2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

çok şirinmiş tacın,yesinler bayanssulusmile tak tabi,o zaman takmıcanda ne zaman takçan? ben pijamalarımı alayım önce,sonrada ona uygun bi taç alıcam mutlaka

sağol canım. ben bi kırmızı pijama aldım ama daha gecelik ve sabahlık almam lazım. 1 hafta sonra samsuna gıdıcem ordan alıcam . bi de terlık :)) al al bitmiyo valla...

bende alıcam daha beyenemedim. ama diyolarki doğumdan sonra kanama falan oluyomuş baya,e bizim aldığımız o cicili bicili gecelikler ilk giymede mahvolurmu acaba? Kan lekesi çıkmazda.

Bebişimin Hastane Çıkışı (Battaniyesi Kurumamıştı) :)))

2qlzbmd.jpg

Biberonları, Kulak Çubuğu ve Tırnak Makası

2412gxv.jpg

Battaniyesi

w1bckx.jpg

Emzirme Geceliği ve Pijamam

2ntxsaf.jpg

2utnfop.jpg
ncnyxj.jpg

Tulum ve Patikler

10fzxo7.jpg
182ic2.jpg

arkadaşlar nolur bana yardım edin 30 haftalık hamileyim bebek mobilyası alıcam da eyüp demirkapı mobilyacılar çarşısına giden var mı aranızda bir büyüyen beşik ve 3 kapılı gardorap alıcam fiyatlar nasıl beyaz beğenmiştim maskoda 2 sine 2000tl diyolar yalvarırım yardım edin

arkadaşlar nolur bana yardım edin 30 haftalık hamileyim bebek mobilyası alıcam da eyüp demirkapı mobilyacılar çarşısına giden var mı aranızda bir büyüyen beşik ve 3 kapılı gardorap alıcam fiyatlar nasıl beyaz beğenmiştim maskoda 2 sine 2000tl diyolar yalvarırım yardım edin

dediğin yeri bilmiyorum ama maskoda fiyatlar belli plmuyor çok uygun da var çok yüksek de. 3 değil de 2 kapılı bakarsan babyhope diye bir marka var, üretim yeri hadımköy sanırım. satan mağazaları arayıp öğrenebilirsin.
Modüler Mobilyalar

bir de nette aynı ürünün uygun fiyatlı oda tk. da var
Babyhope Lks Byyen Bebek Odas Takm-930 | | Bebefix.com

bizim beşiğimizz bunun büyümeyeni...

güle güle kullanın canım ikiniz de :)

bu fotodaki geceliğin uzun kollusunu alıcam da içinde pamuk ve viskon oranı ne yazıyor baktın mı hiç?

sağol canım,
açıkcası bakmadım, etiketini de kesip attım.. boshayallersmile

kizlar hepinizin cicileri cok güzel rabbim güle güle kullanmayi nasip etsin

Bayıldım cicişlere bende ekleyeceğim hepsini ama şu ara biraz yoğunum...

Ciciş ekleyen arkadaşlar İnşallah bebekleriniz bunları sağlıkla giyeer,kirletir,eskitir, bebişleriniz kocaman olur bunlar küçülür ve yenilerini alıp giydirmek nasip olur hepimizin yavrusuna inşallah...

hepinizin herşeyi mükemmel bende kasım 21 de doğum yapıcam allah izin verirse mobilya işini hallettim hemde en istediğim takımı 500tl uygununa buldum şimdi sıra kıyafetlere geldi biraz geç kaldım ama olsun inşallah hallederim.

kaldırmadan resim çekeyim ekleyım dedım. daha var çekilecek ciciler onlarıda sonra eklerım

76108593.jpg
[/URL][/IMG]

kizlar hepinizin cicileri cok güzel saglikli günlerde kullansin bebisleriniz:emir_bebek:

teşekkür ederim...oğlumun babasından bayrama bıle dayanamıcak bu şekerler heralde, yiyip duruo..
bu arada bıze bayramda kımse gelmıcek bız de kımseye gıtmıcez... ıstanbulda kımsemız yok, belkı arkadaslardan gelen olur ya da bız belkı gıderız o kdr...

çoooook tatlı bu şekerler yaaa bayıldım vallahi zevk sahibisin vesselam:) bide hayırlısıyla normal yoldan doğursak:)

birde sormayı unuttum mobilyalarını nerden aldın prophetic? çok hoş duruyor

çoooook tatlı bu şekerler yaaa bayıldım vallahi zevk sahibisin vesselam:) bide hayırlısıyla normal yoldan doğursak:)

birde sormayı unuttum mobilyalarını nerden aldın prophetic? çok hoş duruyor

teşekkür ederim canım zevk sahibiyimdir sormaa :)) daha guzellerını sen yaptır işalla..
mobılyaları StyleWood dan aldım, tavsıye ederım olağanüstü iyi çalışan bi yer..
Manikcim cinsiyetınız bellı oldu mu ya? gecen bızım topıge yazdım ama cvp goremedım senden :))

kızlar cicileriniz çok güzel sağlıkla kullansın bebişleriniz. ben çektim ama eklemeye fırsatım yok.
yoğunluk bitsin o zaman eklerim.

X