2009 temmuz hamişleri hastane çantanız hazırmı?

kızlar benim hastane çantam hazrı sayılır bugün baya bi hafiflettim işleri şimdilik koyduklarımı yazayımm kendim için
2 tane uzun gecelik
1 tane pijama takımı terlik
2 adet çorap
3 adet atlet
3 adet don:)
bi paket uzun orkit
bi tarak ayna kurdele
1 tane sütyen içimdede olacak giderken:) birazcıkta göğüs pedi koydum şimdilik kendim için bunlar gelelim bebişiminkinee:KK70:

2 tane hastane çıkışı
2 tane battaniye
2 tane çıt çıtlı badi
2 tane iç zıbın
2 çift çorap
10 adet bez
emzik kabı emziğiyle beraber
biberon
ıslak mendil
ağız mendili etrafı oyalı
beyaz yüz örtüsü

bide göğüs ucu aldım mememi kavrayamaz belki onu takarım göğsüme daha rahat emer
şimdilik bu kadar aklıma geldikçe eklerimkaydirigubbakcemile5 valiz şimdilik bunlarla hazır sayılır :)

ben şimdilik bebedorun aldım ama eczaneye sipariş verdim getircek aventin heryer bulunmuyo :KK43: bide çantama humananın anne sütünü artıran çayını alıcam ameliyattan sonra içmeye başlıcam:ecrin_bebek:

benim kızda göğüs ucum hiç yoktu hemşire eşime nöbetçi aczaneden aldırtmıştı weee di ama biraz zordu kullanması bi kaç gün onla idare etmiştim:ecrin_bebek:

ben şimdilik bebedorun aldım ama eczaneye sipariş verdim getircek aventin heryer bulunmuyo :KK43: bide çantama humananın anne sütünü artıran çayını alıcam ameliyattan sonra içmeye başlıcam:ecrin_bebek:

ay ıyıkı söyledın dılosum yaa benım aklımdan tamamen cıkmıs humananın cayı bunu not alım aklımda bulunsun...
bıde hurma göturucem yanımda oda anne sutunu acayıp artırıyomus...

ay ıyıkı söyledın dılosum yaa benım aklımdan tamamen cıkmıs humananın cayı bunu not alım aklımda bulunsun...
bıde hurma göturucem yanımda oda anne sutunu acayıp artırıyomus...

canım hurmayı normal doğum yapacak olan kişiler 36 haftadan sonra yemeleri gerekiyomuş hem doğumu kolaylaştırıyo hemde sütü arttırıyo haberin olsun:1hug:

dün annemle konusuyoruz msn'de yazlıga gıdınce ufak bı çınar agacı alın dıyo
yazlıgın bahcesıne dıkıcekmıs cınarla beraber buyusun dıye canım annem benım:asigim::nazar:

zaman az kaldı yaa insan duygulanmadan yapamıyoo herşeye ağlayası geliyo insanın eşim bana haber izletmiyo bişey göreyim hemen gözlerim dolu dolu oluyo kızıyo:ecrin_bebek:

zaman az kaldı yaa insan duygulanmadan yapamıyoo herşeye ağlayası geliyo insanın eşim bana haber izletmiyo bişey göreyim hemen gözlerim dolu dolu oluyo kızıyo:ecrin_bebek:

esımde bana saka yapamıyo artıkbenneyaptımki
en ufak bı sakasında benımle dalga gectıgını sanıyorum baslıyorum aglamayasenağlama
bu sefer benı tesellı etmeye başlıyo tamam aşkım bundan sonra sana hıcbısey demıcem dıyo zavallı aşkım yaa bı dogursamda kurtulsa adam:asigim:kaydirigubbakcemile3

yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun çok güzell olmuş...
ben de henüz .çanta hazırlamadım walla... eşimde yok yanımda pek cnm istemiyoo o gelsin öyle diyorum bu ayın sonunda gelicek çok geç mi olur_?

X