2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

hediyelerin hepsi birbirinden güzel iyi günlerde kullanın..
ben dün yollayamadım bugün kesin vericem kargoya :)

hihoyyytkızlarrrrrrrrrrrrrrrr benimde hediyemmm geldii hihoyyythihoyyyt
bana gönderen HELİN HİVDA arkadaşım canım benim çokkk beğendim hediyelerini. pembiş pembiş onları görünce çok duygulandım inanki. notuna ayrı bi duygu yükü tabi olumunekankayizsmile kargo paketinde eşinin adını görünce hemen bildim senin olduğunu. belirtmiştin ya.
yalnız şuan işteim. yarın ablama gidip resimleri çekip eklicem inşallah fotoları hihoyyyt

nalan özlem sizlerde almışşınız hediyeleri. güle güle kullanın kızlar. ayyy ne heycan yapıomuş bu hedaye olayı :ecrin_bebek:

bafo cum çok teşekkür ederim cnm, hediyen gerçekten çok güzel, ayrıca bizim için çok güzel bi günde elimize geçti, Allah kullanmayıda nasip eder inşallah...

1000519l.jpg

1000522w.jpg

1000523p.jpg

canımbegendıgıne cok sevındımıyı gunlerde kullanmak nasıp olsun ınsalah:Saruboceq:

nalan güle güle kullan canım.. bafo da çok zevkliymiş :KK70:
begüm hani fotoğraf koymuyorsun?

nalannn hediyene bayıldım çok tatlıı güle güle kullanın prensesinlee opuyorumnanaktan

Kızlar yÜklıyebıldım sonunda benım fotom yoktu burda arkadaŞınkıyle Çektık oda Çok acele ettı masanın ÜstÜ falan Çok daĞınık aso arkadaŞım Çok beĞendım Çok tŞk ederım canım benım Çok zevklı hepsı

Hepinizin hediyesi hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar hepiniz ii günlerde giydirin inşallah, gerçekten çok zevkli seçimler olmuş hep...

Benim hediyem daha hala tedarik ediliyo yazıyo, kendimiz için sipariş verdiğimizde hiç böle bi sorun olmaz ertesi gün gelirdi, terslik olacak ya, sinir oldum valla, keşke internetten sipariş vermeseydim kendim alıp yollasaydım...

Pazartesi kesin elimizde olacak hemen yollicaz diolar, bakalım inşallah bi aksilik çıkmaz, zaten sağlam bi şikayet maili döşedim, gıcık oldum...

Canım arkadaşım sakın bana kızma valla ben pazartesi hemen sipariş verdim her şey onların suçu valla, fatura gelince sana sipariş tarihi kısmını mail atacam, tabi arkadaşım bu yazının ona yazıldığını anca haftaya anlayacak...opuyorumnanaktan

kızlar fotolarınızı yüklerken boyutlarını ayarlarsanız sayfanın şekli böle kaymaz...

http://imageshack.us/

bu sayfadan önce browse diyip fotoyu alın sonra onun altında yeniden boyutlandır seçeneğini tıklayıp 800x600 15 inç seçeneğini işaretleyin sonrada şimdi yükle seçeneğini tıklayın, Doğrudan link die bi seçenek var ordan linki alıp bu sayfadaki cevapla bölüme ekleyin...

devamına burdan bakabilirsiniz annişler...

http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/44372-kkya-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar.html

opuyorumnanaktan

kızalr hediyeleriniz süperr bayıldım hepiniz güzel günlerde kullanınn sağlıkla sıhhatle begümcüm sende koy tatlımm merak ettim hediyeni

X