2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

Bu da benim göbişin son hali . hihoyyyt hihoyyyt

6f16d502.jpg

ay maşallahhh canım yaa çok güzelll :nazar::nazar:
tüm annelerin göbüşlerine de göbüş içindeki böbüşlerinedee kocaman bir maşallahh :nazar::nazar::nazar:

Aaaa ne güzel göbeğin var senin öyle, maşallah. Kaç kilo aldın sen bakim, sadece göbek var gibi duruyo. opuyorumnanaktan

ayyy utandırıyorsunuz beni şekerim ama ben ben ben sölesemmiiiii hihoyyyt tam tamınaaa 18 kiloyu devirdim canım yaaa :))) çok zayıftım allahtandaa çok absurd durmadı ama aldım yani kaydirigubbakcemile2 ahh ahhhhh

ayyy cok tatllı olmussun canım...ben camız gıbı oldum soylemesı ayıptır :KK43:20 kılo aldımda yururken penguen gıbıyım :KK43:

Canımcım çok sağol, benim abimin eşi de hamile, benden 2 hafta önde şuan 38.haftasında ve toplamda aldığı kilo 25 ve daha da gidiyo gibi.. Ona rağmen doktor normal doğum görünüyo demiş.Bence kilo çok sorun değil kuzum, bebelerimiz sağlıklı gelsin de.. kilolar gider elbet!
:emir_bebek:

maşallah canım çok tatlı görünüyorsunuz :nazar:
Canımcım çok sağol.Öpüyoz seni Duru'mla zemuszemus
maşallah gurbetcim allahım nazarlardan korusun senide meleğinide :))

Canımsın, çok sağol.. Ayy bi de enine çizgili almışım yauw, evde farkettim, hastane için pijama takımlı almıştım, nolur nolmaz bi de bu şekilde aldım! :CüvCüv:
MAŞLLAH NE GÜZEL OLMUSSUN :):nazar::nazar:

Sağol kuzum benim Hamişlik güzel şey ya, doğumdan sonra yadırgarmıyım acaba, bebeğin karnımda olmasına alıştım mı ne :KK1:

maşallah şekerim sanada bebişinedeeee çok yakışmış hamişlik vallaaaa :nazar::nazar::nazar:

Hamişlik güzel şey valla, çok sağol canım benim! Rahat bi hamişlik geçirirsem 2 yıl arayla bi tane daha istiyom diyodum! ve evet istiyorum. Bakalım doğum anımda hayırlısıyla iyi geçti mi,tamamdır
:KK1:

Hamişlik güzel şey valla, çok sağol canım benim! Rahat bi hamişlik geçirirsem 2 yıl arayla bi tane daha istiyom diyodum! ve evet istiyorum. Bakalım doğum anımda hayırlısıyla iyi geçti mi,tamamdır
:KK1:

inşallah canım allah gönlüne göre verir opuyorumnanaktan

ama ben senin kadar değilim kaydirigubbakcemile3 allah evlatlarımıza hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin ama bir daha kaza kurşunu olmadıkça yok :KK1:

X