Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

görüşürüz iyi geceler cnm beni unutuyorsunuz artık senağlama:gitme:

ben çıkmıyorum canım burdayımkaydirigubbakcemile2
valla bir yandan ders çalışıyorum bir yandan buraya yazıyorum bir yandan perde modeli bakıyorum ne olacak halim bilmiyorum (kafiyeli oldu)kaydirigubbakcemile3
söyle bakalım sen neden hap kullanmıyorsun yoksa hemen bebiş mi istiyorsunsempatiksalakcinni

ben çıkmıyorum canım burdayımkaydirigubbakcemile2
valla bir yandan ders çalışıyorum bir yandan buraya yazıyorum bir yandan perde modeli bakıyorum ne olacak halim bilmiyorum (kafiyeli oldu)kaydirigubbakcemile3
söyle bakalım sen neden hap kullanmıyorsun yoksa hemen bebiş mi istiyorsunsempatiksalakcinni

kolay gelsin cnm benim yok cnm hemen bebek istemiyorumda doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum nişanlımda karşı annemde kullanma diyor başka yöntemler denicem artık allah kısmet ederse istiyorum en kısa zamanda bebek yeni 5-6 ay sonra olursa isterim yaş 25 oldu :) :):)

ndrcniyi gecele cnm

gulpembe bende öpüyorum cnm seniopuyorumnanaktan

kolay gelsin cnm benim yok cnm hemen bebek istemiyorumda doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum nişanlımda karşı annemde kullanma diyor başka yöntemler denicem artık allah kısmet ederse istiyorum en kısa zamanda bebek yeni 5-6 ay sonra olursa isterim yaş 25 oldu :) :):)

ndrcniyi gecele cnm

gulpembe bende öpüyorum cnm seniopuyorumnanaktan

ben 3-4 yıl bebek düşünmüyorum canım, o yüzden en güvenli yol hap olur

ben 3-4 yıl bebek düşünmüyorum canım, o yüzden en güvenli yol hap olur

ben kısmetse düşünüyorum tabi herşeyin hayırlısı cnm birde iğne var bir tanıdığım vuruluyordu gayet memnundu çünkü bildiğim kadarıyla doğum kontrol hapının yan etkileri var

ben kısmetse düşünüyorum tabi herşeyin hayırlısı cnm birde iğne var bir tanıdığım vuruluyordu gayet memnundu çünkü bildiğim kadarıyla doğum kontrol hapının yan etkileri var

benim kuzenlerim falan hap kullanıyor gayet memnunlar canım, aslında ben iğnenin zaralı olduğunu duydum hatta biri kısırlık falan yapıyor demişti ama inanmadım yani koruma yöntemi nasıl kısırlık yapsın kikafamçokkarıştı

benim kuzenlerim falan hap kullanıyor gayet memnunlar canım, aslında ben iğnenin zaralı olduğunu duydum hatta biri kısırlık falan yapıyor demişti ama inanmadım yani koruma yöntemi nasıl kısırlık yapsın kikafamçokkarıştı

sonuçta hepsi hormonları etkiliyor ne bilim bana kulandırtmıcaklar hapı kararlılar çünkü

benim tanıdığım 5 yıl vuruldu sanırım sonra hamile kaldı . ne bilim bende insan kullanmayınca bilmiyor

sonuçta hepsi hormonları etkiliyor ne bilim bana kulandırtmıcaklar hapı kararlılar çünkü

benim tanıdığım 5 yıl vuruldu sanırım sonra hamile kaldı . ne bilim bende insan kullanmayınca bilmiyor

evet canım haklısın insan kullanmayınca anlamıyor, bünyeden bünyeye de etkileri değişir zaten

evet canım haklısın insan kullanmayınca anlamıyor, bünyeden bünyeye de etkileri değişir zaten

evt cnm bakalım bizimkilerde hemen çocuk istiyor zaten yaşımda müsait kulandırtmayacaklar birşeyde artık bir topik bekleyin benden delikafadulden

evt cnm bakalım bizimkilerde hemen çocuk istiyor zaten yaşımda müsait kulandırtmayacaklar birşeyde artık bir topik bekleyin benden delikafadulden

tamam canım ben de hamileyim diye topik açarsın:lepi:
kız mı istersin erkek mi pekikaydirigubbakcemile3
ben kız çok istiyorum erkek olursa bütün hayallerim yıkılırsempatiksalakcinni

tamam canım ben de hamileyim diye topik açarsın:lepi:
kız mı istersin erkek mi pekikaydirigubbakcemile3
ben kız çok istiyorum erkek olursa bütün hayallerim yıkılırsempatiksalakcinni

ben erkekciyim ama nişanlım kız istiyor kız fikrinede alıştım gibi allah hangisini kısmet ederse mutlu olucam yani :)

ama ikiz çok istioyrum benim tarafımda çok var inşallah olur en büyük isteğim o :Saruboceq:

ben erkekciyim ama nişanlım kız istiyor kız fikrinede alıştım gibi allah hangisini kısmet ederse mutlu olucam yani :)

ama ikiz çok istioyrum benim tarafımda çok var inşallah olur en büyük isteğim o :Saruboceq:

ikiz çok zor olmaz mı canım ya nasıl bakacaksınakannehir

hadi hayırlısı olsun canım ne diyelim allah gönlüne göre versin:Saruboceq:
ailede varsa sende de olma ihtimali yüksek canım, nişanlının tarafında var mı

amin cnm allah gönlümüze göre versin sanırım var bir kaç tane :Saruboceq:

ee senin hazırlıklar nasıl gidiyor ?? sizin bellimiydi balayı

ben yatıyorum artık canım yarın erken kalkmam lazım iyi geceler görüşürüz yine, balayını sonra yine konuşuruz canımboshayallersmile

günaydınnnn kılzarr keyifler nasılll :)
hemnnnn kaynatmısınz bn yokdum :KK43: doğum kontol hapını bnde düşünmüyorum nişanlımda istemiyo ama bebişde istemiyoruz 2-3 yıl kadr hayırlısı tabiii :)
sonracıma gecen senenin haziran gelini vardıı hmen gitmiş tecrubelerini paylaşsaydı keskm bizlerle :KK43: kızlar bizde 2011 hazrn gelinleriyle konusurz artık :)
başkaaa başkaa bide o morlu olan uyku setydi sanırım oda çok hosmusss güzel günlerde uyumanız dileğiyleee kaydirigubbakcemile3

X