Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok kız hiç canım acımıyor tabi çok az acı oluyor ama o kadar da olacak, ben regl olmadan 3-4 gün önce yapmıştım sanki daha az acımıştı bu ay regl olduktan sonra yapacağım bakalım onunla ilgisi var mı:KK1:

ay vala ben dayanamıyorum onun acısına

bebişler geliyor nekadar güzel kim nezaman dogurcak yazın bakayım birde isimleri de :nazar:

günaydın kıslar nasılsınız peki canın yanmıyor mu ben koltuk altıma yaptgım zamanlar 2 gün kollarım havada geziyor kopartıyordu etlerimi :KK53::KK52:

yok kız hiç canım acımıyor tabi çok az acı oluyor ama o kadar da olacak, ben regl olmadan 3-4 gün önce yapmıştım sanki daha az acımıştı bu ay regl olduktan sonra yapacağım bakalım onunla ilgisi var mı:KK1:

gülpembecim ben koltukaltıma sürekli bacaklarıma ara ara kullanıyorum ama inan ki koltukaltı 2 dkmı alıyo ne canım yanıyo ne bir şey.yarenkacım kuaförüm de söylemişti regl döneminde acır cnm regl döneminde hem hızlı çıkarmış hem de çok acırmışş..

esra hayırlısı ile al inşallah egemenini kucağına :)) ben de eylül diyorum bakalım:))

ay vala ben dayanamıyorum onun acısına

bebişler geliyor nekadar güzel kim nezaman dogurcak yazın bakayım birde isimleri de :nazar:
hemen yazıyorum:KK1:
damla ağustosta doğuracak ismi rüzgar'dı sanırım
esra temmuzda doğuracak ismi egemen
vildanı bilmiyorum zaten o buraya uğramıyor
gülpembecim ben koltukaltıma sürekli bacaklarıma ara ara kullanıyorum ama inan ki koltukaltı 2 dkmı alıyo ne canım yanıyo ne bir şey.yarenkacım kuaförüm de söylemişti regl döneminde acır cnm regl döneminde hem hızlı çıkarmış hem de çok acırmışş..

esra hayırlısı ile al inşallah egemenini kucağına :)) ben de eylül diyorum bakalım:))

evet canım ben de öyle bir şeyler duydum kendimce test ediyorum:KK9: senden de eylülde güzel haberler bekliyoruz artık:)

hemen yazıyorum:KK1:
damla ağustosta doğuracak ismi rüzgar'dı sanırım
esra temmuzda doğuracak ismi egemen
vildanı bilmiyorum zaten o buraya uğramıyor

evet canım ben de öyle bir şeyler duydum kendimce test ediyorum:KK9: senden de eylülde güzel haberler bekliyoruz artık:)

artık sebnem ve luckyi burda görme zamanı nekadar da tembellsin yarenka :KK33: evet regli döneminde öle bi durum var ama ben sadece epilatörü bacak için kullanırım :KK53:

artık sebnem ve luckyi burda görme zamanı nekadar da tembellsin yarenka :KK33: evet regli döneminde öle bi durum var ama ben sadece epilatörü bacak için kullanırım :KK53:

ama ben sizin listenizi tutmak için tembellik yapıyorum:KK1: valla epilatör çok rahat oluyor canım, peki koltukaltı için ne yapacaksın

günaydın kıslar nasılsınız bakalım

günaydın cnm ben de iyiyim sen nasılsın

:KK9::KK9: kız lucky basladın mı pilatese bak baslıyor program

günaydın esracıgım nasılsın ben iyiyim

yok canım başlangıç programını almadım daha.başlarsam yazarım hemen :)))

kızlar ben kaçtım kahvaltı yapıp mutfak dolaplarımı ve buzdolabını sileceğim.pazar tem. gelecek de abla

Son düzenleme:
günaydın cnm ben de iyiyim sen nasılsın

yok canım başlangıç programını almadım daha.başlarsam yazarım hemen :)))

kızlar ben kaçtım kahvaltı yapıp mutfak dolaplarımı ve buzdolabını sileceğim.pazar tem. gelecek de abla

al al canım yapmaya basla fit gir yaza canımmm :KK34:

evettt zaman bakalım ne olcak bi bakmısızki yarenka hamile olurmu olur :KK9:

herkese günaydın bayramımız kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYE

nerden çıktı kız sus:KK1: öyle bir şey olursa bak sana gönderirim sen bakarsın:KK9:
merhaba kızlar bugün tatil ve daha kahvaltı yapmadık:KK8: eşimi su böreği almaya gönderdim ben de hemen buraya girdim:)

X