2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

bu arada sanirim benim hediyem arkadasima daha ulasmadi eyvahedigeldismile
bu sabah dokuzda dagiticiya teslim edilmis insallah bugun eline ulasir

nalancim canim arkadasim cok tesekkur ederim opuyorumnanaktan
kayinvalidem bebisimin hediyelerini almis hepsine bayilmis cok guzeller dedi
aksam internetten gostericek bende gorucem
resimlerinide yarin eklerim zemuszemus

rica ederim cnm, senden tekrar özür dilerim bu kadar uzun sürdüğü için, ilk sipariş verdiğim hediyenin gümrükten bu kadar zaman çıkmayacağını bilseydim, çok daha önce gider kendim alır yollardım, umarım sende beğenirsin hediyeleri cnm...

kızlarr bi hediye çekilişinin daha sonuna geldikkk. herkes hediyesini aldı ve umarım herkes mutlu olmuştur, hediyelerini beğenmiştir. bütün arkadaşlarıma sorumluluk sahibi olduğu için teek tek teşekkür ediyorum.

biliyorsunuz eylülde bir daha çekiliş yapıcaz. fikir olarak bişeyler eklemek isteyen olursa mesela şu şöyle olsun bu böyle olsun falan gibi, lütfen buraya belirtin :)

bu da eşleşmemizin listesi.. toplu olarak görelim istedim..

hediye yollayan........alacak olan

1 bafo........................nalan_nalan
2 asogkl....................figenk24
3 barays....................melcan81
4 basak58.................orays
5 begümcükk.............erensezen
6 bijoux.....................esraa
7 birisi.......................dilemma_
8 dalia.......................helin hivda
9 dilemma_................bafo
10 erensezen...............asogkl
11 esraa......................barays
12 figenk24..................başak58
13 helin hivda...............begümcük
14 melcan81................bijoux
15 orays......................birisi
16 nalan_nalan.............dalia
17 duygussduyguss......ELVNCTNBS
18 ELVNCTNBS...........duygussduyguss

Son düzenleme:
bijo cum elleirne sağlık süper oldu herşeyykaydirigubbakcemile2

:enbuyukkk:

merhaba hanımlar hediyem bugün elime ulaştı saolsun
başak göndermiş hediyemi
masal kitabı ve bebek havlusu
resmini koyucam nasıl koyucamı bilmiyorum
uğraşıyım bakıyım koyabilecekmiyim
başakcığıada teşk ederim

bijo cum elleirne sağlık süper oldu herşeyykaydirigubbakcemile2

:enbuyukkk:

ellerine emeğine sağlık biju cum sayende gayet güzel bi çekiliş oldu..opuyorumnanaktan
ben bişey yapmadım canlarım herkes sorumluluğunu bildi ve eğlendik. inşallah eylüldeki de böyle olur..

çok orjinal bir hediyeymiş masal kitabı. güle güle dinlesin bebişin :)

nalanın aldığı hediye neden eklenmedi. çok merak ediodum ben hem anneye hem bebeğe kullanılan bişey die

begümcüm ben senin merakını gidereyim cnm, aşağıdaki benim dalia ya hepsiburadadan aldığım ilk hediyeydi ama maalesef yurtdışından geldiği için gümrükte sorun çıkmış ve bi türlü satıcının eline ulaşmadı, yaklaşık 8-9 gün bekledikten sonra mecburen bu siparişimi iptal ettim

yeni bi hediye aldım, onun resminide hediye dalia nın eline geçince kendisi koyar artık ama dalia yurtdışında olduğu için kayınvaldesi ona gönderdikten sonra anca koyablir olmazsa bizim kasım topiğine haber verir koyunca bizde bakarız...

4939.jpg

daliacım cnm bu arada bu sana aldığım ilk hediyeydi ama maalesef sürem kısıtlı olduğu için bunun gümrükten gelmesini bekleyemedim, yeni hediyemide beğenmene çok sevindim tabii....opuyorumnanaktan

Bunlar Dalia arkadaşımızın bana gönderdiği hediyeler, çok tatlı ve şirin hediyeler. Teşekkürler Dalia

img1264u.jpg

img1263.jpg

begümcüm ben senin merakını gidereyim cnm, aşağıdaki benim dalia ya hepsiburadadan aldığım ilk hediyeydi ama maalesef yurtdışından geldiği için gümrükte sorun çıkmış ve bi türlü satıcının eline ulaşmadı, yaklaşık 8-9 gün bekledikten sonra mecburen bu siparişimi iptal ettim

yeni bi hediye aldım, onun resminide hediye dalia nın eline geçince kendisi koyar artık ama dalia yurtdışında olduğu için kayınvaldesi ona gönderdikten sonra anca koyablir olmazsa bizim kasım topiğine haber verir koyunca bizde bakarız...

4939.jpg

ayyy canım benim beni düşünüp eklediin için saol olumunekankayizsmile çok güzel düşünmüşşün aslında çok kullanışlı da bi çanta süprizzzzz

Bunlar Dalia arkadaşımızın bana gönderdiği hediyeler, çok tatlı ve şirin hediyeler. Teşekkürler Dalia

img1264u.jpg

img1263.jpg

ayyyyyy bittim bittim ne kadar güzellerrrrr o pembişler beyazlılar falan. ne kadan zevklisin dalia kaydirigubbakcemile5

X