Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sağol cnm benim opuyorumnanaktan kulakmisafiri oldum tam net bilmiyorum ama 2500 ile 2700 arası sanırım

güle güle kullan canım aysiraya bende bakmıştım güzel modeller var ama hem üzerinde pek oynama yapamadıklarından hepde fiyatı biras fazla gelmişti yane ben diktirmek daha pahalı sanıyordum hep ama hazır olan bi çok yer daha çok fiyat verdi ya inş gönlümüzce olur bakalım bende 2.provama gitcem inş önümüzdeki hafta

ne yapıyorsunz bakım gelin kızlarrr :KK70: kızlar gelinlik alanlar gelinliğinizi ne zaman teslim alcaksınız ? birdee evden bohca ne zman cıkacak ne kdr süre kala yani?

ne yapıyorsunz bakım gelin kızlarrr :KK70: kızlar gelinlik alanlar gelinliğinizi ne zaman teslim alcaksınız ? birdee evden bohca ne zman cıkacak ne kdr süre kala yani?

canım benm ilk provam 5 mayısda ikincisi 7 haziranda ve teslimde 17 haziranda ve ben 20sinde evlencem benm böle olcak ilkindede sadece kumas secimi olcak ilk gittiğim biyer olsaydı tereddütte kalırdım ama görümcemde orda yaptırdı...bohcaya gelince 1 hafta kala bohca cıkıo

teskküerl gülpembecim inşallh hazır beğenrim bn karsıya gecdiğimde nişanda sinir olmusudm o yuzden hazr tercih etmk istyorum cogunlukla bnde 2 hafta kala bohca evden cıksamı diyorum :)

teskküerl gülpembecim inşallh hazır beğenrim bn karsıya gecdiğimde nişanda sinir olmusudm o yuzden hazr tercih etmk istyorum cogunlukla bnde 2 hafta kala bohca evden cıksamı diyorum :)

reca ederim canımcım evet ya hazır model en iyisi enazından görüyorsun bi hafta kala dha iyi ben kendimde bişey etmedim hep görümcemden gördüm kaydirigubbakcemile3

gelinliğimi hazır aldım kızlar ben ama bikaç düzeltme olacak 10 gün içinde alıcam inşallah :Saruboceq:

brezeep cim senin hazırlıklar ne durumda

bende dün provaya gittim gelinlik için. ıstediğim gibi yapmamışlar.
Şimdi tekrardan yapacaklar. Birde ufak tefek değişiklikler yaptık.
3 mayısda diğer prova.

gelinliğimi hazır aldım kızlar ben ama bikaç düzeltme olacak 10 gün içinde alıcam inşallah :Saruboceq:

brezeep cim senin hazırlıklar ne durumda

ohh ne güzell erkenden almışş olcaksınn gelinliğini canımmm :))

ya benii hala gelinlik provasına çağırmadılarrr bi de rahatlarr gelinlik bi ayda hazır oluyor merak etmeyin diyolarrr :)))

davetiyelerimize karar verdikkk bu haftasonu teslim alıcaz bi aksilik olmazsaa :p

mobilyalarımızda ay sonu teslim edilecekmiş onlarda da bi aksilik olmazsa :p

bu haftasonu ayrıca artık çeyizleri yıkayıp ütülemeye başlıycaz sanırımmm :)))

evet ya diktrince onu almk zorunda alıyorsunnn tabi sonucdan menun kalındığı sürece probmlem yok :) şu işlerden de hayrlısıyla bı halltsem cok mutlu olicim :KK70:

brezep kına kıyafetin hazr mı ? kızlarrr kınada kaftan ayrı abiye ayrı mı giyceksiniz ne yapmayı düşünüyorsunz ?

brezep kına kıyafetin hazr mı ? kızlarrr kınada kaftan ayrı abiye ayrı mı giyceksiniz ne yapmayı düşünüyorsunz ?

ben daha almadım kına kıyafeti mayıs sonu yada haziran bası gibi alıcam bide bindallıyı kiralıcam ayrı ayrı giyicem

bide gün gelse önümüzü daha net görücem

yok canım henüz kına için kıyafet bakmadımm, kırmızı renk haricinde bir renkte taşlı bir elbise düşünüyorum ama henüz hiç bakmadım biraz daha yeni modeller gelsin mağazalara diye bekliyorum :)) üzerine de kaftan giymeyi düşünüyorum kına yakılırken giyip kına yakıldıktan sonra çıkarırım diye düşünüyorumm :)) ama bakalımm fikirler değişirse yine haber veririrmmm :)))

brezeep cim ama geç olsun tam istediğin gibi olsun inşallah :Saruboceq:
kızlar ben kına kıyafetimi de aldım ayrıca askılı pembe tonlarnda da bir abiye aldım kına da her ikisini de giyicem inşallah :Saruboceq: kaydirigubbakcemile2

nikah şekerini bugün sipariş vericem ben de davetiyede de kendi resmimizin olduğu bir modele karar verdik ama fiyat filan konuşmadık daha umarım yetişir bunlar da

evet kızlar inşallh hosumuza giden beğendiğimz seyleri alırızzz insan acleyle yanlıs kararalr verebiliyo :) yaaa bn cok relaxım galibaaaa yetişir diye düşünüyorum onlar ama el atmk lazım bvu ay sonuna hallolması gerekiyo davetiye kına gelinlik mobilya başka ne vardı gelin abiye aykkabıları ooooo :d

YAAAA bende 12 haziran da gelin oluyorummm arkadaşlar.. kınada elbise düşünüyorum ama henüz bakamadım

brezeep cim ama geç olsun tam istediğin gibi olsun inşallah :Saruboceq:
kızlar ben kına kıyafetimi de aldım ayrıca askılı pembe tonlarnda da bir abiye aldım kına da her ikisini de giyicem inşallah :Saruboceq: kaydirigubbakcemile2

nikah şekerini bugün sipariş vericem ben de davetiyede de kendi resmimizin olduğu bir modele karar verdik ama fiyat filan konuşmadık daha umarım yetişir bunlar da

hayırlı olsun canımm aynı modeli mi sipariş verdin davetiyen hangisi peki canım

X