2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

ya arkadaslar bisiy sorucam, daha once cok sorulmustu galiba

bijouxnun ve yaren kizi icin mi almisti nasildi..
su inekli birsey var ya
o nedir ve nerden aldiniz ben coook begendim.
bana bilgi verirseniz turkiyeden getirtmek istiyorum

Son düzenleme:
merhaba ben normal yoldan hamis kaldim asilama dedigin tup bebk dimi? diger arkadaslar olemi bilmiorum insallah RABBIM hayirlisi ile verir bebisini ve tabiki tum isteyenlere

amin, allah bunlari giydirmek de nasib etsin insaalh..
bes, insallah bekledigin sonuca ulastirir allah seni... tum isteyenlere nasib etsin

ya arkadaslar bisiy sorucam, daha once cok sorulmustu galiba

bijouxnun ve yaren kizi icin mi almisti nasildi..
su inekli birsey var ya
o nedir ve nerden aldiniz ben coook begendim.
bana bilgi verirseniz turkiyeden getirtmek istiyorum

canım inekli olan battaniye.
teyzem uşakdan almış.
burdan alsaydım gönderirdim sana -tatlicadiarzu-

yok be yarencim battaniye olani demiyorum ama alt acma minderiymis. ogrendim sanirim bijoununki inekli seninki kedilimiydi yoksa :)
anneme soyledim o da gormus alayim dedi. bakalim herhalde alir.
sagol canim coook naziksin...

inekler karıştı :roflol:
anladım canım bijonun diyorsun ilk sayfadaymış ondan benımkını dıyosun sandım .
annen gördüyse alır ozaman kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

tesekkurler teyzesii hepimizin bebisleri saglikla giyer insaallah. ya o en son resim nie ters cikmis kine amannn yapana kadan aklan karayi sectim onuda tersden bakinn bariii aklinialirimsmile

tesekkurler teyzesii hepimizin bebisleri saglikla giyer insaallah. ya o en son resim nie ters cikmis kine amannn yapana kadan aklan karayi sectim onuda tersden bakinn bariii aklinialirimsmile

bijouxnun linkinden yapmadinmi? ben de de cok yavas acildi. ilk foto hic acilmadi bilmiyorumkismile

gule gule saglıklı gunlerde kullansın bebısın.cok guzeller.ınanırmısınız ben daha hıc bıse almadım tam alıcak oluyorum neyse dıyorum hepsını toplu alırım cıkıyorum ne olcak bole bılmıyorum..

bijouxnun linkinden yapmadinmi? ben de de cok yavas acildi. ilk foto hic acilmadi bilmiyorumkismile

yok ben ordan yapmayi denedim ama resim boyutu uksek oldugu icin yuklemedi baska turlu yapdimm ama simdi resimler cikiyo galiba

tskkler cnm insaallah saglikla giyer. sen neden almiyorsun ki?? ben doguma kadar azar azar aliyorum doguma yakin zamanda telas etmek istemiyirom simdiden eksiklerini alip eve atiyim karnim burnumdayken rahat dolasamam :umursamaz:

canım ne üşenmesi cocugun bı dolap kıyafetı var hangı bırını ındırıım cekıım gerı kaldırayım..

canım ne üşenmesi cocugun bı dolap kıyafetı var hangı bırını ındırıım cekıım gerı kaldırayım..

dolabın içini çek direk kısa yoldan kaydirigubbakcemile3
ne kadan güzeller. tam minik adam mantosu o düğmeli yaaa çok hoşuma gitti. hayırlı güzelllll günlerde sağlıkla giysin oğluşun olumunekankayizsmile

kız çekiim de hiçbişi gorunmez katlı hepsı body ler fln ne taktınız sız benım oglumun cıcılerıne yaaa :)))

tesekkur ederım teyzesı, minik adam olsun dıye ugrasıorum sevmem ben oyle renklı renklı erkek cocugu erkek dedıgın besıkte agır olcak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…