Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşbulduk kızlar
valla telefondan giriyordum ama zor oluyordu artık burdayım bende özledim sizleri

bakalım ne zaman olucak ben sonbahar bebeği gibi düşünüyorum ama :))) kısmet

en kısa zamanda hamile kalmadan önce bir doktora gideyim istiyorum sonuçta bebeğin sağlığı önemli

eee nasıl gidiyor anlatın bakayım kızlar

ne güzel canım kendini hazır hissediyosrsun benm cesaretim cok acıkcası korkuyorum :KK17:

benim aynı kursa basladım gidip geliyorum hersey güzel burda havalar sogudu artık

hayırlı olsun internetin artık yarenka ile sabahlarsınız :KK53:

sağol cnm . yok ya eskisi gibi sabahlayamayız artık :))

eşime kalsa ilk haftalarda istiyordu bebek ama ben o zaman istemedim işte 4-5 ay sonra dedim sağolsun sabretti birşey demiyor :)) bakalım önümüzdeki günlerde neler olucak

nasıl gidiyor kurslar ?? burda havalar 2 gündür pek güzel tam sonbahar yaşanıyor

vala içime dogdu artık bilmiyorum sebnemcim hosgeldin canım

yarenkacım sen öğretmen olunca hamileliğini yaza getir
öyle düşünüyoruz canım ama bakalım gerçi eşim 1 yıl da ücretsiz izin kullanırsın diyor ama daha çok var nasılsa şimdiden plan yapmaya gerek yok
hoşbulduk kızlar
valla telefondan giriyordum ama zor oluyordu artık burdayım bende özledim sizleri

bakalım ne zaman olucak ben sonbahar bebeği gibi düşünüyorum ama :))) kısmet

en kısa zamanda hamile kalmadan önce bir doktora gideyim istiyorum sonuçta bebeğin sağlığı önemli

eee nasıl gidiyor anlatın bakayım kızlar
inşallah istediğin gibi sonbaharda olur canım:) ben de aynen işte okula gidiyorum dersaneye gidiyorum günlerim rutin hiçbir değişiklik yok
ne güzel canım kendini hazır hissediyosrsun benm cesaretim cok acıkcası korkuyorum :KK17:

benim aynı kursa basladım gidip geliyorum hersey güzel burda havalar sogudu artık

hayırlı olsun internetin artık yarenka ile sabahlarsınız :KK53:

kız ben akşamı zor ediyorum nerde kaldı sabahlamak:KK9:

sağol cnm . yok ya eskisi gibi sabahlayamayız artık :))

eşime kalsa ilk haftalarda istiyordu bebek ama ben o zaman istemedim işte 4-5 ay sonra dedim sağolsun sabretti birşey demiyor :)) bakalım önümüzdeki günlerde neler olucak

nasıl gidiyor kurslar ?? burda havalar 2 gündür pek güzel tam sonbahar yaşanıyor

öyle düşünüyoruz canım ama bakalım gerçi eşim 1 yıl da ücretsiz izin kullanırsın diyor ama daha çok var nasılsa şimdiden plan yapmaya gerek yok

inşallah istediğin gibi sonbaharda olur canım:) ben de aynen işte okula gidiyorum dersaneye gidiyorum günlerim rutin hiçbir değişiklik yok

kız ben akşamı zor ediyorum nerde kaldı sabahlamak:KK9:

bebek güzel bizde istiyoruz ama buaralar beklemedeyiz ne olcagımız belli değil güzel haberlerini bekliyoruz sebnemcim

benim 2 tane öğretmen arkadasım var 2side hamile ve yaza geliyor dogumları yanlıs bilmiyorsam 2 ay dogumdan önce 2 ay dogumdan sonra izin veriyorlar bide yaza gelirse ne güzel olur

seni anlıyorum yarenka cok yogunsun

bebek güzel bizde istiyoruz ama buaralar beklemedeyiz ne olcagımız belli değil güzel haberlerini bekliyoruz sebnemcim

benim 2 tane öğretmen arkadasım var 2side hamile ve yaza geliyor dogumları yanlıs bilmiyorsam 2 ay dogumdan önce 2 ay dogumdan sonra izin veriyorlar bide yaza gelirse ne güzel olur

seni anlıyorum yarenka cok yogunsun

en iyisi nisanda doğurmak, hazirana kadar izinlisin hazirandan sonra da 3 ay tatil bebiş 5 aylık olur okul açılana kadar, baktık olmuyor 2. döneme kadar ücretsiz izin alırım o zamana kadar da 10 aylık olur yeter o kadar bakmak:KK9:

en iyisi nisanda doğurmak, hazirana kadar izinlisin hazirandan sonra da 3 ay tatil bebiş 5 aylık olur okul açılana kadar, baktık olmuyor 2. döneme kadar ücretsiz izin alırım o zamana kadar da 10 aylık olur yeter o kadar bakmak:KK9:

bayanlar için en güzel meslek bence ögretmenlik inş dediğin gibi olur canım

kızlar nasılsınız ???
gülpembecim cnm orda zor oluyordur sizin için ama napıcaksın yurtdışında olunca öyle

kızlar nasılsınız ???
gülpembecim cnm orda zor oluyordur sizin için ama napıcaksın yurtdışında olunca öyle

ben iyiyim canım misafirim gelcek yemek hazırlıyorum :KK9:

evet normalde türkiyede bayramlarla aram yoktu herkesi bir telaş alırdı benim telaslarım yoktu ama burdada bi garip oluyor hersey 10 kasımda bile kötü hissettim kendimi :KK5:

günaydın canım sen nasılsın yarından sonra size hep tatil ne güzel biz burda hiç birşey anlamıyoruz tatilmiş bayrammış:KK5:

evet tatlım bugün tatilim başladı yarını iple çekiyorum sabah geç kalkacağım diye:KK9: sen de alışmaya çalış canım ya biliyorum zor ama sonuçta sevdiğin insanla berabersin onun için oralara gittin bence değer yani

evet tatlım bugün tatilim başladı yarını iple çekiyorum sabah geç kalkacağım diye:KK9: sen de alışmaya çalış canım ya biliyorum zor ama sonuçta sevdiğin insanla berabersin onun için oralara gittin bence değer yani

oh negüzel vala canım güzelce dinlenn ben halimden memnunm bianlık öle geliyor işte

iyiyim canım bayram güzel geçti pazartesiden perşembeye kadar annemlerdeydik perşembe evimize geldik 2 gündür de bol bol yatıyoruz tam bayram yani bizim için:) sen nasılsın neler yapıyorsun

oh vala ne güzel bi hafta rahat geçmiştir eşin iyi kalmıs kolay kolay bi erkek kalmaz
ben iyiyim aynı benm bi değişiklk yok

oh vala ne güzel bi hafta rahat geçmiştir eşin iyi kalmıs kolay kolay bi erkek kalmaz
ben iyiyim aynı benm bi değişiklk yok
yok canım ya eşim sağolsun hiç sorun yapmaz hatta kalmak istersen kalalım dedi ama ben istemedim orda olunca dinlenemiyor insan, habire misafir geliyor:)

X