2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

Ayy sen heycanlisindir simdi. Peki Turkiyede mi Hollandada mi yasayacaksin? Yas kac bu arada. Dugun resimlerini isteriz ha

suan için pek heyecan yokta günler çok zor geciyorr..senağlama
6 ay Türkiyede kalacagim sonra geri gelecegim esimi getirmeye calisacagim olmazsa turkiyeye temelli gidecegimmafoldumben

dügün resimlerimi özelden atarim canima.s
ya$im 21 canim

suan için pek heyecan yokta günler çok zor geciyorr..senağlama
6 ay Türkiyede kalacagim sonra geri gelecegim esimi getirmeye calisacagim olmazsa turkiyeye temelli gidecegimmafoldumben

dügün resimlerimi özelden atarim canima.s
ya$im 21 canim

Hayirlisi olsun insallah. Simdiye kadar turkiyeye evlenipte giden arkadaslarimin hepsi geri dondu.
Kiz ben evde kaldim o zmn. Ben 20. Ortada daha ne damat var ne bisey.
kaydirigubbakcemile3

Hayirlisi olsun insallah. Simdiye kadar turkiyeye evlenipte giden arkadaslarimin hepsi geri dondu.
Kiz ben evde kaldim o zmn. Ben 20. Ortada daha ne damat var ne bisey.
kaydirigubbakcemile3

insaallah canim kismet..dogrudur wallahi inanirimmmkaydirigubbakcemile3
amann netcen kiss boswer wallahi bekarlik sultanliktir bakma ben safim ewleniyorum hihikaydirigubbakcemile3ama ewlenmeyi cok istiyorsan ikiz kardeslerimden birine alayim seni yas olarak biraz buyuksun ama olsunkaydirigubbakcemile3

insaallah canim kismet..dogrudur wallahi inanirimmmkaydirigubbakcemile3
amann netcen kiss boswer wallahi bekarlik sultanliktir bakma ben safim ewleniyorum hihikaydirigubbakcemile3ama ewlenmeyi cok istiyorsan ikiz kardeslerimden birine alayim seni yas olarak biraz buyuksun ama olsunkaydirigubbakcemile3

Kiz dur daha dun ayrildim ben mafoldumben
Saka bi yana. Biraz kafa dinlicem..

merhaba gurbetci arkadaslar

bizim yolculuk 1 augustosta basliyor insallah arabayla önce bursa sonra afyona, kusadasina birde nasip olursa karadenize düsece yollarimiz... birde ramazanlik giriyor ordayken

bizim yolculuk 1 augustosta basliyor insallah arabayla önce bursa sonra afyona, kusadasina birde nasip olursa karadenize düsece yollarimiz... birde ramazanlik giriyor ordayken

Hosgeldin canim naber ?

hayirli gidin canim..opuyorumnanaktan

sen gec cikiyormussun canim. iyi gezmeler simdiden canim.

hosbulduk canim iyilik nolsun bir haftadir girmiyordum kuzenim bendeydi bugün gitti bir buraya bakiyorum birde derslere...

senden naber?

hosbulduk canim iyilik nolsun bir haftadir girmiyordum kuzenim bendeydi bugün gitti bir buraya bakiyorum birde derslere...

senden naber?

eee naptin gezdinizmi kuzeninle :eek:
iyidir canim namazi kilip yatacagimda kalkamiyorum pc basindan sırnaşık şey

hosgeldin $irincigim : )
dogum gününmüs heralda oyle yaziyor dogruysa yeni ya$in hayirli olsun canim.. opuyorumnanaktan

Sürmeli sana bisey sormak istiyorum canim
ama sakin yanlis anlama..
sadece merak ettigimden soruyorum..
bizim klavyelerde türkce karakterlerin bazilari yok,
ama sende var, nickinin altindaki cok özledim yazisi
ve bazi mesajlarinda o harfleri nasil kullanabildin canim ?:uhm::uhm:

Sürmeli sana bisey sormak istiyorum canim
ama sakin yanlis anlama..
sadece merak ettigimden soruyorum..
bizim klavyelerde türkce karakterlerin bazilari yok,
ama sende var, nickinin altindaki cok özledim yazisi
ve bazi mesajlarinda o harfleri nasil kullanabildin canim ?:uhm::uhm:

yok tatlim neden yanlis anlayim :)

bakAltGr ile virgüle basinca ç oluyor..
AltGr sonra p'ye basinca ö oluyor
AltGr sonra y'ye basinca ü oluyor

yumusak g ile ı kopyalamadan nasil oluyor bilmiyorumsırnaşık şey

surmeli cok tesekkur ederim canim evet dogumgunum bugun yaslandim:):)

yazilarinizi okudum hakikaten hediye goturmekde bir dert yaw.giysi gotursem kimin bedeni nedir bilemiyom zaten orda turkiyede herseyin en iyisi var.bende buyuk ihtimalle cikolota kahve krem felan goturcem.

begenmezlerse kendileri bilir o kadar goturdugume sukr etsinler:):)

Niye böyle gonular aciyorsunuzki:1closedeyes:

Beni catlatmak icin deelmi???senağlama

Biz gidemiyoz bu sene...mafoldumben

Cok özledimmmmmturkbayragi

surmeli cok tesekkur ederim canim evet dogumgunum bugun yaslandim:):)

yazilarinizi okudum hakikaten hediye goturmekde bir dert yaw.giysi gotursem kimin bedeni nedir bilemiyom zaten orda turkiyede herseyin en iyisi var.bende buyuk ihtimalle cikolota kahve krem felan goturcem.

begenmezlerse kendileri bilir o kadar goturdugume sukr etsinler:):)

yok canimm her ya$in ayri güzelligi wardir.. ne kadar ya$landinnnnnsırnaşık şey ay çok kötüyüümmmmkaydirigubbakcemile3

dertki ne dert wallahi.. biz bu sene hiçbirsey götürmeyecegiz annemede kiziyorum birsey goturme diye.. kurban ederim wallahi götürdüklerimizi begenmiyorlar birak begenmeyi bi tesekkur bile etmiyorlar sanki biz mecburuz hediye getirmeye :eek:klava:

gulsum sultan olsun canim insallah sizde seneye gidersiniz.
bak ben 7 yildan sonra ilk defa gidiyom. sen kac yildir gitmedin:)gidersin insallah.

tiamom tesekkur ederim hayatim.

X