Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlar hepinize .:))))) haplarla ilgili yazılanları okudum kafam karıştı benim ben de özel bir hastaneye gitmeyi düşünüyorum dün nişanlımla konuştuk gidelim dedi:)))
yarenkacım eklicem senin içinde ikisini de canım opuyorumnanaktan
ndrcn aldıkların hayırlı olsun canım çok güzellermiş

herkeseee günaydınnnn, bol yağışlı geçen gecenin ardından umarım güneş açarrr :)

kızlarr bence hepimiz mutlaka uzman bi doktorla görüşmemiz gerekli, genel bi jinekolojik muayeneden geçmek de lazım diye düşünüyorum. haplar, iğneler, geciktiriceler bunların hepsi hormonları oynattığı için en doğru bilgiyi almak için yine doktora sormak şart. benim göğsümde ki kistler yüzünden ne doğum kontrol hapları ne geciktirici haplar hiç birini kullanmamam gerekli. benim doktorum öle söledi :s

haklısın breezep cim doktor şart ,geçmiş olsun bu arada canım benim en yakın arkadaşımda geçenlerde ameliyat oldu göğsünden

çok teşekkür ederimm m_ucizemm, çok geçmiş olsun canım arkadaşına da :KK43:

benimkiler allahtan yerinde duruyo şimdilik alınması gerekmedi bayadan beri var onlar onlarla yaşamasını öğrendim benn :)) sadece sürekli kontrol altında olmaları gerekiyomuş o kadar

brezepcim çok geçmiş olsunnn bu tarz konurda doktor gözetimi altında olmak şart gercekdennn tespit edilmesi içinde zamn çok önmli basdan onlm alınınca daha iyi oluyo tabiki Allah herkese şifalr versin

günaydın kıslarrr
kendimi tek sanıordum ama değilmişim galiba sempatiksalakcinni
şu düğün günü regl olma işinde
benmde aynı güne denk gelio ama bu ay nedense 5 gün önce oldum
eğer böle devam ederse denk gelmicek ama normal gününde olursam bidahakine offf denk gelio :çok üzgünüm:
bu arada arkadaşlar duvar stickerları kullanışlı oluormu bütün evi onunla kaplamak istiorumda bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz :uhm:

brezepcim çok geçmiş olsunnn bu tarz konurda doktor gözetimi altında olmak şart gercekdennn tespit edilmesi içinde zamn çok önmli basdan onlm alınınca daha iyi oluyo tabiki Allah herkese şifalr versin

çok teşekkür ederimm heraaaa cımm, aminnnnnn

günaydın kıslarrr
kendimi tek sanıordum ama değilmişim galiba sempatiksalakcinni
şu düğün günü regl olma işinde
benmde aynı güne denk gelio ama bu ay nedense 5 gün önce oldum
eğer böle devam ederse denk gelmicek ama normal gününde olursam bidahakine offf denk gelio :çok üzgünüm:
bu arada arkadaşlar duvar stickerları kullanışlı oluormu bütün evi onunla kaplamak istiorumda bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz :uhm:

ya sanırım benim de reglim düğüne denk geliyo ama bu aralar o kadar sapıttı ki stresten ve mevsim geçişlerinden artık ben de şşaırdımm :p bi de biz de iki düğün var ya bari ikisin tam ortasında olsa da kurtulsam balayına gelmesin bi de düğün günlerin gelmesin yeter kiii :)))

canımm duvar sticker ları gerçekten de çok güzell ve gayet kullanışlı ama çok iyi yapıştırmak yani hiç hava kabarcığı bırakmadan yapıtrmak gerekiyor. bizim şu an ki evimizde var hem görünümü çok hoş hem de temizlemeye falan da engel değil ama sivri uçların kalkmamasına biraz dikkat etmek gerek. :))

ya sanırım benim de reglim düğüne denk geliyo ama bu aralar o kadar sapıttı ki stresten ve mevsim geçişlerinden artık ben de şşaırdımm :p bi de biz de iki düğün var ya bari ikisin tam ortasında olsa da kurtulsam balayına gelmesin bi de düğün günlerin gelmesin yeter kiii :)))

canımm duvar sticker ları gerçekten de çok güzell ve gayet kullanışlı ama çok iyi yapıştırmak yani hiç hava kabarcığı bırakmadan yapıtrmak gerekiyor. bizim şu an ki evimizde var hem görünümü çok hoş hem de temizlemeye falan da engel değil ama sivri uçların kalkmamasına biraz dikkat etmek gerek. :))

sorma canım ya bende tatile gelmesin die dualar ediorum zavalllım nişanlımda gidelim tatili 1 2 gün ileri alalım dio ama artık ne için böle sölüo bilemicem sempatiksalakcinni

duvar sticekerları çok güzel bir görünüm verio eve ayrı bir hava katıo.çok hoşlar istiorum istioruuumm delikafadulden
sivri uçlar ne oluo ki kafamçokkarıştı

n çakır tek değilsin walla bnde ole sanıyordum ama maşallh denk gelmeyen yok gibi :KK70::KK70: stickerlar bnm de çok hosuma gidiyo hatta ev dekoruyla alakalı beğendiğim örnekleri paylaşım siznle
1446.jpg
1452.jpg
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/20/1462.jpg

dur ben de hemen beğendiklerimi ve sivri uçla neyi kastettiğimi gösteren örnekleri paylaşmaya çalışayımmm :)))

Allah hepimizin yardımcısı olur inşallah kızlar :Saruboceq:
çeyizevi.com dan pike takımı sipariş ettim kızlar az önce geldi kampanya vardı bir alana bir bedava 55 Tlye aldım çok güzeller nevresim takımlarında da kampanya var eksikleriniz varsa tavsiye ederim

teşekkürler mucizeee hemn bakınıorum ama netden almkda tereddüt ediyorumm :) kızlar bu arada baharat takımlarınızı nasıl aldınz merk ettim cam porselen metal plastik ?

mesela bu resimde ki sticker ın dalların uçları sivri :))

Eklentiler

• $dekorjin-duvar-stickerlari-300x231.jpg
    $dekorjin-duvar-stickerlari-300x231.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 13
sende bir tanesini n çakır guclubacismile siteci hanımmm geldiiiiiiiiiii mucizem site kaynağııı sendeee birtanesinnn opuyorumnanaktan

X