Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben geldiiim ama siz yoksunuz :KK43:( Benim çok şükür düğünden önce de sonra da hiç ağrılarım olmadı regl döneminde ama mide bulantısı oluyordu hala arada oluyo.. Ben de doğum kontrol hapı kullanıyorum...

ya kızlar bu tarih sanki hiç aklımda kalmıyo çalışırken ve çalıştıktan sonra iyi 15 dk sonra sanki kalmıyo gibi umarım bana öyle geliyordur.

akşama ekşili sulu köfte yapacağım bakalım..yanına ne yapsam ki

aynen öle canım cocuktan sonra dicem ama yine agrır heralde buaksam ne gibi marifetlerin var bakalım
tavuk patates ve bulgur yaptım canım öğlen ona devam ederiz:)
ben geldiiim ama siz yoksunuz :KK43:( Benim çok şükür düğünden önce de sonra da hiç ağrılarım olmadı regl döneminde ama mide bulantısı oluyordu hala arada oluyo.. Ben de doğum kontrol hapı kullanıyorum...

ya kızlar bu tarih sanki hiç aklımda kalmıyo çalışırken ve çalıştıktan sonra iyi 15 dk sonra sanki kalmıyo gibi umarım bana öyle geliyordur.

akşama ekşili sulu köfte yapacağım bakalım..yanına ne yapsam ki

bence yanına pilav yap canım. tarihi ben de unutuyorum ama önemli yerleri not alıyorum kısa kısa özet çıkarıyorum daha iyi olur, istersen sen de öyle yap

ben de öyle yapıyorum yarenkacım notalıyorum sürekli mat tarih fln..Öyle yapayım annem görümcemin yanında da babama (Kayınpederime) de yollıcam yemekten..

hosgeldin ndurmaz evet tarih calısmak zordur tarihleri ezberlemek :KK53: ben bilmem mesela önemliler haricinde

kızlar afiyet olsun bende de bezelyeli tavuk pilav ve corba yapıcam ama ne corbası bilemedim

araba ile 10 dk canım eşim iş çıkışı bırakacak...başlıyorum şimdi yapmaya:) görüşürüz afiyet olsun şimdiden hepinize

yemek hazır koca 3 saat önce geldi:KK9: yemeğimizi yedik şimdi dizimiz başlayacak

afiyet olsun canım hangi diziniz var bu aksam

benim koca kacta gelcek belli değil yemek hazır değil ve nezaman yicez belli değil :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
X