Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de geçen sildiğimde yağmur yağıyordu:KK1: canım markette alınca ben de alıyorum mesela 2 patlıcan alıyorum ama balıkçıda olduğu için ne bileyim utanıyorum, hem böyle daha iyi elimi bir defa bulaştırmış oluyorum:)

umarım batmaz camlar :KK9: bende pazardan öle 3 elma 2 patlıcan alınca pazarcı bana söylneiyordu istanbuldayken burda hersey dilimli iii yapmıssın canım

merhaba tatlım nasılsın, akşam arkadaşımı arayıp lazerin telefonunu alacağım unutmadım yani:)

pahalı olduğu için mi yoksa az yedikleri için mi dilimli satıyorlar canım

hergün taze taze alıyorlar heralde hatta meyveler bile küçük küçük kutular da

karpuz dilimli mesela canım :KK53: onlar değilde bazıları dilimli oluyor

merhaba canım nasılsın
iyiyim canım sen nasılsın bizimde yazlıkta komşumuz söylemişti dilimle satılıyor diye ama galiba israf olmasın diyeymiş
merhaba tatlım nasılsın, akşam arkadaşımı arayıp lazerin telefonunu alacağım unutmadım yani:)

pahalı olduğu için mi yoksa az yedikleri için mi dilimli satıyorlar canım

iyiyim canım sen nasılsın ben unutmuştum kız sen hatırlattın bana şimdi:KK71:

hergün taze taze alıyorlar heralde hatta meyveler bile küçük küçük kutular da
hergün gidip almak hiç bana göre değil:KK9:
iyiyim canım sen nasılsın bizimde yazlıkta komşumuz söylemişti dilimle satılıyor diye ama galiba israf olmasın diyeymiş

iyiyim canım sen nasılsın ben unutmuştum kız sen hatırlattın bana şimdi:KK71:

ben de iyiyim canım, arkadaşım çalıştığı için akşam arayacağım. bebişine hazırlık yapmaya başladın mı kız

Son düzenleme:
hergün gidip almak hiç bana göre değil:KK9:

ben de iyiyim canım, arkadaşım çalıştığı için akşam arayacağım. bebişine hazırlık yapmaya başladın mı kız

daha bişey almadım canım büyükanneannesi ördü birsürü babaannesi örüyor annem alıyor falan şöyle 6.ay falan dolsun da saldırcam herşeyee:KK55:

vala bu alaman milleti calıskan insanlar :KK52: damlacım sanslı bebekmiş Allah dahada sans versin :nazar: ay neler var bebekler için ben bile cıldırıyorum :KK52:

sağol yarenkacım darısı başına :))

gel gülpembecim senin içinde sararım :) yok eklemiyoruz falza birşey doğum yapsınlar sonra eklerim yine :)

Son düzenleme:
maaşallah şanslı velet, büyükanneannesi de var:KK9: evet gerçi daha erken canım alırsın
eşya almaya da hevesleniyorum ama ahh bi doğsaa yicemm onuu mis gibi de kokarr bebek kokusu :))
vala bu alaman milleti calıskan insanlar :KK52: damlacım sanslı bebekmiş Allah dahada sans versin :nazar: ay neler var bebekler için ben bile cıldırıyorum :KK52:

sağol canım valla bir an önce yapın en güzel duygulardan biri :)

kızlaaar ben geldim kocacığıma hediye için tüm gün çarşıdaydım..pastasını da aldım da geldim :KK70: ama pastayı görmesin diye tencere içine koyayım dedim o da elim yanına çarptı yanı bozuldu:KK43:((bir şey olur mu yaa :KK43:(( planım şu: gece 12de pasta ve hediyeyle süpriz yapacağım...sonra da yarın evin her yerine postitlerle notlar yazıp güzel bir mum eşliğinde akşam yemeği hazırlayacağım..gece geç geleceği için pasta hediye bu gece gerisi yarın akşam gelince :KK70:

kızlaaar ben geldim kocacığıma hediye için tüm gün çarşıdaydım..pastasını da aldım da geldim :KK70: ama pastayı görmesin diye tencere içine koyayım dedim o da elim yanına çarptı yanı bozuldu:KK43:((bir şey olur mu yaa :KK43:(( planım şu: gece 12de pasta ve hediyeyle süpriz yapacağım...sonra da yarın evin her yerine postitlerle notlar yazıp güzel bir mum eşliğinde akşam yemeği hazırlayacağım..gece geç geleceği için pasta hediye bu gece gerisi yarın akşam gelince :KK70:

hoşgeldin canım nolcak kız saklarken böyle oldu kocacım dersin:) planın gayet güzel bence :KK9:hem nerdeyse 2gün kutlamış gibi oluyor mutlu olur eşin

hoşgeldin canım nolcak kız saklarken böyle oldu kocacım dersin:) planın gayet güzel bence :KK9:hem nerdeyse 2gün kutlamış gibi oluyor mutlu olur eşin

ben de böyle düşündüm cnm zaten gece geç geliyor böyle daha iyi olacak :))) Bu arada pastayı bozdum ama saklayamadım gene kutusunda buzdolabında..önü de dolu umarım görmez :KK70:

sen nasılsın bebiş nasıl kimbilir ne güzel duygulardır canım bunlar

ben de böyle düşündüm cnm zaten gece geç geliyor böyle daha iyi olacak :))) Bu arada pastayı bozdum ama saklayamadım gene kutusunda buzdolabında..önü de dolu umarım görmez :KK70:

sen nasılsın bebiş nasıl kimbilir ne güzel duygulardır canım bunlar

iyiyim canım teşekkür ederim ilk başlarda mide bulantılarım varken çok zorlandım ama çok şükür geçti artık ufak tefek kokulardan oluyor:)çok erken anne olucam ama çok ama çok güzel canım içimde kıpırdadıkça mutlu oluyorum :)

X