2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

Ben de aldıklarımızdan bazılarını ekleyeyim kızlar.Aslında pek bişey almıyordum henüz ama kayınvalidem birsürü şey getirmiş, e ben de cicciler alayım artık kuzularıma dedim:smiley-cool:
Örgüleri kayınvalidem yaptrımış,birkaçını da annem ördü

3756

28062010254.jpg

28062010258.jpg

Bunları eşimle aldık, önümüzdeki yaz için ,dayanamadık çok tatlılarboshayallersmile,üstteki tulumları da biz aldık,iyi günlerde giydirmek nasip olur inşallah:Saruboceq:

kizlar kiyafetlre dikkat ettimde hep yazlik gibi sanki ama bizim bebisler kis bebegi olacak. kalin kiyafet alan yok sanirim? Birde istanbulda kadife kumastan guzel tulumlar varmi?

bayıldım bayıldım bayıldımmmmmmmmmmmmm sağlıkla giysinler inşallah kuzucuklarımız:asigim:

28062010258.jpg

Bunları eşimle aldık, önümüzdeki yaz için ,dayanamadık çok tatlılarboshayallersmile,üstteki tulumları da biz aldık,iyi günlerde giydirmek nasip olur inşallah:Saruboceq:

ayy bunlar çok şiriiinn:asigim: özellikli mini mouslu olanı tam bir tatlılık abidesi,güle güle giyerler inşallah

İnşallah kızalr,sağolun.Gripin valla biz de eşimle bittik,hemen aldık kırmızı tulumları..Allah giydirmeyi de nasip etsin inşallah:Saruboceq:

28062010258.jpg

ayy cok tatlılar bunlar hayırlısıyla gıyerler ınsaallah:nazar: saglıkla bızde b ugun cıcıler aldık ama dıger koydugum resmıler gıbı zıbın aldım yıne bıde mendıl ve battanıye ıyıce bırıksın cıcılerı koyarım yıne.

bende bugun aldim ilk cicilerimi :) gerisini istanbuldan alirim insaallah :)

img0383v.jpg

img0384x.jpg

Son düzenleme:
evet ya kizlara neler yokki? sagolun kizlar. ilk cici aldigim için çok mutluyum :) ilk defa birsey aldim kizimaaaaaaaaa askimaaa annesinin guluneee :)

dikkat ettim hep made in turkey yaziyor urunlerde :)

celisuenis ben dun h&m den cok guzel seyler aldim kendime hamile giyim icin. cok uygundu fiyatlari. sen de kacirmasaydin zemuszemus.

bende bugun aldim ilk cicilerimi :) gerisini istanbuldan alirim insaallah :)

img0383v.jpg

img0384x.jpg

o ayakkabıları yerim beeenn,ne cici,ne şirin.tam prenses aakkabısı.Yurtdışından alındığı belli b urada heryerde bulunmuyo öyle güzel ayakkabılar. Gülegüle giysin meleğin

X