2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

bu yıl 31 temmuzda doğuran olmadımı uleyyyn :)
o kadar bekledik, 1 kişi çıkmadı yaf.

bizim manevi annemiz yok ühühühüüümafoldumben

diloşum eylülümün manevi abinisi yiğit gerçi 24 haziran 1998 li ama olsun demi amaaaa:lepi::roflol:

eee bu durumda manevi annenizde ben oluyorummmmm:teytey:kaydirigubbakcemile3

bizim manevi kardeşimizde yok bizi kabul etmiyor zannımcaaa:dilcikar: (10 temmuz)

diloşum eylülümün manevi abinisi yiğit gerçi 24 haziran 1998 li ama olsun demi amaaaa:lepi::roflol:

eee bu durumda manevi annenizde ben oluyorummmmm:teytey:kaydirigubbakcemile3

bizim manevi kardeşimizde yok bizi kabul etmiyor zannımcaaa:dilcikar: (10 temmuz)

dimi canım bizim manevi annelerimiz ortaya çıkmıyo madem bizde beraber analık yaparızzz kaydirigubbakcemile5ayy kocaman oğlum var şimdi benimmmkaydirigubbakcemile3

dimi canım bizim manevi annelerimiz ortaya çıkmıyo madem bizde beraber analık yaparızzz kaydirigubbakcemile5ayy kocaman oğlum var şimdi benimmmkaydirigubbakcemile3

aynen öyle diloşummmm:1closedeyes::dilcikar:

evett kocaman oğlun oldu hayırlı olsun şekerimmmmdelikafadulden:lepi:

..
59251288.jpg

2008 temmuz annelerinde ilk bebekeleriz 4 haziranda dogdular bu seney baktim 4 haziranda kimse dogum yapmamis en yakin Come baby adinda gene ikizleri olan bir anneydi 2 hazirandi sanirim. dogumu

2008 temmuz annelerinde ilk bebekeleriz 4 haziranda dogdular bu seney baktim 4 haziranda kimse dogum yapmamis en yakin Come baby adinda gene ikizleri olan bir anneydi 2 hazirandi sanirim. dogumu

olsun cnm 2 güncük ne önemi var .. 4 tane bebiş oohhh maaş.. :))

Semras NEHİR MİNA 15.Tem.08
Tavşancık TRİSTAN EFE 15.Tem.08
Zinedila EGE 15.Tem.08
Facundia ARAS HALİL 15.Tem.08
Shpirt LİDYA 15.Tem.08
Meraklı UMUT TAMER 15.Tem.08

Maşallah kızımın nede çok manevi kardeşi varmış hepsini kucak dolusu öpüyoruz ve tüm bebişleri :)

X