2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

canım çok tatlı çıkmışınız ya şu tişörtleri nerden buluyosunuz ya bı ben bulamadım yok buralarda...
Teşekkürler teyzesi.Walla bende ist. görmüştüm 50 tl di gebe ve ebru hamilede çok pahalı gelmişti.tesadüfen hamile kıyafeti satan bi yerde 1 tane buldum 20 tl ama. lcw de var artık hamileler için internet sitesindede var.Ama bizim burda yok.her yerde varmı bilmem

hepinize maşallah:nazar:
rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
bende geçen ağustos ayında tattım o muhteşem duyguyu..
annelik bambaşka...

url]

kendisi yeniüye olduğu için resim yükleyemiyor ben onun yerine yaptım..

güzell anneler hepinize maşallahhh

kızlar günleri azalttık walla 7,8,9....derken 26,27,28,29 hafta diye gidiyoruzzzmelekerimize kavuşmak için az kaldık inşallah hepimiz sağsalim kucaklarımızdada fotolarımızı eklerizz

maşallah hepinize
ay hiç kilo almamışsınız siz ne güzel sadece göbiş var basenler falan incecik özendim valla size:sinifsinif:

bb0eb2c3.jpg

26+0 kızım, kilomuz toplam 8 kg.
yanlız herkes göbüşüme erkek diyor,doktorum 4 tür kız diyor...:)

Son düzenleme:
maşallah meltemcim göbüşünede bebişinede ayyy ne tatlı çıkmış kızınnn :)

sana ayriyetten maşallah sadece göbüşten ibaretsin ne güzel :))):lepi:

Teşekkür ederim arkadaşım. Şimdilik eski pantolonlarımın hepsini giyiyorum ama üstler için aynı şeyi söylemek mümkün değil. :umursamaz:

Son haftalarda inanılmaz kg. alınıyormuş bakalım neler olacak :CüvCüv:

Teşekkür ederim arkadaşım. Şimdilik eski pantolonlarımın hepsini giyiyorum ama üstler için aynı şeyi söylemek mümkün değil. :umursamaz:

Son haftalarda inanılmaz kg. alınıyormuş bakalım neler olacak :CüvCüv:

seninle haftalarımız aynı nerdeyse benim göbüş aldı başını gitti nerde eski pantolanları giymek mümkün :KK43: ama herşey oğluşlar için inan hiç gözümde değil valla:CüvCüv:

31+3 günlük halimiz

bu kahvaltıdan önceki göbüşümüz
153c24c4.jpg

buda kahvaltıdan sonraki göbüşümüz :)
3dac3039.jpg

X