Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim canım bende giremiyorum kaç gündür taşınma sınavlar vs.derken bide eşime görev çıktı bir hafta ona da canım sıkıldı sanada geçmiş olsun canım

sağol canım sıkma canını 1 hafta nedir ki nereye çıktı, ayrıca sınava hangi okulda gireceksin:) bana çok uzak çıkmış avcılarda giriyorum

sağol canım sıkma canını 1 hafta nedir ki nereye çıktı, ayrıca sınava hangi okulda gireceksin:) bana çok uzak çıkmış avcılarda giriyorum

ankaraya gidicek canım ygs yine üsküdarda yakın:)açıköğretim 2si ve 3ünde onlarda biri ümraniye ve üsküdar ama tek başıma gidemem ablamlarda kalcam artık:)sen nerde oturuyordun

slm kıslar nasılsınız saol yarenkacım damlacım üzme kendini :KK34: bende tatlımı yaptım corbamı yapıcam şimdi

ankaraya gidicek canım ygs yine üsküdarda yakın:)açıköğretim 2si ve 3ünde onlarda biri ümraniye ve üsküdar ama tek başıma gidemem ablamlarda kalcam artık:)sen nerde oturuyordun

ben avrupa yakasındayım canım gaziosmanpaşada, senin yakın çıkmasına sevindim bebiş yorulmaz:)

kıslar ben geldim yemekler bitti ama bende bittim kendimi yemekteyizde sandım bi ara ben bişey de yapmadım onlar ne yapıyorlar bilmiyorum :KK37: ama eşim daha gelmedi

bunlar hergün yaptığımız şeyler kız belki tatlı fazladır:) neyse canım ellerine sağlık patates koydun mu fasulyeye

kız 2 kişilik ediyorum onlarda daha az oluyor bide acele ettim normal günlerde eşim bekler ne olcak evet koydum fasulye hatta eşim aradı biri daha gelicek yemekleri ona göre et bende fasulyenin etini 3 kişik yaptım 4 kişilk değil tekrardan et actım suda kaynattım umarım olur ekledim üstünede :KK9:

kız 2 kişilik ediyorum onlarda daha az oluyor bide acele ettim normal günlerde eşim bekler ne olcak evet koydum fasulye hatta eşim aradı biri daha gelicek yemekleri ona göre et bende fasulyenin etini 3 kişik yaptım 4 kişilk değil tekrardan et actım suda kaynattım umarım olur ekledim üstünede :KK9:

olur canım niye olmasın sonuçta pişirmişsin eti fark eden bir şey yok

günaydın 2010 haziran gelinleri artık gelin demeyelim bizlere :KK9::KK9: nasılsınız hala yataktamısınız bakayım siz :KK20:

günaydın cnm ben çok yoğunum bu aralar kardeşim bende kalıyor...Babamlar geldi önceki gün oturmaya fln...evi topayıp anneme gideceğim babamın gözlüğü bende kalmış da onu götüreceğim.eşim 2 hafta geç gelecek hep işler iyice yoğunlaştı.bugün o gelen kadar annemde olacağım fln filan...öyle işte :KK70:
sizlerden naber umarım yolundadır her şey...geçmişi okuyamadım ama akşam nasıldı gülpembecim.öpüyorum hepinizi

günaydın cnm ben çok yoğunum bu aralar kardeşim bende kalıyor...Babamlar geldi önceki gün oturmaya fln...evi topayıp anneme gideceğim babamın gözlüğü bende kalmış da onu götüreceğim.eşim 2 hafta geç gelecek hep işler iyice yoğunlaştı.bugün o gelen kadar annemde olacağım fln filan...öyle işte :KK70:
sizlerden naber umarım yolundadır her şey...geçmişi okuyamadım ama akşam nasıldı gülpembecim.öpüyorum hepinizi

değişiklik oluyır senin içinde ailenle vakit geçirirsin bende hersey yolunda işte aksamda mactan sonra kötü oldu ama eşim ve gelen bey Gsli idi düşün artık

değişiklik oluyır senin içinde ailenle vakit geçirirsin bende hersey yolunda işte aksamda mactan sonra kötü oldu ama eşim ve gelen bey Gsli idi düşün artık

kötü olmuş o zaman cnm :KK70: ben de çıkıyorum şimdi duşa fln girdim ancak oldu..Benim eşim fb ben bjk :KK70: :KK70: görüşürz cnmm

merhaba kızlar nasılsınız ??
2 gündür giremedim 2 günde 25 kişi ağırladım :)) ama güzel geçti herşey sizler neler yaptınız neler yapıyorsunuz ??

X