2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

cok guzelmis ciciler prop ya sen ilerki aylarda giyebilecegi kiyafetleri almissin ne guzel ben hep yeni dogdugunda ve 3 aylikken giyebilecegi zibinlarla doldurdum evi. valla iyi oldu bunlari gorduklerim bole seylerde aliim eve koyiyim hazir hersey indirimdeyken. iyi gunlerde giysin oglusun. :ecrin_bebek:

prop cook guzeller..
ben de zaradan bisiyler aldim ogluma
saol cnm oyleler dımı cıdden.. engel olamıyorum ıste kendıme bunları gorunce, ben de ınsanım yanı.. daha nelerrrrrrr neler alırdım da ıste zor tuttum kendımı zaten :) senınkılerı de ekle bı ara zara super ya tam kucuk erkeklere gore :))
tesekkurler cnm, daha cicilerı sızın olsun..
canım valla benım 0-3 ay 3 uzun kollu 3 kısa kollu bodym ve ıkı takım hastane cıkısım var o kdr onlar da yeter bıle :) ben 3-6 aylıktan baslayarak alıyorum mevsımı fln dusunuorum ona gore alıom ıste bısıler :)

evet cnm bende bundan sonra mevsimine gore ve ilrki aylarda giyebilecegi ciciler alacam bi dahaki alisveriste iyi fikir oldu bunlar bana. cocugun esyalari zibindan ibaret hemen ilk isim alisverise cikmak olacak zemuszemus

simdi heves edip herseyi aliyoruz normal tabii ama ileriki aylarda giymesi icin fazla bisey almaya gerek yok bence. ben de 4 ic badi aldim 3 6 ay.. bir iki tulum ve pijama aldim. bir tane hirka aldm ama ilk 1 2 ay zaen disari pek cikilmayacak buyuk ihtimlalle.. e sonra bikkinlik gelicak ille dolasmaya cikilir. ciktikca igtiyaca gore alinir. hedie de gelir fazla doldurmayin,,
once bu laflar kendime tabii, bisey almicam bu sefer diyorum her cikista aliyorum ille bir iki parca bisey :)

kızlar benden duymus olmayın ama zıbın pek kullnıslı degılmıs body tercıh edın dıolar goguslerı acıkta kalıomus zıbında hep üşüomuş snr minicikler

tamam senden duymadik prop :)

ben 2 tane zibin aldim iclerine de uzun kollu bady ayni model, takimi yani.. kisin usumesin bebegim..
iyi giydirmek lazim

yok be yarencim battaniye olani demiyorum ama alt acma minderiymis. ogrendim sanirim bijoununki inekli seninki kedilimiydi yoksa :)
anneme soyledim o da gormus alayim dedi. bakalim herhalde alir.
sagol canim coook naziksin...

canım bulamassanız ben alırım gönderirim sana

tamam senden duymadik prop :)

ben 2 tane zibin aldim iclerine de uzun kollu bady ayni model, takimi yani.. kisin usumesin bebegim..
iyi giydirmek lazim

heueheueheeu :) aramızda kalsın heee...
hakkaten ya üşütp hasta etmeyelım veletlerı.. terletırsek de hasta ederız ayyy ne zor ıs anne olmak be :)

heueheueheeu :) aramızda kalsın heee...
hakkaten ya üşütp hasta etmeyelım veletlerı.. terletırsek de hasta ederız ayyy ne zor ıs anne olmak be :)

cok guzel zamanda dgacagini soyluyorlar bana. kis bebekleri daha kolaymis..
yazin sicaktan cok bunaliyorlarmis ve durduk yere agliyorlarmis.. kardesim temmuzda dogmustu da ordan biliyorum a.s

oyle dıolar da hıcbı bebek kolay degıldır dıyesım gelıo cevaben :) ama evet yazın ele avuca gelır olucaklar havuza denıze fln da gotururebılırız bıcı bıcı yuzerler fln oyyyyyy ... yıcem ben oglumu galıba, mıncık mıncık yapcam..

opuyorumnanaktan zemuszemus al benden de o kadar hayatimin günesiiiii
selametle dunyaya gelseler bi kucagima alsam cennet kokusunu icime ceksem diyorum..
annesinin nuruuu, bocegii hayatiii :asigim:

YOK MU YENI CİCİLER :hulya:

BEN BUGUN OLE YEMEĞİNDE LCW YE UGRADIM Bİ MİNİK PEMPİŞ AYAKKABI ALDIM.DAYANAMADIM
sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…