Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

flamekiss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.301
33
37
bakındım bakındım ağustos ayı yok, çünkü ağustosun 11'i ramazan galiba; ama ağustos da bi ay dimi bayanssulusmile
herkesin ayı var da bizim yok mu,
benm düğünüm 8 ağustosta kıslar var mı bana gelin arkadaşlar??
hadi bakalım ağustos gelinleri ne durumdayız, gelin kaynatalım zemuszemus

cigdemelim bacım çok sağol
bilgencim teşekkür ederim tatlım, amin inşalah, da burada tek ben mi ağustosta evleniyorum yaaa

aaa inanamıyorum sonunda ağustosta evlenen birini buldum oleyyy:) bende 7 ağustosta evleniyorum tatlım ayy çok mutlu oldummm:)))opuyorumnanaktan

hayırlı olsun kızlar tam ramazan üstü olduğu için tek kalmışsınız burda temmuz gelinlerinin arasında da görmek isteriz sizi gelin katılın bizee :)

aaa inanamıyorum sonunda ağustosta evlenen birini buldum oleyyy:) bende 7 ağustosta evleniyorum tatlım ayy çok mutlu oldummm:)))opuyorumnanaktan
bende çok mutlu oldum cnm, benmki de 8 ağustosta, ben kpss'gircm diye araya ancak bu şekilde zaman koyabildik... ramazana denk geliyo ama olsun
neler yapıosun bakalım, hazırlıklar ne durumda .. zemuszemus

şaka yaptım kuzum anlayışına sığınarak teşekkür ederim olumunekankayizsmile

ay ne bilim zaten çalışıyoruz ya nolcak benim aklıma gelmediydi hihoyyyt
zaten kocişim yanımda olsun , o bana yeter kaydirigubbakcemile3 gece ya da gündüz fark yaratmaz kaydirigubbakcemile2
dediğin gibi zaten balayımızı daha sonra düşünüyoruz, ramazanda çalışck, öyle olunca da pek problem olmaz heralde aklinialirimsmile

hayırlı olsun kızlar tam ramazan üstü olduğu için tek kalmışsınız burda temmuz gelinlerinin arasında da görmek isteriz sizi gelin katılın bizee :)
teşekkürler tatlım ben kismeyi bulamayınca oraya gelmiştim zaten :)))

bende çok mutlu oldum cnm, benmki de 8 ağustosta, ben kpss'gircm diye araya ancak bu şekilde zaman koyabildik... ramazana denk geliyo ama olsun neler yapıosun bakalım, hazırlıklar ne durumda .. zemuszemus

Biz de seneye düşünoduk aniden karar verince( dedik niye bekliyoruz 7 sene beklemişiz zaten:))) izin durumları nedeniyle ağustosa kaldı.Hazırlıklar içinde kaybolmuş durumdayım ben, hem iş hem ne eksik diye düşünmekten..Senin nasıl gidiyor canım, neler yaptın??

bizim de bu yaz demiştik ama kpss'yi hiç düşünmedik, bende sınavdan 20 gün sonra filan olsun deyince tarih burayı buldu :uhm:
şimdi pek birşeye başlamadık tatlım ama büyük bölümü de bitti gibi; biz nişanlımla beyaz eşyaları beğendik aldık, yerinde duruyolar, istediğimiz vakitte mağaza gönderecek, ama henüz evi tutmadık, ayrı şehirlerdeyiz, ama o da hallolur inşallah .. gelinliğimi aldım, kınalığımı da ama daha provalarım yapılmadı, nişanlıma da nişanda damatlık aldı ailem ona ayrı bir takım almıcaz çünkü subay olduğu için her yerde resmi kıyafetleri var, boşuna masraf olmasın dedik, sadece gelinliğe uygun bir iç verecekler, zaten nişanda da damat gibiydi aşkım :nazar: işte buydu damatlık
28320_425224863783_540503783_5415304_640464_n.jpg

çok da eşya almayı da düşünmüyorum, kalabalık sevmiyorum ben pek :bbo: bakalım artık... zaten gelişmeler oldukça yazarım burdan ..
sizde durumlar nedir canım

Güzelmiş damatlık:))) Biz de daha ev tutmadık haziranda bakmayı düşünüyoruz.Salona köşe koltuk, yemek masası,yaşam ünitesi aldık.Yatak odası takımı aldık,mobilyacıda duruyor.Beyazeşyaları da temmuzda alıcaz.Pek bi çeyizim yoktu, harıl harıl onlarla ilgilendik annemle.Schaferın kampanyasından yemek takımı,tencere takımı,çatal-bıçak takımını aldık.ışte uyku seti,yastık,yorgan,nevresim takımları,yatak örtüsü,bornoz takımı aldık.Günlük çatal-bıçak ve yemek tabağı, kahvaltı tabağı aldım 6 tane.Kına gecesi için kına elbisemi aldım,bindallımı aldım,kına keseleri,kuruyemiş paketleri,kına tepsisi,sepeti,tülbentler filan onları aldım.Gelinliğim dikiliyor,pazartesi provam var.Gelinlik ayakkabımı aldım.Davetiyelerimiz de basılıyor.ışte böyleeee tatlımmm şimdilikk bunlar var.:içelim:

Güzelmiş damatlık:))) Biz de daha ev tutmadık haziranda bakmayı düşünüyoruz.Salona köşe koltuk, yemek masası,yaşam ünitesi aldık.Yatak odası takımı aldık,mobilyacıda duruyor.Beyazeşyaları da temmuzda alıcaz.Pek bi çeyizim yoktu, harıl harıl onlarla ilgilendik annemle.Schaferın kampanyasından yemek takımı,tencere takımı,çatal-bıçak takımını aldık.İşte uyku seti,yastık,yorgan,nevresim takımları,yatak örtüsü,bornoz takımı aldık.Günlük çatal-bıçak ve yemek tabağı, kahvaltı tabağı aldım 6 tane.Kına gecesi için kına elbisemi aldım,bindallımı aldım,kına keseleri,kuruyemiş paketleri,kına tepsisi,sepeti,tülbentler filan onları aldım.Gelinliğim dikiliyor,pazartesi provam var.Gelinlik ayakkabımı aldım.Davetiyelerimiz de basılıyor.İşte böyleeee tatlımmm şimdilikk bunlar var.:içelim:

oo siz baya halletmişsiniz cnm :nazar: benm daha ev yok ama biz beyaz eşyaları bitirdik, oturma odasını aldık,bi de halılarımız tamam; benm çeyizim fazla fazla var, çok şükür hiç eksiğim yok, kütahyanın 12 kişilik yemek tkımı, tunadan çatal-kaşık, özdilekten nevresimlerimi bornozumu filan odur budur hepsini aldım, zaten çeyizlerim giderken çekerim,
benm de kınalık ve gelinliğim alındı ama provalarım yapılmadı, bindallımı filan bu aralar bakcaz, hallederiz inşallah, allah cümleeten kolaylık versin canım.. kaydirigubbakcemile5

Kizlar slmlar
bende 02 AGustos´da gelin olacagim insallah.

Ilk basta 07 AGustos düsündük, ama heryer dolu oldugu icin 02sine aldik....

Kizlar slmlar

aramıza hoşgeldin tatlım, biz ağustos gelinleri özeliz,az kişiyiz, ohhh, sakin kafa, burda rahat rahat içimizi dökebiliriz kaydirigubbakcemile5

oo siz baya halletmişsiniz cnm :nazar: benm daha ev yok ama biz beyaz eşyaları bitirdik, oturma odasını aldık,bi de halılarımız tamam; benm çeyizim fazla fazla var, çok şükür hiç eksiğim yok, kütahyanın 12 kişilik yemek tkımı, tunadan çatal-kaşık, özdilekten nevresimlerimi bornozumu filan odur budur hepsini aldım, zaten çeyizlerim giderken çekerim,
benm de kınalık ve gelinliğim alındı ama provalarım yapılmadı, bindallımı filan bu aralar bakcaz, hallederiz inşallah, allah cümleeten kolaylık versin canım.. kaydirigubbakcemile5

sağol canım sende çoğu şeyi halletmişsin maşallahhh Valla hepimize kolaylık versin

Kizlar slmlar

Oooo süper canım hayırlı olsunnnn mutluluklar, nasıl gidio hazırlıkların senin

X