2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

bu da benim oglusumun cici ayakkabisi..

çok guzel oglunun ayakkabısı canım :)

celisuenis ben dun h&m den cok guzel seyler aldim kendime hamile giyim icin. cok uygundu fiyatlari. sen de kacirmasaydin zemuszemus.

canım bende baktım future maman bolumune ama ıstanbul'a gidince alrım dedim :)

o ayakkabıları yerim beeenn,ne cici,ne şirin.tam prenses aakkabısı.Yurtdışından alındığı belli b urada heryerde bulunmuyo öyle güzel ayakkabılar. Gülegüle giysin meleğin

sagol canım tesekkur ederim darısı size

bende bugun aldim ilk cicilerimi :) gerisini istanbuldan alirim insaallah :)

ayy cok sekerler ya gule gule gıysın prensesın. ya norvec harıc tum avrupa ulkelerınde turk malları satılıyo. burda sadece mobılyalar var yaa keske burada gelse :1no2:

çok güzel hepsi bende geçen haftalarda alış veriş yaptım bizimde olişimiz alacak kızlar

kizlar bebislerin cicilerine bayildim hepside birbirinden seker rabbim güzel günlerde kullanmayi nasip etsin ben daha bebisime hic birsey almadim :sinifsinif:cinsiyeti tam belli olsun bende alicam yaaaaaaaaaaaboshayallersmile

hepinizin cicileri çook güüseell.Allahh sağlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallaahh...
dilemma mikiliye bayıldımmm opuyorumnanaktan

bunlarda bizim cicilerimizz
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
yarencim cok guzelmis kizinin giysileri.. ben de pijama ariyorum ama ilk uc ay giyebilecegi gibi bulamadim.. alti ay icin bir tane buldum onu da aldim ama daha kucuk hic yoktu. neden acaba yaa
esimi ikna edersem bir bebek magazasi var oraya gidelim :) ben de baya bi alisveris yaptim dun cok biseyler aldim..

cok guzel cicicelri kizinin yaren gule gule giyinsin. canim o inek resimli olan battaniyemi neden ole dikdortgen bebegin altini degistirirken altina koymak iicinmi? bide o kedi resimli sey ne anlamadim. ya bide kizlar bebe kiyafetlerini ben 56 beden aliyorum yeni doganlar 50 beden giyorlarmis siz hangi beden aliyosunuz?

benimki biri 54 beden biri 56 sanirim. ama ben pijama bulamiyorum. tulum aldim iki tane.
hazal sen norvectemiydin bulabiliyormusun turkiyedeki gibi pratik pijamalar

sağolun kızlaarrzemuszemus
hazal, battaniye o inekli. tam kare değil gibi. çift taraflı. pembe bişi varya o alt değiştrme hemde bebek arabasının içine koymak için.
kedili olanda battanıyesi,yastığı,bide kanguru gibi bebeği içine koyuyosun :))
düsunmemlazım sende koy aldıklarınıı bakalım cicişleree

benimki biri 54 beden biri 56 sanirim. ama ben pijama bulamiyorum. tulum aldim iki tane.
hazal sen norvectemiydin bulabiliyormusun turkiyedeki gibi pratik pijamalar

canim ben sadece zibin aldim hep yaa pijama var ama 74 bedeni 9 aylikken giyiyor. bide ben hep zibin almisim. yarenin aldigi 5 li takim varya eldveni alt ust ve sapkali olan. ben onlardan almak istiyorum ama bi turlu denk gelemedim sen aldinmi bole seyler?

ayy cok guzel ya tam benim istedigim seyler. bende alt degistirmek icin battaniye almak istiyorum ama burda pek goremedim artik bende tyurkiyeden siparis edrim -

hazal yok canim iste burda yok hic. bir tane pijama buldum arkadan citcitli o da 6 ay icin. aslinda yeni dogmus bebeklere yarenin aldiklari gibi seyler cok rahat oluyo. hem de biraz buyuduklerinde bacaklari katlanmiyo cocuklarin. ama ben ayaksiz pijama istiyorum.
hazal sen turkiyeye gitmiyormusun orda daha guzel ben bu sene buraliyim canim. anneme diyeyim de alsin. zaten hastane cikisi alcakti. bi de ayriyeten pijama takimlari alsin bana..

koyayim canim da benimki oglan. seninki kadar sirin cicileri yok :kedi:

bebeğe aldıklarını koysana :))) ben de yarın akşam evde yalnız olucam vaktim çok olacak oğluşuma aldığımız bi iki parçayı koyucam. opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

evet burada istedigim seyleri bulamiyorum bende bu sene gitmiyorum tr ye anneme soyledim gonderecek

oohh yap bakalım soldes ları fransız bayan :)

bunlarda bizim cicilerimizz
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Aldıkların çok guzel canım Allah hayırlısıyla gıydırmek nasip etsin. Bende istanbuldayım artık bebek magazalarına ugricam ama hava çok sıcak ya.
hangi mağazaları önerirsiniz kızlar avrupa yakasında ? şişli civarındayım

biraz sonra eklerim fotolari..
ama kizlar bisiy sorucam, manto niyetine birsey aldiniz mi siz? ya da alicakmisiniz. annem alma diyo kucuck bebege giydirilmez diyo sonrasinda ilkbahar geliyo diyuo ama ben yine de iki aylikllen falan lazim olur diyorum. kararsiz kaldim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…