Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

slm kıslar nasılsınız ben cok acım ama ne yicem bilmiyom evde bişey de yok pişmiş güzelcene calıs derslerini ndurmaz :KK9: yarenka bizim örneğimiz :nazar:

slm kıslar nasılsınız ben cok acım ama ne yicem bilmiyom evde bişey de yok pişmiş güzelcene calıs derslerini ndurmaz :KK9: yarenka bizim örneğimiz :nazar:

ahh ahh sabahtan beri ev topladım şimdi de yemek yapıyorum ben bezelye yapcm cnmm konserve...Demi valla yarenkaya maşallahh

hazır yemeklerde olmasa ac kalırız bende brokoli ve karnıbahar haslıyorum yogurt güzel olur

ohhh ellerine sağlık cnm ben de pişirdim yemeğimi bi de fincan kek yaptım bakalım nasıl olacak tadı..Yarenka dershanede sanırım ahh bi de ben çalışsam örnek alsam onu iyi olacak

ohhh ellerine sağlık cnm ben de pişirdim yemeğimi bi de fincan kek yaptım bakalım nasıl olacak tadı..Yarenka dershanede sanırım ahh bi de ben çalışsam örnek alsam onu iyi olacak

kıs nicinimi değiştirdin bi an kim yazmıs dedim :KK9: fincan kek nasıl oluyor ne yemegi pişirdin canm evet yarenka dersanededir al al canım

yayla çorbası var bende :KK70: valla yumuşacık oldu ben sade yaptım kakao katmadım evde kalmamış çok beğendimm

cnm ben kuru fasülye kabarttım akşamdan onu yapıcam yanına pilav dünden kalan tarhana çorbam var

yayla çorbası var bende :KK70: valla yumuşacık oldu ben sade yaptım kakao katmadım evde kalmamış çok beğendimm

bende bezelye yaparım yanınada yogurt corbası bide pilav Allah herkese bereket versin vala her gün ne yemek yapıcam diye şasırıyorum :KK37: herkeslere afiyet olsun evet güzel bir keke benziyor suda pişiyor nekadar ilginç

bende bezelye yaparım yanınada yogurt corbası bide pilav Allah herkese bereket versin vala her gün ne yemek yapıcam diye şasırıyorum :KK37: herkeslere afiyet olsun evet güzel bir keke benziyor suda pişiyor nekadar ilginç

aman öyle gülpembecim evde ne varsa onlarla yapmaya çalışıyoruz birşeyler karnımız doysunda :)

ohhh süper..çorba bezelye yeter mi ki pilavdan bıktıkk biz de..evet cnm çok ilginç..ama fincanları yarıdan da az doldur kabarıyo çok bi de pilav tencerelerine yayvan olan ancak sığıyo

X