Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nerden çıktı kız sus:KK1: öyle bir şey olursa bak sana gönderirim sen bakarsın:KK9:
merhaba kızlar bugün tatil ve daha kahvaltı yapmadık:KK8: eşimi su böreği almaya gönderdim ben de hemen buraya girdim:)

gnder kıs bakarım ben :KK9: bu saatemi kalktınız :nazar: iyi etmissinizdir yarında tatil mi peki afiyet olsun canım

evet valla bu saatte kalktık:) yok canım yarın tatil değil hatta benim bu akşam 7-9 arası da etütüm var

iyi yapmışsınız valla canım :)) bizim de bi pazarımız var ama eşim taş çatlasa 10da kalkıyo uyumayı sevmiyo alışmış yıllardır erken kalkmaya...Ben de o kalkınca yatamıyorum zaten :KK43:((

iyi dersler canımm..ben de mutfak dolaplarını siliyorum görmüştünüz o kadar çok dolap var ki sadece üstleri bitirebildim.Buzdolabının olduğu tarafa geçemedim bile.altlar ve karşı tarafı da yarın yaparım artık.çünkü altı gibi eşim evde oluyo yemek yapmam lazım.o gelince de yapasım gelmiyo iş..Yarım yarım oldu artık ama canım çıktı valla.Hos kirlenmemiş de hiç.sonbaharda silmiştim halbuki en son

merhaba kızlar şimdi sınavdan geldim, evet deprem olmuş istanbul da hissetmiş ama biz hissetmedik, şiddeti de bayağı yüksekmiş ya

eveet herkese çok geçmiş olsun :KK43:((

sağol cnm hepimize geçmiş olsun biz bursada baya hissettik allah tekrarından korusun

nasılsınız kızlar ?? giremedim yine kaç gündür . doktora gittim geçen gün simirin sonuçları için çok şükür birşey yok herşey normal bu arada hamile kalmadan önce folik asite başlamanız yeterli istediğim zaman hamile kalabilirmişim birde doktor hamileliğin ilk dört ayıda kulllanman lazım dedi

merhaba kızlar şimdi sınavdan geldim, evet deprem olmuş istanbul da hissetmiş ama biz hissetmedik, şiddeti de bayağı yüksekmiş ya

sağol cnm hepimize geçmiş olsun biz bursada baya hissettik allah tekrarından korusun

nasılsınız kızlar ?? giremedim yine kaç gündür . doktora gittim geçen gün simirin sonuçları için çok şükür birşey yok herşey normal bu arada hamile kalmadan önce folik asite başlamanız yeterli istediğim zaman hamile kalabilirmişim birde doktor hamileliğin ilk dört ayıda kulllanman lazım dedi

nasıldı sınavın yarenkacım hepinize büyük geçmiş olsun sok oldum duyunca :KK5: Allah bir daha yasatmasın

sebnemcim cok sevindim haberine artık bebiş haberi de alırız senden smir testini nerde yaptırdın peki cok uzun olmadımı bende türkiyede yaptırcam ama 15 gün sonra dönücem

çok sevindim canım temiz çıkmasına, geçen gün bir komedi izliyorduk adam birine beyinsiz demek amacıyla "o zamanlar folik asit yokmuş" dedi sen geldin aklıma:KK1:
nasıldı sınavın yarenkacım hepinize büyük geçmiş olsun sok oldum duyunca :KK5: Allah bir daha yasatmasın

sebnemcim cok sevindim haberine artık bebiş haberi de alırız senden smir testini nerde yaptırdın peki cok uzun olmadımı bende türkiyede yaptırcam ama 15 gün sonra dönücem

idare eder canım biraz yükselme var

nasıl geçti cnm sınavın??

hoşgeldin cnm:)) Folik asite başladıktan sonra hamile kalmak için kutunun bitmesine gerek yok muymuş?yani istediğin an kalabilir miymişsin şimdi yoksa asit bitince mi?
birşey çıkmamasına çok sevindim cnm..

sağol cnm bakalım önümüzdeki günlerde adet olucam sonra zamanı ayarlıycaz işte :)) cnm bir hafta 10 gün içinde çıkıyor yetişir bence geldiğin gibi yapılırsa ben kadın doğum hastaesine gidiyorum kontrole orada yapıldı tüm kontrollerim

çok sevindim canım temiz çıkmasına, geçen gün bir komedi izliyorduk adam birine beyinsiz demek amacıyla "o zamanlar folik asit yokmuş" dedi sen geldin aklıma:KK1:

:KK1: sağol cnm çok şükür temiz çıktı herşeyim evet bakalım 4 ay kullanılcakmış beyin iyi gelişsin diye :KK53:

hoşgeldin cnm:)) Folik asite başladıktan sonra hamile kalmak için kutunun bitmesine gerek yok muymuş?yani istediğin an kalabilir miymişsin şimdi yoksa asit bitince mi?

hoşbuldum luckycim :) yokmuş cnm benimde aklıma geldi doktora sordum hamile kalmadan önce başlaman yeterli kutunun bitmesini beklememe gerek yokmuş zaten devam ediceksin baya dedi iyi oldu sormam :)
sağol cnm içim çok rahat şimdi

nasıl geçti cnm sınavın??

sınav idare eder canım sen nasılsın
sağol cnm bakalım önümüzdeki günlerde adet olucam sonra zamanı ayarlıycaz işte :)) cnm bir hafta 10 gün içinde çıkıyor yetişir bence geldiğin gibi yapılırsa ben kadın doğum hastaesine gidiyorum kontrole orada yapıldı tüm kontrollerim

:KK1: sağol cnm çok şükür temiz çıktı herşeyim evet bakalım 4 ay kullanılcakmış beyin iyi gelişsin diye :KK53:

hoşbuldum luckycim :) yokmuş cnm benimde aklıma geldi doktora sordum hamile kalmadan önce başlaman yeterli kutunun bitmesini beklememe gerek yokmuş zaten devam ediceksin baya dedi iyi oldu sormam :)

tamam o zaman canım biz de seninkinin beynine bakarız ona göre folik asit kullanma süresini artırırız:KK9:

tamam o zaman canım biz de seninkinin beynine bakarız ona göre folik asit kullanma süresini artırırız:KK9:

:) yok cnm sanırım en az 4 ay kullanmak lazım ki tam gelişirken olacakları azaltmak inşallah hepimizin sağlıklı çocukları olur

bunu duyduğuma çok sevindim çünkü eylül gibi istiyorum ama o zaman hazır hissedermiyim bilemiyorum.Yani şu an için eylül diyorduk ve eğer kutu bitmesi gerekiyorsa şimdiden gitmem gerekiyordu.Bu da kafama takılıyordu.Şimdiden gitsem ya o zaman hazır olmazsam diye.O zaman ağustos gibi giderim kendimi hazır hissedersem.eylül başında da regl olacağım zaten :)

sınav idare eder canım sen nasılsın

iyiyim cnm ben :))

X