Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bir daha gelebilirmiyim cnm istanbula bilmiyorum ama kısmet bakalım

ee tabi evlenince rahat olamıyacağız ondan güzel geçirmek gerek günleri olumunekankayizsmile

yok cnm ya benimde öyle düşüncelerim yok her evlilikte problemler oluyor sonuçta kötü giden ilişkilerimizi evliliğe taşımıyoruz o yüzden pek sanmıyorum ama allah korusun tabi :Saruboceq:

evet ben de öyle düşünmüyorum zaten uzun süreden beri birbirimizi tanıdığımız için sorun çıkmaz inşallah:Saruboceq:
gerçekten canım ya istanbula gelince buluşalım, 20 hazirandan sonra gelebilirsinkaydirigubbakcemile3

evet ben de öyle düşünmüyorum zaten uzun süreden beri birbirimizi tanıdığımız için sorun çıkmaz inşallah:Saruboceq:
gerçekten canım ya istanbula gelince buluşalım, 20 hazirandan sonra gelebilirsinkaydirigubbakcemile3

inşallah cnm hiç problem çkmaz :Saruboceq:

off ya bak şimdi pişman oldum keşke daha önceden konuşsaydık pazar günü geldim yarın gidicem görüşürdük bir gün bir daha gelebilme şansım yok gibi çünkü kardeşimin dersler bitti sınavlara gelip gidecek birde düğün telaşı :sinifsinif:

bir yarınım var oda öğleden sonra bursaya dönücem benneyaptımki

inşallah cnm hiç problem çkmaz :Saruboceq:

off ya bak şimdi pişman oldum keşke daha önceden konuşsaydık pazar günü geldim yarın gidicem görüşürdük bir gün bir daha gelebilme şansım yok gibi çünkü kardeşimin dersler bitti sınavlara gelip gidecek birde düğün telaşı :sinifsinif:

bir yarınım var oda öğleden sonra bursaya dönücem benneyaptımki

keşke aklına gelseydi canım yaa dün de bugün de boştum, neyse inşallah bir gün tanışırız tatlımkaydirigubbakcemile5
ben çıkıyorum artık şebnemcim sana iyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

keşke aklına gelseydi canım yaa dün de bugün de boştum, neyse inşallah bir gün tanışırız tatlımkaydirigubbakcemile5
ben çıkıyorum artık şebnemcim sana iyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

keşke cnm ama geçti napalım benneyaptımki

inşallah cnm tanışırız bir gün opuyorumnanaktan

iyi geceler yarenkacım iyi uykular yarın görüşürüz boshayallersmileolumunekankayizsmile

evet canım maalesef merdivenden düştümkaydirigubbakcemile3 tam gelinlik provası bitti çıktık düştüm :)
dur resim ekleyeyim bak bakalım nasıl olmuş

gördüm gelinliğini çok güsel canım çok mutlu olursun işlaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
nasar boncugu iyi fikir ALLAH tamamına erdirsin canım ay çok mutlu oldum senın adına darısı başımıza artık yerimseniben

[B[/B]

gördüm gelinliğini çok güsel canım çok mutlu olursun işlaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
nasar boncugu iyi fikir ALLAH tamamına erdirsin canım ay çok mutlu oldum senın adına darısı başımıza artık yerimseniben

[B[/B]

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan inşallah sen daha güzelini diktirirsin

aldım cnm gelinliğimi çok şükür evimde artık zemuszemus

hazırlıklarda pek bir değişiklik yok :umursamaz:

senin nasıl gidiyor ??

evet okudum canım belkide cevahire gördük birbirimizi hiç farketmedik olsun dünya ufaktır a.s.

cnm belkide gördük :)) bugünde gittim gelmeden önce

bi daha ki sefere kısmetse

benim görümcem yok cnm bu arada erkek kardeşi var nişanlımın

cnm belkide gördük :)) bugünde gittim gelmeden önce

bi daha ki sefere kısmetse

benim görümcem yok cnm bu arada erkek kardeşi var nişanlımın

bugun yoktum kaydirigubbakcemile3 işte kısmetse bu pazar yine orda olucam istediklerimi alıcam zemuszemus
teskeee benmde görümcem olmasaydı:gitme:

aldım cnm gelinliğimi çok şükür evimde artık zemuszemus

hazırlıklarda pek bir değişiklik yok :umursamaz:

senin nasıl gidiyor ??

oh süper demek gelinlikte tam :1hug:

beni sorcak olursan benden rahatı yok :1rolleyes:ekime daha çok var ama annem yavaştan başladı kafamçokkarıştı

iyim cnm geldim bursaya dün dedim yarenkayada keşke ayarlasaydım da görüşseydik istanbula geldiğimde benneyaptımki

hı hı bende okudum geçmişi yarenkanın gelinliğinide gördüm süper:dance:

kıslarrr görümceleriniz varmı?

bi görümcem bi kaynım var hihoyyyt

X