2009 temmuz hamişleri hastane çantanız hazırmı?

sen ne kullandın canımcımmmm yıkamak için...
ben hacı şakir lavanta bebek tozuyla,dalin yumuşatıcı aldım....
sadece emzirme sütyeni almadım ona da şuan için gerek duymadım laızm olursa alırım.
çünkü normal sütyene takıcam gögüs pedlerini...
bu ay sonuna kıyafetlerimizi yıkar ütüler çanta yaparım :)
fındık burunlu tombul oğluşuma :)

canım ben dalının sıvı deterjanını kullandım ama yumusatıcı kullanmadım beklıyoruz resımlerınızı tatlıma.s.

sonunda ben de çantamızı hazırladım içim rahat artık belki eksikler vardı ama hastane yakın gider alır gelirler çantamızın içine ne koyduğumu yazayım

1 adet büyük hastane çıkışı
1 adet küçük hastane çıkışı
1 adet battaniye
20 tane bebek bezi
biberon
emzik
patik
çorap
şapka
ıslak mendil
bebek taşıma çantası
bebek için bu kadar koydum gerekirse alınır

kendim içinde
pijama ve sabahlığı
havlu
terlik
sabun
emzirme sütyeni
bir kaç tane kilot

kızlar okuduklarım arasında hiç hasta bezi dikkatimi çekmedi bana hasta bezi al dediler doğumdan sonra iç çamaşırı hemen giyemezsin yatağa seresiniz ilk anda çok kanaman olur dediler

kızlar okuduklarım arasında hiç hasta bezi dikkatimi çekmedi bana hasta bezi al dediler doğumdan sonra iç çamaşırı hemen giyemezsin yatağa seresiniz ilk anda çok kanaman olur dediler

canım sanırım hastanede lazı oluyomus
ben almıcaktım ama almaya karar verdım
gecen gun kontrole gıttıgımde dogum yapan bı hastanın esınden almasını ıstedıler

Kızlar yaptığınız hazırlıklar çok güzel. Allah hayırlısıyla yavrularınızı kucağınıza almaayı nasip etsin. Bırşey hatırlatmak isstedim size bebişinize aldığınız kıyafetlerin ensede olan etiketlerini keserseniz iyi olacağını düşünüyorum. ıncecik tenlerini tahriş etmesin.

evet bizde ekleyelim çantalarımızı bakalımmmmhihoyyyt

sağlıkla zamanında gelsin kuzular inşallahhhopuyorumnanaktan

işte kızımın hastane çantası

ve içindekilerrrropuyorumnanaktan

bu resimde dikkatinizi çeken bişey varmı acebaaaa:roflol:

evettttt az sonrada kendi çantamla karşınızda olucam güzel temmuz annecikleriiiibuyrunnnnnnnnn

evet demtcim b gobus golgesi var resmde..kaydirigubbakcemile3..kacmaz yani:)

tatlım Allah saglıkla kullanmak nasib etsin hepsi harika ama biraz fazla koymamıssın hastane cantasına bebişin eşyalarını..

hadi bakalım senn cantanı beklioruz..:)

demetcim hayırlı olsun hastane çantan..ayyy içim bir garip oldu ya..hepimizin doğumu yaklaştı...ben de bir hazırlasam şu hastane çantasını evimiz badana yapılacak sonra temizlik,kızımın cicilerini yıkayacam ondan sonra çantasını hazırlarım artık..

senden de bişi kaçmıyor yani karennnkaydirigubbakcemile3
bende sonradan farkettim kaçak girmiş resme:roflol:

aminnn canım teşekkürlerrrŞeniz
canım fazla olsun az olmasın ilk zamanlar bebişler çok kirletiyorlar bide göbüş ilaçlanırken leke meke olursa aman temiz kıyafet olsun yanımızdada çok gelirse kullanmadan döner eve geri :içelim:

ayyyyyyy heyecan bastı:smiley-cool:

şimdi kendi çantamın resimlerini çekicembuyrunnnnnnnnn

demetim çok güzelmiş ağız mendilide koy canım ihtiyacın olucak

teşekkürler kikoşcummmŞeniz

koydum tatlım gözünden kaçmışşşkaydirigubbakcemile5
sadece kayınvaldemin yaptığı büyük bezler yok onlarıda alıp koyucam omuz içinna.s

ayyy teşekkürler ececimmmmŞeniz

çok işin varmış zaten badana deyince gözüm korktu bir an önce yap canım zaten ağırlaştık ayy nası yapıcaksın çabucak bitirirsin inşallah canımcımmŞeniz

bende daha hazırlamadım çanta filan.bu hafta hazırlıcam artık.çarşamba doktora gidelim sonra da çantamızı hazırlıyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…