Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kıslar bişey sorcam bu evlilik tarihini nerden yapıyorsunuz bi türlü olmuyo

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalrrrrrrrrrrr yarenkaa ooo süper hayrlı olsunnnn ne zazmn sipariş etmişdin ne kadr sürede geldiler mobilyalrın canımm vee nerden almısıdnn ayy yazdıysan cok cokk özür dileirm bu aralr bnde gecici hafıza kaybı var herseyi karstrıyorum:KK70: organik hos geldinn düğündaşım yarenlkayla bbizden bigün önce gidiyon :)

günaydınn kızlarrrrr keyifler nasıllll :)selen ayyyyy bnde nişana 1 ay kala falan cok stres olmusdum istediklerimi halledince fazla bi heyecan stres kalamdı hazrlıkların tamam seni endişelendirecek birsey yoksa heyecan gitmiş olabilir :) bnde hazrlıklar acısından gec bi safhadayımm o yuzden heyecan tavanda :KK70::KK70: bnm yatk odam mobilyacıda 15 mayıs gibi faln gelck hfatayada boya yapılcak beyaz esyalr gelcek evdeki tadilat işi bitcek hafta sonuda mobilyaları aldık mı hafta içide avrupa yaksından gelinlik ve kına kıyafetini çözersek tamm İnşallah :KK70:

yok canım benim sebep o değil
sebep evlilik hazırlığımdan daha çok düşündüren şeyin olması
iş yerimde hiç huzurlu değilim, ruhum karardı burda ondan :1no2:
işi bırakmak istedim onu da kabul etmediler o yüzden kaldım burda :çok üzgünüm:
sabredebilirsem mayıs sonuna kadar burdayım

yalnız burda herkes evi tutmuş döşemiş eşyaları
ay nişanlım mayıs ayının 15inden sonra tutacakmış yaa :a015: bi ona moralim bozuluyo

merhabalrrrrrrrrrrr yarenkaa ooo süper hayrlı olsunnnn ne zazmn sipariş etmişdin ne kadr sürede geldiler mobilyalrın canımm vee nerden almısıdnn ayy yazdıysan cok cokk özür dileirm bu aralr bnde gecici hafıza kaybı var herseyi karstrıyorum:KK70: organik hos geldinn düğündaşım yarenlkayla bbizden bigün önce gidiyon :)

teşekkürler canımkaydirigubbakcemile5 koltuk takımını avcılardaki tepe home'da almıştık 1 ay süre verdiler geçen hafta geldi yani tam 1 ay sürdü. tv ünitesi, masa-sandalye, orta sehpa ve zigon sehpayı da modokoda aldık onlar da tam 1 ay sonra yani bugün getirdi. tepenin koltukları çok sağlam ve kaliteli canım ordan bakabilirsiniz çok da çeşit var

teşekkürler yarenkacım cvb için güzel mobilyalrınız da mutluluk ve huzurla otrmayı nasip etsin Allah ayy 1 ayda teslim ediyorlarsaaaa yandıkk bu hafta sonuna bu işi aradan cıkrtırız inşallh :KK70: ayy evimi merk ediyorum cumrtesi olsada gidip görsem :KK70:

breezep cim metresini çok yüksek söylemiş Taçtaki perde modellerini beğendim ben aslında ama yandan bağlamalı yaptırırsam tüller yere kadar olmalıymış kalorifer peteği kapanacak acaba hoş durumu tüller petekten gelen ısıyla sararırmı diye düşünüyrum ben de :sm_confused:
katlamalı mı baktın canım sen perdelere??
practiker ve koçtaş ta harika şeyler var canım mutlaka uğra derim, benim banyo dolabım yok banyo aksesuarlarına baktım sabunluk takımım filan da eksik onlara baktım canım ,evimin hol ve girişi için halı baktım sgayy olanlardan fena değildi
:1rolleyes:

valla canım tüm kartelalarda fyat etiketi vardı ve indirimde yoktu üzerinde ne yazıyosa o dediler biz de şaşırdık :s bi de ben de kararsızım uzun mu yaptırsak kısa mı diye ama sarar mı konusunda şunu söyleyebilirim eğer doğalgaz kullanacaksanız hiç endişen olmasın sararma olmuyo biziim kendi evimizde tüller uzun ve hiç sararmadı..

ben normal tülden yanayım ama sevgilim stor perde diye tutturuyoo niye olduğunu da anlamadımm :)

ok canımm sağoll en kısa zamanda koçtaşa uğrıycam o vakitt :p kaydirigubbakcemile3

ooo ne güzell yarenkacımmm hayırlı olsunn eşyaların gelmiş temizliğini yapmışsınnn :))) darısı başımızaa:p

hoşgeldinn organikshekercimm :)) ikinci düğündaşımm :p

teşekkürler yarenkacım cvb için güzel mobilyalrınız da mutluluk ve huzurla otrmayı nasip etsin Allah ayy 1 ayda teslim ediyorlarsaaaa yandıkk bu hafta sonuna bu işi aradan cıkrtırız inşallh :KK70: ayy evimi merk ediyorum cumrtesi olsada gidip görsem :KK70:

valla canımm bi an önce bakmaya başlayınn hemen hemen bir çok yer 1 ayda teslim ediyor, bizimkiler de özel yapım olduğu için 1 ayı 1-2 hafta geçiyo hatta :s

ayyyyy gözüm korktu fena halde wallaaa en kısa zamnda artık bi mobilyacıyaa uğramk lazım :) kına yerine gelincede 250 ye cafe tarzı bi yer ama güzel yerler dekor faln walla baya ucuz geldi sanslı hissettim kendımı :KK70:

ayyyyy gözüm korktu fena halde wallaaa en kısa zamnda artık bi mobilyacıyaa uğramk lazım :) kına yerine gelincede 250 ye cafe tarzı bi yer ama güzel yerler dekor faln walla baya ucuz geldi sanslı hissettim kendımı :KK70:

ooo süpper fiyatmış canımmm valla çok sevindimm sizin adınızaaa inşallah biz de böle ucuza bulabilirizz :)))

inşallh bulursunz brezepcimm :) gülpembecim bnde kkeyifler yerinde düğün ve gerekleri hakkında canımı sıkıyorum biraz onlarda en kısa zamnda hallolur inşallhh mobilyasıydı gelinliğiydi kınasıydı bir sürü detay var ama hepsi güzel sekılde olck inşallh :KK70: sen nelr yapıyorsn bakım :KK70:

X