2009 temmuz hamişleri hastane çantanız hazırmı?

demetçimm hiç bir eksikk yokk hepsi birbirinden güzel ve düzenlii sağlıkla çıkın hastanenizden güzel güzel koklaşın inşallahh:asigim:

Demetcim herşeyin tamam sanırım ama sen üzerine incede olsa bi yelek veya hırka al tatlım sezeryandan çıkınca titreme oluyomuş bende koydum valizime.
eşin için pek hazırlık yapmamışsın ben eşim içinde iç çamaşırı çorap pijama takımı terlik ve fırçasını felanda koydum
Birde ufak bi makyaj çantası hazırlasan allık rimel yeter sanırım kan kaybından solgun olucaz malum..
Aklıma gelenler şimdilik bunlar tatlım :1hug:

kızlar yanınızaa bidee özellikle sezaryan olacaklarr humananın stel çayını alın anne sütünü arttırıcı ameliyattan 4 saat sonra içmeye başlayabilirsiniz sütün gelmesinde daha çabuk etki oluyoohihoyyyt

demetcım hepsı cooook guzel masallah hazırlıklar tamamkaydirigubbakcemile5

kızlar sızlerınde resımlerınızı beklıyoruzhihoyyyt

teşekkürler canımmkaydirigubbakcemile5

gamzecim şal alıcam birtane üstüme yelek hırka sevmem pek-tatlicadiarzu-

eşimin eşyalarını koymak istemedim onunkilerde hazır sayılır canım

ama tarak unutmuşum bak şimdi geldi aklıma:lepi:

kol çantamda vardı ufak bir makyaj çantası ondan koymamıştım fakat kol çantasını ne edecem hastanede yeni bir düzenleme yapmam gerekkk az önce ebus da uyardıkaydirigubbakcemile3

teşekkürler gamzemmmŞeniz

aklınıza gelenleri yine yazın kızlarrrrrrrrr uyaralım birbirimiziii:sm_cool:

diloşum haklısın çok iyi oluyor o
fakat benden bir uyarı
bebişi acaip uyutuyor haberiniz olsunnkaydirigubbakcemile3
sonra telaş yapmayın çocuk uyanmıyo diyeedelikafadulden
biz yapmıştık çünkü kardeşimdee çocuk tüm gün uyudu emziremedi bile uyandırıpta kardeşimm:roflol:
tabi bizde bi telaş meğerse çaydanmışşşş:roflol:

demetcimm harikaa çantanıza bayıldımm.. süperr walla.. hihoyyythaftaya dr dan sonra hazırlıcam bende. dün yıkadım ütüledim ama çantaya koymadım hem daha eksiklerimde var...

demetcimm harikaa çantanıza bayıldımm.. süperr walla.. hihoyyythaftaya dr dan sonra hazırlıcam bende. dün yıkadım ütüledim ama çantaya koymadım hem daha eksiklerimde var...

teşekkürler emelcimmmkaydirigubbakcemile5

yıkanmış ütülenmiş ya gerisi çok kolay ve zevkliiii:lepi:

hazırlayınca sende ekle tatlım birbirimizden örnek alalım eksiğimiz olmasınturkbayragi

teşekkürler emelcimmmkaydirigubbakcemile5

yıkanmış ütülenmiş ya gerisi çok kolay ve zevkliiii:lepi:

hazırlayınca sende ekle tatlım birbirimizden örnek alalım eksiğimiz olmasınturkbayragi

tabii ki eksiklerimi tamamlar tamamlamaz eklicem resimlerini....

demetcim çantan çok güzel olmuş mevlüt kıyafetinide ekliyeceğim demişsin ama göremedim.bende hazırladım çantamı ama resim ekleyemediğim için gösteremiyorum:çok üzgünüm:

bende ütüledim cekmeceye kaldırdım
cantanın içinde havasız kalıp kokmasın dedim
36-37. haftada cantaya koyarım artık

ilsucum çantada olursa acil bi durumda alır çıkarsınız ben koydum çantaya arada havalandırıyorum açıpta

ee ne zaman göstereceksin bize çekmicekmisin resimlerini

hayırlı doğumlar canımcım şimdidennnnŞeniz

demetcım cantanı ne guzel hazırlamıssın..güle güle gıyersınız ınsallah.
hastaneye bebek ıcın kac takım koydun canım?

demetcim çantan çok güzel olmuş mevlüt kıyafetinide ekliyeceğim demişsin ama göremedim.bende hazırladım çantamı ama resim ekleyemediğim için gösteremiyorum:çok üzgünüm:

teşekkür ederim canımŞeniz

mevlüt kıyafetimizi sohpet topiğine eklamiştim ama burdanda bakabilirsin teyzesii:içelim:

http://www.kadinlarkulubu.com/doguma-hazirlik/268309-prensesimin-karyolasi-dolabi-cicileri-14.html

sen neden resim ekleyemiyorsun canım istersen ben yardımcı olabilirimmmvereliniortak

demetcım cantanı ne guzel hazırlamıssın..güle güle gıyersınız ınsallah.
hastaneye bebek ıcın kac takım koydun canım?

teşekkürler rosemcimm:içelim:

valla sayıyla koymadım canım 1 takım hastane çıkışı var ama öyle çok parçalı değil
2 şer tane iç-dış zıbın ve patikli alt
2 alt üst şapka eldiven takım
1 de tulum koydum canım

fazla gelirse geri getiririz yeterki orada kirlenip kıyafetsiz kalmayalım diye düşündümvereliniortak

biz de hastane çantamızı hazırladık..........
misler gibi yıkadık önce hepsini tek tek sonra ütüleyip hazırladım.....
bazı eksikler var daha ama genel olarak hazırız artık...........
işte bizim hastane çantamızdakiler

meleğim herşeyin çokk güzelll sağlıkla kullanırsınız inşallah analı kızlıııŞeniz

roseminde dediği gibi çeyiz gibi olmuşş miss gibi görünüyoopuyorumnanaktan

yalnız karışık koymuşsun poşetlere hastanede zorluk çekebilirsiniz tatlım ayrı ayrı çanta yapacaksın değil mi bebişe ve sanahihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…