2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

bu arada sanirim benim hediyem arkadasima daha ulasmadi eyvahedigeldismile
bu sabah dokuzda dagiticiya teslim edilmis insallah bugun eline ulasir

Canim arkadasim nasilsin? nasil gidiyor hayat? uzun zamandan beri ilk defa giriyorum, senin yazini actim ozellikle, 26 haftalik olmus, cok guzel, ins rabbim kusagini almayida nasip eder...tum bebek isteyen ve hamile olan arkadaslarimiza Rabbim saglik sifa versin insaalah..

herkese merhabalar arkadaşlar,
hem beraber yol aldığımız bu günlerde samimi arkadaşlıklar, yeni heyecanlar edinmek hem de biraz hareketlenelim diye aramızda hediye çekilişi yapmayı düşündük.

çekilişmize katılmak isteyenler buraya katılmak istediklerini yazıyorlar.. ben onları kurayla eşleştiriyorum. daha sonra özel mesajla gönderecekleri adresleri bildiriyorum ama kimin kime çıktığını sadece ben biliyorum.. yani siz kime göndereceğinizi biliyorsunuz ama size kimden geleceğini bilmiyorsunuz.

bir tarih konuyor mesela şu şu tarihler arası hediyeler yollanacak diye.. herkes o tarihler arası hediyesini yolluyor. kim kime çıktı tahminleri yapılıyor :) hediyeler ulaştıkça fotograflar topiğe konuyor. sırlar açığa çıkıyor.. hem heyecanlı bir süreç oluyor hem de görmediğin bilmediğin birinden gelen minicik birşey bile olsa insanı çook mutlu ediyor :)

KATILIM SÜRESİ 15 EYLÜL ÇARŞAMBA - 19 EYLÜL PAZAR TARİHLERİ ARASIDIR

HEDİYE GÖNDERME TARİHLERİ 27 EYLÜL PAZARTESİ - 1 EKİM CUMA ARASIDIR. LÜTFEN DAHA ÖNCE VEYA DAHA SONRA YOLLAMAYALIM..

HEDİYE LİMİTİ 20 TL - 40 TL ARASIDIR.

EŞLEŞMELER VE ADRESLER 20 EYLÜLDE ÖZEL MESAJ OLARAK YOLLANACAKTIR

zeynepcim sunu 5 ekime kadar uzatsana tatlım. ben 1inde izne ayrılıcam o vakte kadar hedıye alamayabilirim. Bu hafta sonu mobilya gelecek falan..
olur mu

zeynepcim sunu 5 ekime kadar uzatsana tatlım. ben 1inde izne ayrılıcam o vakte kadar hedıye alamayabilirim. Bu hafta sonu mobilya gelecek falan..
olur mu

canım hemen bir ara bakıp alırsın.. olmadı hafta sonu ya da bir akşam falan. tutabildiğim kadar kısa tuttum. kasım anneleriyiz ama erkenden gelebilir bebekler zor durumda kalmasın kimse :)

kararsız kaldım ama ben kasabada yaşadığım için kargoyla ugrasmak istememiştim gecenki çekilişlerde
bu seferkine şeytanın bacağını kırayım bari
ben de varım

bijoux cnm cekılıse benıde yaz

benide eklermisin canım çok heyecanlı:KK1:

kararsız kaldım ama ben kasabada yaşadığım için kargoyla ugrasmak istememiştim gecenki çekilişlerde
bu seferkine şeytanın bacağını kırayım bari
ben de varım
süpersiniz kızlar.. tabi yaaa süper olacak artık birbirimizi tanıyoruz daa :)

sanirim yurtdisinda yasayanlar için geçerli degil bu :) çunku kargo parasi hediyeyi geçer :)
canım başka yurtdışından katılmak isteyen olursa eşleşebilirsiniz :) sanırım ab içi kargo fiyatları daha uygun..

canım hemen bir ara bakıp alırsın.. olmadı hafta sonu ya da bir akşam falan. tutabildiğim kadar kısa tuttum. kasım anneleriyiz ama erkenden gelebilir bebekler zor durumda kalmasın kimse :)

evet ben ılk dogurcaklardanım zatıguclubacismile

Ay Biju önümüzdeki hafta içi hediye yollama işi başlasaydı bana daha uygun olurdu,sonra ağırlaşır dışarı çıkama diye korktum

Ay Biju önümüzdeki hafta içi hediye yollama işi başlasaydı bana daha uygun olurdu,sonra ağırlaşır dışarı çıkama diye korktum

çıkarsın çıkarsın :) biraz başvuru süresi gerekiyordu bize canım.. biraz da hediye bakma süresi. elimden anca bu kadarı geldi..

Bijoux benide eklermisin çekilişe...Bende hediyeleşmek istiyorum...çok eğlenceli olur sanırım...çıkan arkadaşın bebişinin cinsiyetide belli artık:))

Yazdım adres bilgileriim canım..Ulaşmıştır sanırım.Yarın özel mesajla kime hediye alacağımızı öğreneceğiz sanırım diim?

X