2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

rosemm hayırlısı olsun canımm hadi bakalımm merakla bekliyoruz bizdeee...

o tarihte dogurmayi cok isterim canimm. 2. evlilik yildonumumuzde bize mukemmel bi hediye olur rabbimden:asigim::asigim:[/QUOTE]

inş. 29 temmuzda doğumun olursa kızımla bana da hediye olur cnm .. sağlıkla gelsinler de biz kardeş olarak kabul ediyoz tüm 2009 temmuz bebişlerini zaten alkisalkisalkis

ya hakkaten hiç temmuz 1-5 arası dogurmuş olan yok mu yaa..bebelerimiz ilk haftaya yıgıldı yavs..:)

canım walla bnm 11 temmuz ama sezeryan olcagı için buyuk iht 1-4 arası olecek inş..:)

sözleşmiş gibi olduk ama sanırım sizdeki bu boşluğu biz kapatıcz anacım sizde hep sonlara yığılmışsınız..:))

hadi gelsın artık bu kuzular dahada çok var emmee bekleyecez arıkkkkkkk
:roflol::roflol::roflol::roflol:
SEN KENDİ KUZUNU NASIL BEKLEDİN KUUUU ALLAH SENİ NAPMASINNN....MERAK ETME ZMAN SU GİBİ AKIP GEÇİYORR BİİZMKİLER 1 YAŞINA GİRECEK BAKSANA DİPSİZLEREEE:sm_cool::1rolleyes::roflol::roflol::roflol:

benim hiç manevi bebeğim olamıcak sanırım ühühühühühh:a015: 25 26 haziranda doğran yokmu yawww:sm_confused:

bekle canımm mutlaka olurrr
birkaçgün önce birkaçgün sonraa olabilir öenmi yokk..

canım bizimde normal 6 temmuz bekleniyor

benim oğlum tam da gününde normal doğumla dünyaya geldi! :ecrin_bebek: allah sana da sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin.. ben artık gününün geçeceğini idüşünmeye başlamıştım ki 6 temmuz sabaha karşı 4:00 gibi gaz sancısına benzer periyodik sinyallerle geleceğini haber verdi ve saat 13:50de kucağımıza aldık! ben de geçen yıl bu zamanlar ne durumda olduğumu hatırlamaya çalışıyorum. o zamanlar hamilelik sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyordu. şimdi ise anı oldu :) senin bebeğin kız mı erkek mi canım?

benim 24 temmuz 2009 görünüyorum kızımı kucağıma alacağım gün başka varmı beimle aynı olan

eftalya sen sanırım 22 temmuzda doğurursun canımmsengözlerimebaksanabdelikafadulden:1rolleyes:

:roflol::roflol::roflol:
tekno aslında oraya farklı bır mesaj yazmıştımşekerımmm sen roseme yazmışsın bende bana yazdım sandım atladım hemen sonrada olayı çözdüm alakasız oldu emme öyle yazıverdımmmm evet dipsüzler yaşına gireceklerr... :dance:
hayırlsınla gelsınnn manevi kuzuşlardaa er yada geç RABBIM BILIR ONLARIN ZAMANINI SAĞLIKLI GELSINLERDE GERİSİ ÖNEMLI DEĞİLLL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…