2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

oo bijouxxum hediyelerine bayıldıım, özellikle çamaşııra ben de istiyoruuuumm. çok güzel bir fikir melcaan, orijinal hediyeler!

canım ii günlerde kullan beğenmene cok sevindimmmm ama alt açmanın alt tarafını ters koymuşssun

bafo bijoux ikinizinde hediyeleri cok guzelmis iyi gunlerde kullansin bebisleriniz
bijoux seninde camasirlarin harikaymis bu arada :jeyyar:
bence de harika :jeyyar::jeyyar:

oo bijouxxum hediyelerine bayıldıım, özellikle çamaşııra ben de istiyoruuuumm. çok güzel bir fikir melcaan, orijinal hediyeler!
evet orjinal gerçtekten. geçen çekilişte de seksi bir gecelik gelmişti. kocam buraya dua edecek :lepi:

canım ii günlerde kullan beğenmene cok sevindimmmm ama alt açmanın alt tarafını ters koymuşssun
aa öyle mi yapmışım, olsun her türlü güzel benim hediyelerim kaydirigubbakcemile3

canım benim beğenmene cok sevindim güzel günlerinizde kullanıp hep teysesisini hatırlayınnnn

bijoux
artık çamaşırları doğum sonrasına saklarsın
evet zaten üst kısma girebileceğimi sanmıyorum şu an. doğum sonrası ilk hedefim onun içine girebilmek olacak kaydirigubbakcemile3

canım benim beğenmene cok sevindim güzel günlerinizde kullanıp hep teysesisini hatırlayınnnn
hatırlarız tabi teysesinii ta nerelerden zahmet etmiş yollamış unutur muyuzz opuyorumnanaktan

beğendin mi canım özeldende yazdım o bir kolye tülbentten boyunda çok otantik duruyor ben her rengini kullanıyorum umarım beğenmişsindir onu süs olarakta kullanabilirsin :)

hediyeler çok güzel kızlar,
anneleri ve bebişle güle güle kullansınlar inşallah
Eylüldeki çekilişi iple çekiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…