2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

oglusumun birkac giysisi

bunu da ilk baharda giydiririm diye aldim

bunlarin haricinde ic badilerimiz, birkac tulum ve bir pijamamamiz var..

Son düzenleme:
celisuenis; çok sağol canım . amiinn hepimizinkini inşallah ..

düsünmemlazım; bencede gerek yok gibi. zaten kış günü küçücük bebekle pek gezilmez heralde. kalın peluş battaniyeler varya ben ondan alıcam.ona sararım doktora falan giderken.

yarencim nasib olursa oglumuzun pasapot islemleri falan bittikten sonra iki aylik gibi turkiyeye gitmek istiyoruz. battaniyeye sarip mi gotureyim bilmiyorum ki.. doktor icin dert degil zaten arabada falan da usumez de turkiyeye gidersem diye dusunuyorum. 2 aydan sonra baya toparliyorlar cocuklar..
insallah saglikla dunyaya gelsin de cabuk buyuyorlar bilmiyorumkismile

hmm ozaman uyku tulumları oluyorya onlar olmazmı ?
onlarda kullanışlı oluyor baya. yada dediğin gibi mont alırsın .

ayy cicileri pek güsel oğlunun. sağlıklı günlerde giymeyi nasip eder inşaallahh.
montuda pek şekermiş rengi çok tatlı. pek yakışıklı olur giyince

biz şimdi doktora gidiyoruz napıyor bakalım bızım kız :1hug:

buyumustur prenses..

nak bu tarz birsey nasil olur:

Arkadaşlar bu fisto takımı bir arkadaş yaptırmış kızı duru için ve kullanıyor çok memnun...bende fikir olsun diye fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim...Yastık ve küçük parçayı bebek arabasının içine de serip kullanıyormuş...pembe ve mavi fistodanda yapılabilir hoş durur...

Annemde benim kızıma yaptıracakmış...battaniyenin üzeri fisto kumaştan iç kısmı pazen kumaştan yapılıyor yumuşacık...Çeyizci varsa etrafınızda malzemesini alıp götürüncede dikiyorlar...

evet yarencim alt kismi ust kismiyla citcit ya da dugmeyle birlesiyor ama ayri oldugu icin kolay giydiriliyor. bana cok pratik geldi. yarin sabah cikmak istiyorum gorursem boyle bisiy alayim diyorum.

evet güzelmiş gerçekten. görmemiştim böle bişi. kullanışlı.
inşallah bulursun opuyorumnanaktan

ayyyy cok güzellerrr hepsiiii :) rabbim güzel günlerinizde kullanmak nasip etsin

oglusumun birkac giysisi

bunu da ilk baharda giydiririm diye aldim

bunlarin haricinde ic badilerimiz, birkac tulum ve bir pijamamamiz var..

hazal cim,
mavi mont gibi olani zaradan aldim.
salopetler sergent majordan. digerleri ordan burdan..
sana hastane cikisini da ekleyeyim.. ama turkiyedeki gibi kapsamli degil malesef..

kızlar güle güle büyütün bebişleri,aranızda aşılamayla kalan var mı?sonuç bekliyorum da

ya aldiklarin pek guzelmis gule gule giysin oglusun. turkiyedeki gibi beklemiyorum zaten burdaki kiyafetleri cnm ya turkiyede lazim olan herseyi bulabilirsin ama burda kistli ama bi cikip bakacam insaallah bende bulabilirim hastane cikisi

kızlar güle güle büyütün bebişleri,aranızda aşılamayla kalan var mı?sonuç bekliyorum da

merhaba ben normal yoldan hamis kaldim asilama dedigin tup bebk dimi? diger arkadaslar olemi bilmiorum insallah RABBIM hayirlisi ile verir bebisini ve tabiki tum isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…