Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

slm kızlar hayırlı olsun heracım kına yerin
breezepcim benim nişanlım da mutfağa stor alalım diyo diğer yerlere tül olsun yıkaması kolay olur diyo stor olarak heralde sadece mutfağa düşünücem

saol mucize teşekkürler bnmn salon l gibi bi kösesine masa koycaz karelerde falnda kaba durabilir düşüncesiyle aklımza yuvarlk gelmişdi :) netden falnda bakdım da hiç yok ole bişi :)

sağolun kızlar ben de ilk modeli daha çok beğendim ama shagy olduğu için alıp almamakta kararsızım gerçi çok tüylü değil tüyleri kısa ama yine de temizliği nasıl olur bilmiyorum, 2. model düz olduğu için daha mı kullanışlı olur acaba

kızlar cvblarnz için teşekkür ederim bnm de yuvarlk hiçç aklımda yokdu yatk odası için tanıdık bi ölçü almaya gelmişdi o aklıma sokdu :KK70::KK70: yarankacım bnce ilk model güzel modrn duruyo :)

kızlar ya resim ekleyemiyorum ama istikbalden kardelen uyku setini alamayı düşünüyorum bakabilrseniz fikrinizi soylerseniz mutlu olicimmm :)

hos geldin organik seker netden sürekli birseylere bakmakdan gözlerimi ovustrmk dıısnda iyiim sen nasılsın bakım:)

teskkürler sosyolog yatk odam beyaz :ecrin_bebek: sennin dikkatini çeken başka model varmı :)

pr_01_9136_max.jpg

sanırım bu canım güzelmiş güle güle kullanman dileğiyle

X