Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cnm benim ben öyle demek istemedim :) opuyorumnanaktan

gel yaz tabiki seni merak edicez ama dinlen dimi azıcık aaaaaa :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

cnm bende lavanta kesesi hazırlıycam kısmetse çerez kesesi aldım onları kına dağıtmıycam

al al ne güzel olur türküler piyanist olmucak mı???

ay ne düşünüyorsun sempatiksalakcinni ıslak mendil kaydirigubbakcemile3

ee kim yakıcak kına nı ? ay ne çok soru sordum bu gece zemuszemus

yok canım piyanist falan olmayacak davul zurna ve cd olacak. kınayı kimin yakacağını daha bilmiyorumkaydirigubbakcemile3 annemler biliyordur ama hiç sormak da aklıma gelmemişti dur yarın sorarım:)
kayınvalidemler de evde kalmayacakmış:lepi: çok mutlu oldumkaydirigubbakcemile3 çeyiz yerleştirirken yengeme sordurttum kayınvalidem dedi aaa olur mu öyle şey yeni gelinin evinde kalınır mı sempatiksalakcinni ben de içimden tabi kalınmaz canım dedim:)

yok canım piyanist falan olmayacak davul zurna ve cd olacak. kınayı kimin yakacağını daha bilmiyorumkaydirigubbakcemile3 annemler biliyordur ama hiç sormak da aklıma gelmemişti dur yarın sorarım:)
kayınvalidemler de evde kalmayacakmış:lepi: çok mutlu oldumkaydirigubbakcemile3 çeyiz yerleştirirken yengeme sordurttum kayınvalidem dedi aaa olur mu öyle şey yeni gelinin evinde kalınır mı sempatiksalakcinni ben de içimden tabi kalınmaz canım dedim:)

olsun cnm yine güzel geçerkaydirigubbakcemile2

sor sor ben bilmiyorum kim yakıcak kınamı ondan sordum :)))

aaa iyimiş kayınvaliden çok sevindimmolumunekankayizsmilehihoyyyt

kalınmaz zaten kalsalardı eminim sonradan problem çıkardı

olsun cnm yine güzel geçerkaydirigubbakcemile2

sor sor ben bilmiyorum kim yakıcak kınamı ondan sordum :)))

aaa iyimiş kayınvaliden çok sevindimmolumunekankayizsmilehihoyyyt

kalınmaz zaten kalsalardı eminim sonradan problem çıkardı

evet kesin problem çıkardıkaydirigubbakcemile3
lavanta kesesi ne oluyor canım hiç duymamıştım

cnm valla onu ben uydurdum ::):)

normalde kuru kına kesesi yapılıyorya ben öyle yapmak istemedim sonuçta isteyen orda yakıverir elin

öyle küçük bir hediye gibi hazırlıycam kısmetse

bizim 100 kişi olucak kına

cnm valla onu ben uydurdum ::):)

normalde kuru kına kesesi yapılıyorya ben öyle yapmak istemedim sonuçta isteyen orda yakıverir elin

öyle küçük bir hediye gibi hazırlıycam kısmetse

bizim 100 kişi olucak kına

anladım canım. biz orda kınayı az hazırlayacağız sadece benim için yapacaklar, misafirlere de keselerle dağıtılacak. biz nişanı evde yapmıştık 100 kişiydik, kınada yer tuttuğumuz için 200 kişi bekliyoruzkaydirigubbakcemile3
neyse tatlım çıkıyorum artık. hadi sana iyi geceler öpüyorumopuyorumnanaktan

anladım canım. biz orda kınayı az hazırlayacağız sadece benim için yapacaklar, misafirlere de keselerle dağıtılacak. biz nişanı evde yapmıştık 100 kişiydik, kınada yer tuttuğumuz için 200 kişi bekliyoruzkaydirigubbakcemile3
neyse tatlım çıkıyorum artık. hadi sana iyi geceler öpüyorumopuyorumnanaktan

işte cnm ben misafirlere kına kesesi istemiyorum kimse kullanmıycak diye

inşallah güzel geçsinde cnm opuyorumnanaktan

iyi uykular iyi geceler yarenkacım Şeniz

kıslar meraba nasılsınızz ben buaralar yogunum ama gelinliğimin resmini cektimmm :) aksama eklerim

cnm benim üst kısmına bayıldım alt tarafıda hoş ama duvak falan çok güzel olmuş çok yakışmış cnm sana :nazar: güle güle giy bitanem :1hug:

cnm benim üst kısmına bayıldım alt tarafıda hoş ama duvak falan çok güzel olmuş çok yakışmış cnm sana :nazar: güle güle giy bitanem :1hug:

cok tesekkürler canım begenmene sevindim bi omuzlarıma duvakdaki taslardan gelcek damat beyin istediği büyük olarak ekleyebilsem teske ekleyemiyorum daha net gözükür düğünümüzde hepimiz mutlulukla giyeriz inş:nazar::1hug:

olsun cnm böylede çok hoş gözüküyor amin cnm inşallah :Saruboceq: bütün damatlar sorunlu napalaımkaydirigubbakcemile3

X