2009 temmuz hamişleri hastane çantanız hazırmı?

benim kızımın çantası hazır çok şükürrrrrrr:lepi:

benim çantam hazırlanacak daha aslında hasta bezi hariç hepsi tamam..

aaaa kızlar çantalarımızı resimleyerek ekleyelim miiiidelikafadulden

hazırlayanlar başlasınnnnn:lepi:

ne gusel cantalarınız eksıklerınız bıtmıs.:hooray:
benım henuz cantam hazır degıl eksiklerim var cunku.
bu arada cantalarını hazırlayanlar resımlerını ve cantanın ıcıne ne koyduklarını koysa ne ıyı olur.alkisalkisalkis

kızlar ne güzel hazırlanmış çantalar delikafadulden
listeleriniz çok işime yaradı ekiklerimi not alıyorum :lepi:
biz de Alahın izniyle bi 30. haftamıza girelim 1hafta 10 gün sonra yani , o zaman tekrar açıcam listeyi , check etmek için sengözlerimebaksanab
ben yelpazeden ziyade masa üstü küçük bir vantilatör götürmeyi düşünüyorum .. klimayı benim ve bebeğin bulunduğu odada çalıştırtmıycam çünkü .. ve sezaryen olacağı için ameliyat kendi kendimi yelleyecek takatim olur mu blmem , yanımdakilere de saatlerde yellettirmek istemem şakkıdı
hastaneden çıkarken giymek için hamile penye pantolunum vardı , geçenlerde ekledğim resimde gydiğim siyah bir şey , onu giymeyi düşünüyorum .. sonradan , mesela seneye yaz gibi , giyemeyeceğim ( inşallah vercez ya bu kiloları delikafadulden ) eşofman tak. vb alıp kenara atmayı düşünmüyorum .. onun üzerine de göğüs altından pileli penyelerimden birini giyerim sanırım .. zaten gördüğüm tüm sezaryen çıkışlı anneler " ammman bir an önce eve gidelim de nasıl gidersek gidelim " telaşındaydılar ve kimsenin hastane sıkıntısı ve dikiş ağrılarından gözü bir şeyi görmüyordu valla :1no2:

hüzüncüm hepsi çok güzeller..çınarın çantası ne güzel öyle..senin cicilerinde çok güzel güle güle giyersiniz inşaallah oğluşunla sen..Şeniz

X