2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

ay canim ya ben cok heyecanliyim 7 yil aradan sonra ilk kez gideceigim :):)
ama cok korkuyorum ucak korkusu basladi havaalnindan donmesem iyidir.biletimde yanar 1500$ odedim yahu

ay canim ya ben cok heyecanliyim 7 yil aradan sonra ilk kez gideceigim :):)
ama cok korkuyorum ucak korkusu basladi havaalnindan donmesem iyidir.biletimde yanar 1500$ odedim yahu

ay canim benim baya uzun süre gitmemisin,
korkma merak etme birsey olmaz, bende cok korkuyorum, bir yandan ucaklara hayranim bir yandan korkuyorum
cok ilginc
nerde kaliyorsun ki bu arada 1500$ baya cokmus:1shok:
vede nereye ucuyorsun

cok uzakta canim almanya hollanda isvicre felan degil yani alaskada yasiyorum ben:):)buzullar ulkesinde
ankaraya ucuyorum insallah.

cok uzakta canim almanya hollanda isvicre felan degil yani alaskada yasiyorum ben:):)buzullar ulkesinde
ankaraya ucuyorum insallah.

aaaaaaaaaaaaaaaaa:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
oraya nasi lnicin gittin kizzzz
ay heycanlandim birden, ne yapiyorsun peki orda havalar pek sogukmu nasil
soru bombardimani basladi kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3benide guldurdun sagol.
canim benim anne tarafim hepsi buradalar 30 yildir yani ben burada yetistim dogdum buyudum.
ama turkiyeyi cok seviyorumturkbayragi
-45 dustugu oluyor yaz yok olsada 1ay kadar isi derecesi 30 ustune cikmiyor yazin.

:teytey::teytey:
ay canim ya nasil yasiyorsunuz orda ben soguu hic sevmem ya, burda 0 i düssün ben kat kat giyinirim artik,o rda olsam ne yapardim CADIARZU:sm_cool:
helal olsun size
sanirim senin ailende benim ailem gibi yillar öncesi is icin gelendlerden
ay cok heycanli ilk defa alaskada yasayan biriyle tanisiyorumvereliniortak
peki ordan direk ucus varmi?

kizlaaar az kaldi, safaklar git gide azaliyor turkbayragi, cok heycanlaniyorum, biz izin plani yapmaya basladk bile, nerelere gideriz neyapariz diye zemuszemus
ay kiz ferhatin sirini valla helal alaskada bile türk var desene, yahooooooooooooooo opuyorumnanaktan
ben oraya gitsem yeminle donar donar ölürüm, burda bile zor dayaniyorum, azicik hava sogusun kat kat giyiniyorum, huli81 in dedigi gibi sırnaşık şey

evet bizde sevmiyoruz ama alisiyorsun bunye artik zamanla normal kabulleniyor-tatlicadiarzu-bizde kat kat giyiniyoruz burda montlar felan ozel yapiliyor.cok soguk oldugu icin cok kalin dikerler kaliteli ruzgar gecirmeyen kumaslardan.

evet uzun yillar once gelmisler.annemin dayisi felan burada vefat ettisenağlamakim vefat ederse naasi turkiyeye ucakla yolluyoruz cunku herkesin son arzusu turkiyeye defnedilmekturkbayragi

direk ucus yok mesela soyle dusun ankaradan izmire gidecigim ordan ucaga binecigim.
onun gibi arabayla baska sehire gidiyorsun ordan havaalanindan ucaga biniyorsun. aktarmali oluyor 2 stop var. o yuzden 2gun suruyor turkiyeye gitmek:bbo:cok yoruluyorsun pestilin cikiyor.

evet cok az kaldi 11gun:sm_cool:ama ayni zamanda cok korkuyorum:çok üzgünüm:
sultanim turkun olmadigi memleket yoknaniknanikheryerdeler.

bizde marmarise gideceigiz azcuk gunes gormemiz lazim

haklisin valla bacim, türkün olmadigi yer yok. atlantik bileeeeee
ay alaska pardon
atlantik nerden cikti hahahahahaha :roflol:

allah kolaylik versin canim size, herhalde kk daki en uzak ülkede yasayan sen olsa gerek:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…