Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim kızlar siz nasılsınız neler yapıyorsunuz .
ben bugün gelinliğimi aldım. salon koltuk takımım ve yemek takımım alındı üstümden kocaman bir yük kalktı

iyim kızlar siz nasılsınız neler yapıyorsunuz .
ben bugün gelinliğimi aldım. salon koltuk takımım ve yemek takımım alındı üstümden kocaman bir yük kalktı

hayırlı olsun canım bunlar çok büyük yük zaten. nerden aldın mobilyaları resmi var mı

kızlar ya ben bu evlilik takvimini yapamadım, her şeyi yaptım en son çizelge bölümüne yapıştırdım ama formata uygun değil diyor. nasıl yapabilirimkafamçokkarıştı

ama kimse bana resim göstermiyor yaa:gitme: kaydirigubbakcemile3 güle güle kullan şebnemcim gelinlikte neye karar verdin

cnm inşallah evime yerleşince çekerim öyle görürsünüz.

geçen gün olabilir dediğimi değil bugün aysiradan aldık son bir kararlar ilk defa giydiğim bir gelinliği aldık zemuszemus bugün herşeyi hadi güzel deyip aldık

cnm inşallah evime yerleşince çekerim öyle görürsünüz.

geçen gün olabilir dediğimi değil bugün aysiradan aldık son bir kararlar ilk defa giydiğim bir gelinliği aldık zemuszemus bugün herşeyi hadi güzel deyip aldık

mutlulukla giy canımopuyorumnanaktan kaça aldın peki

gerçekten çok şık ve zarif bir model canım ben çok beğendim güle güle giyinzemuszemus

canım bana bu evlilik takvimi konusunda yardımcı olabilir misin:eek:

çok sağol cnm beğenmene sevindim zemuszemus

hangi konu cnm .anlamadım

çok sağol cnm beğenmene sevindim zemuszemus

hangi konu cnm .anlamadım

hani evlilik takvimi yapıyorlar ya düğüne ne kadar gün kaldığını gösteriyor. gerçi senin de tekvimin yokmuşsempatiksalakcinni neyse canım ben yatıyorum artık iyi geceler sanaboshayallersmile

cnm bir site var ordan hazırlıyorsun tickerfactory

iyi geceler cnm görüşürüz yerimseniben

günaydın kızlar.
Bizde yemek odası takımı ve koltuk takımını aldık zemuszemus
Kendimi çok rahatlamış hissediyorum..

günaydınnnnnnn kılzarrrr :) şu büyük yüklerden bende kkurtulsam ne güzel olurrr o rahatlık banda en kısa zamnda gecicek inşallh bu hafta evimde şekilleniyo :) mutfak ve banyo dolpları takılıyo mutfak fayansları yapılıyo boya olcak haftaya pzt :) ev içinde tadilatlık bişi kalmıyo :KK70: haftaya haftaiçide karsıya gecıcem gelinlik için haftasonuda mobilyalr da karr kılınsa süper olcek :KK70: evlilik takvimini bnde çok karısık bi şekilde yaptım o yuzden unutm :KK43: kızlar yeni esyalrınızı güzel günlerde mutlu mutlu kullanın inşallh :)

günaydın kızlar.
Bizde yemek odası takımı ve koltuk takımını aldık zemuszemus
Kendimi çok rahatlamış hissediyorum..

günaydın kızlarrr
hayırlı olsun canım mobilyaların

şebnemmm cim gelinliğin hayırlı olsun senin de ben de hafta sonu aldım üzerimden büyük bir yük kalktı :nazar:

X