2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

eee naptin gezdinizmi kuzeninle
iyidir canim namazi kilip yatacagimda kalkamiyorum pc basindan sırnaşık şey

sorma ya okadar gezdimki bu hafta para mara kalmadi...

ferhatinki dogum günün kutlu olsun!

hediyelik biz cikolata kahve ve sampuan götürüyoruz... eli bos gitmek olmus herez birseyler bakiniyor... cok yakinlarimiza tabi baska hediyelerde götürüyoruz

25 oldukkocadik kocadikkaydirigubbakcemile3

canim sen evleniceksin heyecanda vardir bosver hediyeyi kendi esyalarini goturmeye bak.

Niye böyle gonular aciyorsunuzki:1closedeyes:

Beni catlatmak icin deelmi???senağlama

Biz gidemiyoz bu sene...mafoldumben

Cok özledimmmmmturkbayragi

sende seneye gidersin insaallah canim turkbayragiturkbayragi
bende bendesenağlama

ben denedim simdi bende olmuyor ama benneyaptımki:çok üzgünüm:
hem canim bizde ö harfi var zaten..a.s

aa öylemi bizde niye yoooookkk ya ugrastiriyorlar beni senağlamakaydirigubbakcemile3

heh parasiz gez simdikaydirigubbakcemile3

25 oldukkocadik kocadikkaydirigubbakcemile3

canim sen evleniceksin heyecanda vardir bosver hediyeyi kendi esyalarini goturmeye bak.

pehhh bende 30 40 falan sandimmdiii (30 weya 40 yasindaki hanimlar mesajimi görmemezlikten gelinn):roflol:
wallahi dusunmuyorum ablacim hic onlar bana alsinlar nasil olsa gelinim kaydirigubbakcemile3

meryem03 tesekkurler tatlim.

hediye bazi arkadaslarim sampuan goturdu gecen sene akrabalari diyormus ki sampuan burdada var niye getirdiniz ki dalgami geciyonuz demisler:):):)

sen gelde simdi boyle birine hediye gotur.elin bos git daha iyi yer kaplamasin kendine esya getirirsin .

gulsum sultan olsun canim insallah sizde seneye gidersiniz.
bak ben 7 yildan sonra ilk defa gidiyom. sen kac yildir gitmedin:)gidersin insallah.

tiamom tesekkur ederim hayatim.

7 sene nasil dayandin be güzelim..??

Gerci kismet olmadimi olmuyor degilmi?

Ben gecen sene gittim canim ama yinede burda kalmak cok koyuyuor insana...herkes izine hazirlaniyor sen öyle baka kaliyorsun...kismet ne yapalim.benneyaptımki

Kizlar isinize karismak gibi olmasin ama benden size bir tavsiye...ne olur kendinizi kimseye yedirmeyin...aman sunu alayim bunu götüreyim diye ne paranizi nede kendinizi harcamayin...kimse deger kiymet vermiyor...ben kimseye bir igne götürmüyorum artik.

Sadece kaynanama götürürüm cünkü kadincagiz valiz dolusu gönderiyor bana ve cocuklarima...bana yapana can feda bana yapmayana nahhh ..anladiniz siz onusengözlerimebaksanab

Tüm gidenlere hayirli yolculuklar...allah yolunuzu acik etsin..güle güle gidin güle güle gelin insallah....:Saruboceq:
Türkiyeme benden selam söyleyin...turkbayragi

ben yatmaya gider kizlarr hayirli geceler hepinize öpüldünüz..opuyorumnanaktan

canim benim ailem yanimda yani annem babam bulundugum ulkede turkiyede sadece baba tarafim var.cok hasretlik cekmedim ailem yanimda oldugu icin sansliyim.gitmedik isterdim ama nasip olmadi.simdi iste gidiyorum herhalde uzaydan gelmis gibi olucamdelikafadulden en korktugum sey ise kandirilmak orada.

iyi geceler sürmeli..

valla kiymet bilen iki üc kisi var en fazla... birde bizim cok götürdügümüz diyabet sekeri seker hastalarina veriyoruz cok makbule geciyor burda fiyati 1-2 euro tr de pahali bildigim adariyla eczaneden aliniyor

bende cok heyecanliyim..... sengözlerimebaksanab
40 gun kaldi sonra insallah ben ucakla gidebilirim belkii insallah tabi ben arabayla gidince ruh gibi geziniorumm yolculuga dayanamiorum migdem felan bulanioo of insallah ucak bileti cikar....... :Saruboceq:
ve Turkiye dogum gunum olucak insallah cok $ansliyim.... :sm_cool:
ayrica FERHATINSIRINIYIMBEN dogum gunun kutlu olsun ablacim.. :1hug:

canim bende yaklasik 40 gün sonra gidiyorum
ve benimde dogum günüm orda olacak kaydirigubbakcemile5
sen nereye ucuyorsun ? veya gidiyorsun :)

canim bende yaklasik 40 gün sonra gidiyorum
ve benimde dogum günüm orda olacak kaydirigubbakcemile5
sen nereye ucuyorsun ? veya gidiyorsun :)

ne guzel cok $ansliyiz.. sırnaşık şey
Allah kismet ederse Ankaraya ... kaydirigubbakcemile2
yha sen canim?

Son düzenleme:
ben yine geldim kizlar yatacaktim wazgeçtim sırnaşık şey
dogum günlerinizi trde kutlarsiniz artikk benim dogum gunumde 10 temmuzda
bu arada kizlar sirine66 özkizkardesim oliyiiirr.. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…