Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

slm kıslar nasılsınız yarenkacım dikkat et ozaman kendine
luckycim :nazar:
kıslar bu aksam misafirim var ya ona pattes salatası yapsam olurmu:KK33:

kız menünün yine mi değiştirdin:) yoksa salata olarak mı patates salatası yapacaksın
bu arada herkese merhaba :KK71:

kız menünün yine mi değiştirdin:) yoksa salata olarak mı patates salatası yapacaksın
bu arada herkese merhaba :KK71:

yok değiştirmedim pilav tavuk çorbası etli taze fasulye birde salata olarak normal salata mı yapam dedim yoksa pattes salatası mı yapayım

merhaba kızlar nasılınız ?? temizlik yapıyorum bu akşamda yarın akşamda misafirlerim var

yarenkacım geçmiş olsun cnm dikkat et kendine

olsun yine de normal salata yap ama fasulyeye niye patates koymuyorsun kız

bu arada taze fasülyeye patates konmazki yarenkacım :)

merhaba kızlar nasılınız ?? temizlik yapıyorum bu akşamda yarın akşamda misafirlerim var

yarenkacım geçmiş olsun cnm dikkat et kendine

bu arada taze fasülyeye patates konmazki yarenkacım :)

nasıl konmaz kız bugüne kadar hep öyle yedim öyle de yapıyorum valla çok güzel oluyor:)

nasıl konmaz kız bugüne kadar hep öyle yedim öyle de yapıyorum valla çok güzel oluyor:)

valla yarenkcım ilk defa duydum hiç öyle yemedimde :)) nebileyim belki güzel oluyordur ama zeytinyağlı taze fasülyemden vazgeçmem :))

ben zeytinyağlısını yapıyorum hep yemek gibi yapmıyorum hiç

hadi kızlar öpüyorum sizi bugece ve yarın yokum görüşürüz

nereye gidiyorsun kıs bende kacıyorum önce pilates sonra tatlıyı yaparım evi toplarım yemekleri pişirmeye başlarım :KK37:

ben zeytinyağlısını yapıyorum hep yemek gibi yapmıyorum hiç

hadi kızlar öpüyorum sizi bugece ve yarın yokum görüşürüz

yemekler karıştı yani:) tabi canım zeytinyağlıda patates ve et olmaz ki. tamam canım kendine iyi bak görüşürüz:KK16:

gülpembecim akşama ve yarın misafirlerim var evde de çok iş var :))
hadi öptüm kızlar sizi tekrar fırsat bulursam gelirim yine :KK16::KK16::KK16::KK16:

hiç sorma canım yani bu seferki sınav tabiri caizse kazıktı:KK9: gerçek sınavda bu kadar zorlamıyorlar ama denemeler çok zor bazen kendimden de şüpheleniyorum hiçbir şey bilmiyorum diye:)

olsun canım sen yaparsın calısıyorsunda :nazar: okadar da olcak zor olması ben kaçtım canım bugun yogun bigün

X