2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

bende çok merak ediyorum kimden gelcek bizim burayada öyle çok kargocu geliyor ki her gelişlerinde banamı diğe zıplıyommm .:

beğendin mi canım özeldende yazdım o bir kolye tülbentten boyunda çok otantik duruyor ben her rengini kullanıyorum umarım beğenmişsindir onu süs olarakta kullanabilirsin :)

bende o şeklde kullanmayı düşünüyordum cnm.takımda çok güzelmiş. inş giydirmek nasip olur hepimize .her giydirdiğimde aklıma kütahya ve sen geliceksin emin ol opuyorumnanaktan

ayy tuluma bayıldımmmmm
güle güle kullan canım diğerleri de süper opuyorumnanaktan

şahanelere.... bayıldım bende

bafo bijoux ikinizinde hediyeleri cok guzelmis iyi gunlerde kullansin bebisleriniz
bijoux seninde camasirlarin harikaymis bu arada :jeyyar:

bafo bijoux hediyelerinize bayıldım.iç çamaşırı çok orjinal bi fikir olmuş.
sağol tatlım

basakcım senınkılerı goremedım

arkadaşlar herkezin hediyesi çok güsel güle güle kullanalım bende bazı arkadaşlarımınkini yeni gördüm :) çok güsellerrrrr

ayyy ayyy ayyyy bi çoğunuzun cicişleri de gelmiş hihoyyyt
zeynep hanım artık çift kale maç sizi beklio :jeyyar::jeyyar: :roflol: hakkını ver kıyafetin yaniaklinialirimsmile

benimki kimdengelicek onu çokkk merak ediyorummm yaa. çabık belli etsin kendini bana alsanaalsanasmile delikafadulden

benim kargo anca pzt gider meraktan ölecek zavallı arkadaşımmm, kim acabaaa?

HEDıYE GÖNDERENLERDEN ULAŞMAYAN HELıN HıVDA, BıRıSı BAŞKA KALAN VAR MI?
BANA GÖNDERENı BULMAYA ÇALIŞIYORUM DAsempatiksalakcinni

Benimki de yolda şuanda yarın elinde olcak sahibinin yarın inşallah çalışıyodur :)

bafo cum çok teşekkür ederim cnm, hediyen gerçekten çok güzel, ayrıca bizim için çok güzel bi günde elimize geçti, Allah kullanmayıda nasip eder inşallah...

Son düzenleme:
nihayet ekleyebildim, ilk eklediğimde fotolar dev gibi çıktı, bi şi sölimmi bafo, benim her zaman alışveriş yaptığım mağazadan almışsın, Almanyanın önde gelen alışveriş mağazasıdır burası, çok severim...

HEDİYE GÖNDERENLERDEN ULAŞMAYAN HELİN HİVDA, BİRİSİ BAŞKA KALAN VAR MI?
BANA GÖNDERENİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM DAsempatiksalakcinni

Bana da henüz gelmedi,okul adresimi verdim ben,evde bulamazlar diye..Pazartesiyi bekliyorum artık.Kimden acaba kiCADIARZU

Kızlar hepinizin hediyeleri çok güzelmiş,iyi günlerde kullanın

bafo cum çok teşekkür ederim cnm, hediyen gerçekten çok güzel, ayrıca bizim için çok güzel bi günde elimize geçti, Allah kullanmayıda nasip eder inşallah...

gercekten cok hosmus nalancim minik kizin iyi gunlerde kullansin insallah

yurt disinda oldugum icin en gec benim hediyem gidicek galiba bilmiyorumkismile

ay ne tatlıı yaa bayıldımmmmm güle güle kullansın küçük prensesin canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…