Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlaar nasılsınız???
Kandiliniz ve sevgililer gününüz kutlu olsun dün gelemedim misafirim vardı.
Gülpembecim hakkınızda en hayırlısı olsun canım eşin ne iş yapıyor?
Yarenkacım valla ellerine sağlık 10 parmakta 10 marifet valla :)))

Kızlar rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşallahh hamile annelerimizi de sağ salim evlatlarına kavuştursun...Vakti zamanı gelince bizlere de versin :)))

Yarenka merdanem var benim de merdane ile de yapılır mı ki??

ohh afiyet olsunn :))

bizde çıktık gezdik bir sürü oje aldım :)
ohh sen de güle güle kullan:)
günaydın kızlaar nasılsınız???
Kandiliniz ve sevgililer gününüz kutlu olsun dün gelemedim misafirim vardı.
Gülpembecim hakkınızda en hayırlısı olsun canım eşin ne iş yapıyor?
Yarenkacım valla ellerine sağlık 10 parmakta 10 marifet valla :)))

Kızlar rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşallahh hamile annelerimizi de sağ salim evlatlarına kavuştursun...Vakti zamanı gelince bizlere de versin :)))

Yarenka merdanem var benim de merdane ile de yapılır mı ki??
sağol canım ama oklava olmadan olmaz çünkü merdane o kadar ince açamaz hamuru. sen de gelmeyince dedim bizim kız kitapların arasında kayboldu galiba:KK9:

kızlar bu hafta sonu kuzenime gideceğiz yeni ev aldı biz de hediye olarak akşam internetten bu saati aldık sizce güzel mi yani hediye için uygun olur değil mi $saat.jpg

bayıldım ben valla yarenkacım... cmtye kadar güzel düzenli çalıştım cnm cmt yoktu zaten programda cmt pazar da mat den test çözdüm..dün misafirim vardı akşam da sinemaya gittik bakamadım hiç.şimdi çıkıp başlayacağım cnm:))) geç bile kalmak üzereyim :KK70: pzt programını bugün çalışacağım birer gün kayacak bu hafta cmt ye program yapmamıştım tekrara ayırmıştım ya cmt de cumanınkini yaparım artık
Şebnem güle güle kullan cnm :))

bayıldım ben valla yarenkacım... cmtye kadar güzel düzenli çalıştım cnm cmt yoktu zaten programda cmt pazar da mat den test çözdüm..dün misafirim vardı akşam da sinemaya gittik bakamadım hiç.şimdi çıkıp başlayacağım cnm:))) geç bile kalmak üzereyim :KK70: pzt programını bugün çalışacağım birer gün kayacak bu hafta cmt ye program yapmamıştım tekrara ayırmıştım ya cmt de cumanınkini yaparım artık
Şebnem güle güle kullan cnm :))

beğenmene sevindim canım, valla iyi çalışmışsın inşallah emeğimizin karşılığını alırız ben de 2 dk sonra başlayacağım:)

günaydın kıslar nasılsınız güzelce calısın dersinizi afferim size

ndurmaz canım eşim BMde bilgisayar müh.saolasın umarım burası olur

yarenkacım bayıldım saate mantıda afiyet olsun evet sözlesmem olsun alıcam bi oklava yada merdane :KK9:

sebnemcim ojelerin ne renk

günaydın kıslar nasılsınız güzelce calısın dersinizi afferim size

ndurmaz canım eşim BMde bilgisayar müh.saolasın umarım burası olur

yarenkacım bayıldım saate mantıda afiyet olsun evet sözlesmem olsun alıcam bi oklava yada merdane :KK9:

sebnemcim ojelerin ne renk

sağol canım, bak dersime çalıştım geldim:KK1: yemeğimi bile yaptım çok da acıktım:KK56:

ben de çalıştım bir şeyler yedim,evi topladım geldim ama sadece tek derse mat..Aslında türkçeyi de bitirmiş olmam gerkiyordu ama sadece mat bitirdim şimdi de oturup türkçe çalışayım bari..Tarihi de yetiştiririm umarım akşam olmadan :KK43:(( Akşama sulu köfte yapacağım dört gibi ikisini de bitirmiş olmam gerek.Hemen kaçayım ben görüşürüz kızlaar :KK70:

kıslar calısın güzelce :nazar: Allah yardımcınız olsun vala yarenka herseyleri bitrmişssin

ben daha baslamadım :KK9: daha erken saat 12 burda ya bişey sorcam kızlar size regli zamanlarında karnınız agrıyormu hala hep derlerdi evlennce geçer benmki geçmiyo neden:KK14:

kıslar calısın güzelce :nazar: Allah yardımcınız olsun vala yarenka herseyleri bitrmişssin

ben daha baslamadım :KK9: daha erken saat 12 burda ya bişey sorcam kızlar size regli zamanlarında karnınız agrıyormu hala hep derlerdi evlennce geçer benmki geçmiyo neden:KK14:

canım benim de önceden çok ağırırdı hatta midem de bulanırdı çok kötü olurdum ama yasmin kullanmaya başladığımdan beri hiç hissetmiyorum bile olup olmadığını:) evlenince geçer demelerinin nedeni bence doğum kontrol hapı canım

canım benim de önceden çok ağırırdı hatta midem de bulanırdı çok kötü olurdum ama yasmin kullanmaya başladığımdan beri hiç hissetmiyorum bile olup olmadığını:) evlenince geçer demelerinin nedeni bence doğum kontrol hapı canım

bende dogum kontrol hapı almıyom desene cekmeye devam agrıyı :KK37: mide bulantılarıda bekarkende vardı heralde o geçer diye düşündüm ay evli olunca her sabah mide bulantısı acabalara baslıyordum sonra baktım demekki mide bulantısı geliyor bizim hala diyorum

bende dogum kontrol hapı almıyom desene cekmeye devam agrıyı :KK37: mide bulantılarıda bekarkende vardı heralde o geçer diye düşündüm ay evli olunca her sabah mide bulantısı acabalara baslıyordum sonra baktım demekki mide bulantısı geliyor bizim hala diyorum

evet canım bence geçmez çünkü evlenince vücudunda hiçbir değişiklik olmuyor ki ilaç kullanmadan değişmez, çok ağırıyorsa majezik iç gerçi orda var mı bilmiyorum, karın ağrısı sorun değil de mide bulantısı da eklenince çok kötü biliyorum:KK5:

evet canım bence geçmez çünkü evlenince vücudunda hiçbir değişiklik olmuyor ki ilaç kullanmadan değişmez, çok ağırıyorsa majezik iç gerçi orda var mı bilmiyorum, karın ağrısı sorun değil de mide bulantısı da eklenince çok kötü biliyorum:KK5:

ne biliyim bişeyler alıyorsun ya içeri :KK17: gerçi ben almıyom onlar iyi gelir diye düşündüm mide bulantısana ben sıcak cay içiyorum biraz daha rahatlıyorum

X