Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ya konuyla alakasız ama bişey sorucam. birisi bana ikeaya nasıl gideceğimi tarif edebilir mi acaba? izmitten gidicem ama nasıl gidilir hiç bilmiyorum :/ haremden hangi otobüslere binmem lazım?

canımm, haremde otobüs duraklarının orda "ömerli" otobüslerine binmen gerekiyor sanırım orda kime sorsan hangi otobüsün ikeanın ordan geçtiğini mutlaka söylerler bazı otobüsler tam önünde indiriyo çünkü..

kızlar bişey sorucam

kınamda ikram olarak kuruyemiş ve meyvesuyu dağıtmayı düşünüyorum sizce nasıl ?az mı olur dersiniz ? evimizin bahçesinde olacak kınam

kızlar bişey sorucam

kınamda ikram olarak kuruyemiş ve meyvesuyu dağıtmayı düşünüyorum sizce nasıl ?az mı olur dersiniz ? evimizin bahçesinde olacak kınam

bence gayet yeterli canımmm, ama illa ki bişeyler daha mı ikram etsem diye düşünürsen kuru pasta da verebilirsin meyvesuyuyla beraber, ardından çerezleri verirsin kınayla beraber :)) ama dediğim gibi bence bu haliyle de yeterlii :))

teşekkürler mucize inşşalh hayalımdeki gelinliği bulurum dicekdim ki vaz gecdi hayalımdeki gelinlik bıle yok :d bnce kına için ıkramlık için düşündüğün seyler yetrli ama kuru pastda da olabilir brezepin dedği gibi :)

saolun kızlar kurupastayı da değerlendirmeye alıcam
damatlık ne yaptınız kızlar biz nişanlımla bakıcaz buaralar nişanlım sadece takım giymek istiyo ama ben yelekli filan tam olsun diyorum olumunekankayizsmile

kızlar ankarada davetiye için önerebileceğiniz yer var mı davetiye damatlık kına kıyafeti falan kaldı off daha halı perde falan aman ya yetişecek m

altinapa cım gelinliğim ve kınalığım tatlımmkaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Bizim düğünde 6 haziranda kısmetse..
Evimizi de geçen hafta müteahit teslim etti.
Marangoz dolapları yapacak yatak odası ve oturma odasına ben çizdim.
Yatak ve bazayı yatsandan 2 ay önce aldım.
Salona koltuk takımı, yemek odası takımı ve oturma odasına bitane çekyat alacağız.
Koltuk takımını ve yemek odasını beğendik ama daha almadık işlemler yapılmadı yani daha.
Nikah şekerimizi, bereket paralarının siparişlerini verdik.
Davetiye bakıyorum şimdi...
İşte bizde bu aşamadayız.

Arkadaşım benimde 06.06.2010'da düğün tarihim... :lepi: bayanssulusmile

Düğünüm 06 Haziran 2010 Pazar günü.. :sm_cool:
Evin herşeyi bitti eşyalar yerleşti..Tek halı alcaz onuda bekletiyorum.. Davetiye henüz daha seçmeye başlamadık acaba geçmi kaldık diye düşünmüyor değilim... :eek:

Düğünüm 06 Haziran 2010 Pazar günü.. :sm_cool:
Evin herşeyi bitti eşyalar yerleşti..Tek halı alcaz onuda bekletiyorum.. Davetiye henüz daha seçmeye başlamadık acaba geçmi kaldık diye düşünmüyor değilim... :eek:

aynı tarihte evlenicez inşallah canım :Saruboceq::lepi:
ooo senin herşey tamamlanmış ne güzel vallahi davetiye konusunda bence geç kalmış değilsin ben de daha nikah şekeri ve davetiye siparişimi vermedim

aynı tarihte evlenicez inşallah canım :Saruboceq::lepi:
ooo senin herşey tamamlanmış ne güzel vallahi davetiye konusunda bence geç kalmış değilsin ben de daha nikah şekeri ve davetiye siparişimi vermedim

Hadi yaa çok sevindim... Evet evet benim herşey bitti arada bir damat bey bile evde oturup tv izleyip kahve bile içiyor. :)) Arada bir heyecan basıyor bana düğün zamanını hatırlayınca ve bazen sanki birşeyleri yapmakta geç kalmışızda düğün zamanı terslik olacakmış korkusunu bile yaşıyorum :KK43:(

Gelinliğine bayıldım. Fiziğin çok güzel çok yakışmış sana.Zevklerimiz benziyormuş.

Kına kıyafetinde çok hoş duruyor.Ne kadara aldın bindallını canım sorması ayıp ?

saol canım seninkini de görmek isterim varmı hiç resmi ?
kınalığımı 250 Tl ye aldım canım içinde resimde gördüğün 3 parça kıyafet, lastikli ayakkabısı,fes i , başörtüsü de var yalnız rengi bu değil kırmızı olanını aldım beden olarak bu oldu bunun fotosunu çekmiştim bedenimi getiricekler :kedi::nazar:

Hadi yaa çok sevindim... Evet evet benim herşey bitti arada bir damat bey bile evde oturup tv izleyip kahve bile içiyor. :)) Arada bir heyecan basıyor bana düğün zamanını hatırlayınca ve bazen sanki birşeyleri yapmakta geç kalmışızda düğün zamanı terslik olacakmış korkusunu bile yaşıyorum :KK43:(

ne güzel canım allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah ,bana da bazen öyle geliyo olumsuzluklara kapılıyorum ama hayırlı olsun hepimiz için ne yazılıysa onu yaşarız bu heyecanları tatmak bile çok güzel :nazar:

ne güzel canım allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah ,bana da bazen öyle geliyo olumsuzluklara kapılıyorum ama hayırlı olsun hepimiz için ne yazılıysa onu yaşarız bu heyecanları tatmak bile çok güzel :nazar:

Saol canım iyi dileklerin için.. İnşallah seninde herşey gönlünce olur... a.s.

grafiker hos geldinn oo tüm hazrlıklar bitmiş bi o gunu beklemk kalmıs sana bnm düğün 13 hazian daha otrma odası yemk masası tv ünitesi otrma odasına kanepe gelinlik davetiye varrrr çok mu rahatz ne kime desem yetişir diyolr bakalım 40 defa soyledi biliyorum yetişcek hersey :d

grafiker hos geldinn oo tüm hazrlıklar bitmiş bi o gunu beklemk kalmıs sana bnm düğün 13 hazian daha otrma odası yemk masası tv ünitesi otrma odasına kanepe gelinlik davetiye varrrr çok mu rahatz ne kime desem yetişir diyolr bakalım 40 defa soyledi biliyorum yetişcek hersey :d

Hoşbulduk arkadaşım... Biraz hızlı davransanız iyi olcak gibi yerimseniben
Belkide nişanlımla biz biraz telaşlıyız.. Ondan ztn düğüne yetişmeyecek şeyler varmış gibi geliyor.. Sanki birşeyler unuttuk gibi geliyor :)
Dijitürk'ü bile açtırdık düşün... :) 1ay tüm kanallar bedava izleyecek kişi yok evde :) Arada bir nişanlım gidiyorda boşa gitmesin ben sinema kanallarını izleyeyim diyor :)
Gelinliğim bile birkaç yerinde değişiklik var siparişim gelmedi diye hergün gidip mağazaya soruyorum.. :) Damatlıkta seçmedik daha.. :KK43:(

saol canım seninkini de görmek isterim varmı hiç resmi ?
kınalığımı 250 Tl ye aldım canım içinde resimde gördüğün 3 parça kıyafet, lastikli ayakkabısı,fes i , başörtüsü de var yalnız rengi bu değil kırmızı olanını aldım beden olarak bu oldu bunun fotosunu çekmiştim bedenimi getiricekler :kedi::nazar:

Benim gelinliğim dikim aşamasında. 4 provaya yaydılar şuan üst işemeleri yapılıyor bu hafta provaya gidicem ama ortaya tam birşey çıkmamış olur. son provam 1 mayısta ozaman çektirip koyarım canım.

Evet kınalık diyince kırmızı olması lazım bence de.Çok uyguna almışsın sen ben daha pahalıdır diye düşünüyordum.

Benim gelinliğim dikim aşamasında. 4 provaya yaydılar şuan üst işemeleri yapılıyor bu hafta provaya gidicem ama ortaya tam birşey çıkmamış olur. son provam 1 mayısta ozaman çektirip koyarım canım.

Evet kınalık diyince kırmızı olması lazım bence de.Çok uyguna almışsın sen ben daha pahalıdır diye düşünüyordum.

canım benim fiyatlardan hiç haberim yok kınalık araştırmamıştım tesadüfen orada denedim ve beğendim aldım normalde kapalı çarşı ve mısır çarşısına giderim diye düşünüyordum
tmm bitince görürüm gelinliğini zemuszemus

ooo grafikerrr maşallhhh walla bizde alrmımızı yaptrdık biz olmadna bos evi koruyo şimdilik :KK70: ya ben zor beğeniyorum o yzuden süreç uzuuyo hemn karar veremıyorum napımm :eek:

X