Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kızlar nasılsınız...
mucizem ben de gelinliğini kınalığını görmek istiyorum benim için de resim yükle amaopuyorumnanaktan

hos geldin yarenka sahsımca bn iiym sen nasılsın :) neler yapıyorsun bakım düğündaş :KK70:

hos geldin yarenka sahsımca bn iiym sen nasılsın :) neler yapıyorsun bakım düğündaş :KK70:

sağol canım iyiyim, gün sayıyoruz iştekaydirigubbakcemile5 cumartesi günü halı baktık merinostan fiyatları gayet uygundu ama yatak odası da geldikten sonra hepsini beraber alacağız. bugün de çok komik yumurtalıklar aldım kendime oyuncak gibi canım sıkıldıkça oynarımkaydirigubbakcemile3

ooo süper canım komik yumurtalklarını merk ettim amaaa perdeler için ne düşünüyorsun cnam 61 gün kaldı yaaahuu :) yarenka sen avrupa yaksımı andolu yaksındamı otruyorsunnn ?

ooo süper canım komik yumurtalklarını merk ettim amaaa perdeler için ne düşünüyorsun cnam 61 gün kaldı yaaahuu :) yarenka sen avrupa yaksımı andolu yaksındamı otruyorsunnn ?

canım perdeye daha karar veremedik yaa ama öyle çok ağır şeyler yaptırmayacağım, bildiğimiz tül perde ve güneşlik olacak. anadolu yakasında oturuyorum canım ama avrupa yakasına gelin gidiyorumkaydirigubbakcemile3

kızlarr sizden bişi rica edebilirmiyim ayse firidin modaevine girip tesetürlü gelinlikler kısmında beğendğiniz gelinlik modeli varsa paylaşabilirmisiniz ? :kedi:

kızlarr sizden bişi rica edebilirmiyim ayse firidin modaevine girip tesetürlü gelinlikler kısmında beğendğiniz gelinlik modeli varsa paylaşabilirmisiniz ? :kedi:

canım ben oraya kendim için gittim aslında güzel modeller vardı, ordaki bayan da çok ilgilendi ama tandığa diktirmek istedim o yüzden ordan vazgeçtim. sen beğendiğin modelin üzerini bolero yada farklı şekilde kapatsan olmaz mı canım illa direk tesettürlü model mi istiyorsun

valla canım bence de sen neden illada hazır bi model diye kısıtlıyosunn kendinii?? yani beğendiğin bi modeli kendine göre uyarlatsan bu kadar zorlanmazsın inan.

baktım ben siteye elif3 ün kolları ve yan kısmı hoş görünüyo bi tek o gözüme çarptıı :s

sen hangisini beğendin mesela??

canım baktım ama pek güzel model yok. ama açık gelinliklerde güzel modeller var, onların üstünü kapatırsan çok daha güzel olur, tülden kol çok hoş durur

teşekkür ederim kızlar hazır zamn az kaldığı için hazır istiyorum elif 3 bnmde hosuma gitmişdi sade hos bi model bnde aysun modelinin üst kısmını beğendim altında kabrık bi etek olsa sık durar diye düşünüyorum sizce ? acık gelinliklere de bakıyorum hani sornrada kol yapılabilecek bi model olaark :)

heracım dünya gelinlikleri bölümüne bak, çok güzel modeller var üstünü de kapattın mı tamamdırkaydirigubbakcemile5

yaarın ilk işim hmn bakıcım yarenkacım tesk :) bn cıkıorum sonunda mesai biiti iyi akşamlar size

kızlaaar mrb..Birisi şu düğün tarihlerimizin olduğu listeyi yayınlar mııı:)

işte kızlar listemiz ben ekleyeyim dedim bu sefer, beğendin mi ndrcnkaydirigubbakcemile2

bunalımdayım 2 mayıs:nazar:
pinsur 14 mayıs:nazar:
breezep 4 haziran:nazar:
drearines 5 haziran :nazar:
sea.1013 6 haziran:nazar:
dtes 1312 6 haziran:nazar:
vildan 12 haziran:nazar:
breezep 12 haziran:nazar:
yarenka 13 haziran:nazar:
heraaa 13 haziran:nazar:
minito 17-18 haziran:nazar:
yağmur 19 haziran:nazar:
gülpembe 20 haziran:nazar:
ndrcan 26 haziran:nazar:
şebnem - - temmuz:nazar:
sedaemra -- eylül:nazar:

Son düzenleme:
ellerine kollarına sağlık canım benimmmm çok sağola.s.olumunekankayizsmile a.s. çok sevindimmm..ben yapamıomm

ellerine kollarına sağlık canım benimmmm çok sağola.s.olumunekankayizsmile a.s. çok sevindimmm..ben yapamıomm

rica ederim canım ne demekopuyorumnanaktan
myıstakileri saymazsak haziranda önümde 4 kişi var çok heyecanlıdelikafadulden gerçi heraa da saat farkıyla önüme geçiyor benim akşam 7 de olacak onun öğlen 1 dezemuszemus

yaaa ama benii neden kimse eklemiyoo yaaa :KK43:((( küstümmm vallaaa

benim iki düğünüm var kızlarrrrrr :))))

ilki 4 haziran
ikincisi 12 haziran kısmetseee :p

X