.

boşver ya sen de gez toz bol bol. ozman sen de gün falan yapıyosundur.burda bizim okuldaki bütün hatunlar yapıyo. eskiden gün falan bilmezdim. şimdi müdavimi oldum . ma hm para biriktiriyoruz .iyioluyo.

Evet gün yapıyoruz kaydirigubbakcemile3 Maksat görüşmek falan.Birde biz kahvaltı olarak yapıyoruz günlerimizi.Hamur işi çok kilo aldırıyor.Ama kahvaltıda da bi ben yokum.Khavaltı sonrası tatlı da yapılıyor kahveyle: )

Bak ben sana günün için bir tatlı tarifi vericektim bunu şimdi yapmasan bile muhakak yap.

canım ya benim çok sevdiğim bir arkadaşımda bursa da öğretmen hatta yeni bebişi oldu

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

horuda............................12 nisan.................5. deneme
bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
sinannuray.......................16 nisan................1.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
estamp..........................26 nisan..................???????
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
ronya..............................????????.................???????

BEKLEMEDEKİLER ( SONUÇLARI BİLDİRİN LÜTFEN)

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme

Malezemeler

Kedi dili
1 kilo süt
1 su bardağı şeker
1 vanilya
1 bardak süt
6 yemek kaşığı un
Dondurulmuş vişne
Sade toz krem şanti
1 paket vişneli jole

Bir borcamın kare ya da dikdörtgen (ben dikdörtgen kullanıyorum) 1 kat kedilini diziyorsun ve 1 bardak sütü üstüne döküp kedidilinin çekmesini bekliyorsun.Bir taraftan 1 litre süt, 6 kaşık un , 1 bardak şeker ve vanilyanın koyup karıştırarak katılaşmasını bekle.Bir iki dakika fokurdadıktan sonra ateşten al ve biraz ılındıktan sonra sade krem şantini muhallebinin içine dök ve bleandırla çırp.Akışkan bir hale gelinceye kadar.Sonra muhallebiyi kedi dilinin üstüne yay güzelce.En sonra dondurulmuş vişneleri üstüne diz.Ve joleyi yap.Jole normalde 2,5 çay bardağı su ile yapılır ama 1,5 çay bardağı su ile yap vişnelerin üstüne dök.Dolaba at.

ıstersen dondurulmuş çilek ve çilek joleside kullanabilirsin.Ben vişneli yapıyorum.

Jolenin yapılış.1 buçuk çay bardağı suyu bir kapta kaynat, sonra joleyi içine dök.2 dakika falan erimesini bekle.Biraz ılındıktan sonra vişnelerin üstüne dök

Afiyet bal, löp löp yağ olsun : )

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyyyyyyy süper bi tarif yazmam lazımmmmmm. acaba çikolatalı yaş pasta yerine bunumu yapıyım daha değişik.

X