Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar kitabım kargoda şu an çok heyecanlandım:KK52: bizim burdaki şubeden de çıkmış belki yarın gelir

kızlar nasılsınız ??

yarenkacım çok merak ettim hemen fotograf istiyoruzzz:)
kızlar bende bugün kös kös oturdum şimdi alışveriş merkezine gidicem azıcık dolaşayım

inşallah canım bir an önce kavuşursun:)
bugün de 30 bin atama yapıldı ayrıca 15 bin sözleşmeli alacaklarmış, ben girince de galiba 10 bin kontenjan kalıyor off off

amin cnm...darısı sana cnm umarım hayırlısı ile atanırsın sen de..gerçi hiç şüphem yok inan :KK66:))

kızlar kitabım kargoda şu an çok heyecanlandım:KK52: bizim burdaki şubeden de çıkmış belki yarın gelir

süper cnm inş çok güzel olmuştur en kısa zamanda da eline ulaşır..benim sadece o pasta yeter mi yaa...

kızlar nasılsınız ??

yarenkacım çok merak ettim hemen fotograf istiyoruzzz:)
kızlar bende bugün kös kös oturdum şimdi alışveriş merkezine gidicem azıcık dolaşayım

tamam canım eklerim:KK42:

iyiyiz cnm ohh git gez bakalım poğaçanın tarifini ben de istiyorum ona göre...
kızlar ben de eşimi bekliyorum kardeşimin mezuniyet törenine gideceğiz.öpüyorum hepiniziii

nasılsınız kıslar ben geldim sınav sonucumu aldım kazanmısım :KK52: siz nasılsnız geçmişi okuyamadım umarım hersey yolundadır

nasılsınız kıslar ben geldim sınav sonucumu aldım kazanmısım :KK52: siz nasılsnız geçmişi okuyamadım umarım hersey yolundadır

çok sevindim canım darısı benim başıma inşallah:KK53:
bu aradaaa kitabım geldi:KK1: kargo gelince eşim de evdeydi ama yapacak bir şey yok:) ona paketi göstermedim. gayet güzel olmuş resimleri yarın eklerim

çok sevindim canım darısı benim başıma inşallah:KK53:
bu aradaaa kitabım geldi:KK1: kargo gelince eşim de evdeydi ama yapacak bir şey yok:) ona paketi göstermedim. gayet güzel olmuş resimleri yarın eklerim

kazanırsın inş canım emin ol :KK34:

cok sevindim canm peki eşin sormadımı ne geldi diye bizimki hiç durmaz dı :KK52: merakla bekliyorum canım

Yarenkacım kitabının resimlerini bende merakla bekliyorum ayrıca bence de sen kazanırsın, bana göre çok saçma üniversite okuyup da böyle atanmak için beklemek sistem çok kötü ama Allah ın izniyle inşallah olur canım

kazanmana sevindim canım tebrik ederim:KK71: iyiyim bende giyindim süslendim :KK12: dışarı yemeğe gidicez ablamların beni almasını bekliyorum eşim de gitceğimiz yere gelcek yok daha bugün yine sabahın 5inde göreve gitti anca gelcek

kazanırsın inş canım emin ol :KK34:

cok sevindim canm peki eşin sormadımı ne geldi diye bizimki hiç durmaz dı :KK52: merakla bekliyorum canım
sordu tabi canım ama söylememek için zor tuttum kendimi:KK1:
Yarenkacım kitabının resimlerini bende merakla bekliyorum ayrıca bence de sen kazanırsın, bana göre çok saçma üniversite okuyup da böyle atanmak için beklemek sistem çok kötü ama Allah ın izniyle inşallah olur canım

kazanmana sevindim canım tebrik ederim:KK71: iyiyim bende giyindim süslendim :KK12: dışarı yemeğe gidicez ablamların beni almasını bekliyorum eşim de gitceğimiz yere gelcek yok daha bugün yine sabahın 5inde göreve gitti anca gelcek

evet canım maalesef çok kötü sistem ve gittikçe de kötüleşiyor hep kendi adamlarını alıyorlar, yarın eklerim resimler:)

kızlar bende gezdim eve geldim :))

gülpembecim çok sevindim cnm :) tebrikler :KK9::KK19:

kuckycim sizede iyi eğlenceler yazıcam cnm sanada tarifi :)

merakla bekliyorum yarenkacımmm kopya çekicem :KK1:

damlacım sizede afiyet olsun :KK54:

sordu tabi canım ama söylememek için zor tuttum kendimi:KK1:

evet canım maalesef çok kötü sistem ve gittikçe de kötüleşiyor hep kendi adamlarını alıyorlar, yarın eklerim resimler:)

kızlar bende gezdim eve geldim :))

gülpembecim çok sevindim cnm :) tebrikler :KK9::KK19:

kuckycim sizede iyi eğlenceler yazıcam cnm sanada tarifi :)

merakla bekliyorum yarenkacımmm kopya çekicem :KK1:

damlacım sizede afiyet olsun :KK54:

cok tesekkürler kıslar darısı yarenkanın basına :KK34: gerçekten zor söylemeden durmak yarenkacım :)

yarenkacım ohh gelmesine çok sevindim kargonun..Valla ben de söylemeden duramazsım :KK70:

gülpembecim tebrik ederim canımmm çok ama çok sevindim inş yarenkanın da bu güzel haberlerini duyarız...

günaydın kızlaaar nasılsınız

yarenkacım ohh gelmesine çok sevindim kargonun..Valla ben de söylemeden duramazsım :KK70:

gülpembecim tebrik ederim canımmm çok ama çok sevindim inş yarenkanın da bu güzel haberlerini duyarız...

günaydın canım iyiyim sen nasılsın

günaydın kıslar nasılsınız bugun burda tatil :KK76: ben kalktım pilates için eşim yatıyor luckycim tesekkürler inş yarenknın basına su foto işini bende merak ediyorum :KK52:

kandiliniz mubarek olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kıslar nasılsınız bugun burda tatil :KK76: ben kalktım pilates için eşim yatıyor luckycim tesekkürler inş yarenknın basına su foto işini bende merak ediyorum :KK52:

sağol cnmm sizin de kandilin mübarek olsun..kızlar hepimizin kandili mübarek olsun..
gülpembecim ben de ondan yapmaya karar verdim pasta yerine..daha özel olcak sanki:KK70: ohh sağlıklı yaşam:KK70: :KK70: ben de önce kahvaltı yapiim ev süpüreyim de öyle başlayım yoksa kalkamıcamm

orda da habire tatil oluyor kız:) sizin de mübarek olsun canım, albüm olarak koydum resimleri bakabilirsin. kızlar da baktıktan sonra kaldıracağım

sağol cnmm sizin de kandilin mübarek olsun..kızlar hepimizin kandili mübarek olsun..
gülpembecim ben de ondan yapmaya karar verdim pasta yerine..daha özel olcak sanki:KK70: ohh sağlıklı yaşam:KK70: :KK70: ben de önce kahvaltı yapiim ev süpüreyim de öyle başlayım yoksa kalkamıcamm

saol canım sennde kandilin mubarek olsun evet fotoraf işi harika bende dün arkadasımda gördüm oda yaptırmıs güzel duruyordu

X